Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virtual Viewer - kolejny Moto Mod dla smartfonów Moto Z

Virtual Viewer - kolejny Moto Mod dla smartfonów Moto Z

orson_dzi 12 Marca 2018 08:47

2 1

virtual viewer moto mod

Motorola może i nie wypuszcza na rynek nowych flagowych smartfonów, ale zgodnie z zapowiedzią cały czas dostarcza nam nowe moduły Moto Mods.

Zdjęcia kolejnego modułu Moto Mods dostarczył nie kto inny jak Evan Blass. Na pierwszy rzut oka są to gogle wirtualnej rzeczywistości, więc w zasadzie nie jest to nic nowego, ale diabeł tkwi w szczegółach.
W przedniej części gogli widzimy okrągły otwór, w który wpasowany będzie okrągła, wystająca z obudowy część aparatu smartfonów Moto Z. To może oznaczać, że gogle będzie można używać do korzystania z rzeczywistości rozszerzonej (AR). Przekształcenie pokoju w arenę do wirtualnej rozrywki? Sprawdzanie jak nowa kanapa wyglądałaby w salonie bez konieczności kupowania jej? To tylko jedne z wielu możliwości, jakie dałby taki zestaw.

Miejmy nadzieję, że już niedługo poznamy więcej szczegółów na temat modułu Virtual Viewer.

Źródło tekstu: @evleaks; wł     

Dodaj do:

Tagi: moto z | moto mods | virtual viewer | motorola | lenovo

w sumie: 1
  • 0

    1.  2018-03-12 15:19:31

    I cena z... Sam mam telefon Moto Z, ale ceny tych modułów są chore. Przykładowo kupiłem zwykłe plecki do ładowania bezprzewodowego i musiałem wydać 200 zł :( Za fajną ładowarkę Nillkina dałem 100 zł, a tutaj za same plecki 200 zł.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet