Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin znów porównuje - tym razem abonament z Galaxy J5

Virgin znów porównuje - tym razem abonament z Galaxy J5

LuiN 22 Lutego 2017 15:03

7 13

virginmobile wide pink

Virgin Mobile przypomina, że telefon za złotówkę, to jedynie slogan reklamowy i porównuje swój abonament do oferty konkurencji.

Chcąc kupić telefon w abonamencie dokładnie sprawdź jaki jest koszt faktycznych usług telekomunikacyjnych, a jaką część miesięcznych opłat stanowi rachunek za wybrany smartfon. Następnie sprawdź jak ta oferta wypada w porównaniu do ceny telefonu na wolnym rynku (np. w sklepie internetowym) przy dobraniu do niego usługi prepaid lub SIM-only. Ta druga formuła to usługa abonamentowa, ale bez telefonu - przekonuje w komunikacie Virgin Mobile.

Podobnie jak jesienią 2016 roku, nie mogło zabraknąć wyliczeń matematycznych, które wtedy były powodem do PR-owej potyczki pomiędzy Virginem i T-Mobile. Tym razem jako cel wybrano Samsunga Galaxy J5 2016:




virgin porownuje j5

Virgin Mobile przekonuje, że wybierając ofertę SIM-only klient zaoszczędzi ponad 230 zł, a do tego nie jest usidlony długim zobowiązaniem o stałych warunkach świadczenia usług.

Zobacz: T-Mobile pokazuje o ile droższa jest oferta Virgin Mobile
Zobacz: Odpowiedź Virgin Mobile na wyliczenia T-Mobile
Zobacz: T-Mobile: Wyliczenia Virgin Mobile nie są dokładne
Zobacz: Virgin Mobile uczy T-Mobile matematyki

Źródło tekstu: Virgin Mobile, wł     

w sumie: 59
  • 1

    40.  2017-02-22 19:59:07

    Nikt nikogo nie przekona. Jeden lubi córkę, drugi teściową. Mniejsza z telefonami. Ich albonament powinien posiadać chociażby opcje darmowego lub nawet płatnego Tidala, lub lejka minimum 64 kb/s. Wtedy jakoś odróżniałby się od karty. A tak chcą sprzedać drugi raz tą żabę, w tym samym opakowaniu.

  • 0

    41.  2017-02-22 20:03:36

    @39:wlo- kolega wspomniał tu o TymMobilu- oni takie ceny mają w abonamencie- sam sprawdzałem. Dopiero jak towar zbyt długo leży to ceny obcinają.

  • 0

    42.  2017-02-22 20:11:19

    frasag - a o co chodzi?

  • 0

    43.  2017-02-22 20:14:08

    WLO: a o wpis Kolegi Zagłoby- powyżej. Ja porównywałem w salonie Ery ceny telefonów bez umowy z tymi w markecie- średnio było to nawet 30 % drożej w Erze- za co? za troszkę zmienione oprogramowanie i dodanie nie usuwalnych śmieci.

  • 1

    44. ~siekacz  2017-02-22 20:14:28  host: exit.oslo.tor-node.net

    A2 im zabrało klientów, to w abo wchodzą;P

  • -1

    45.  2017-02-22 20:20:36

    Widzę że ktoś z TegoMobila już mnie minusuje- wisi mi to i powiewa- czasem w porywach nawet mi drynda O! Mogą mnie podać do sądu, jeśli skłamałem- służę adresem na priv- ale zapłacą zadośćuczynienie, oj zapłacą!!!

  • 1

    46. ~gj,kfgn  2017-02-22 20:26:29  host: 095160001021.slupsk.vectranet.pl

    z czym do ludzi - w lajt mobile średnio miesięcznie 16,92 zł w promocji Strzał w dziesiątkę
    A trzeba pamiętać że i virgin i lajt to tacy sami wirtualni operatorzy i w przypadku problemów nie pójdziesz do salonu się kłócić jak w przypadku W4, więc jedna cholera czy Bransosn czy Telestrada. Wolę w takim razie polski lajt niż droższy abo w virgin

  • 1

    47.  2017-02-22 20:50:49

    jak to jest ze virgin musi takie wyliczenia robic i udowadniac innym ze sa niby czegos warci? jak cos jest dobre to nie wymaga takiego sposobu 'reklamy', bo broni sie samo. taka prawda

  • 1

    48. ~m  2017-02-22 21:13:35  host: public-gprs397871.centertel.pl

    Kupic w elektromarkecie na fv, odliczyc vat 23 oczka i dochodowy 18. A nie jakies tanie kobinacje. ;)

  • 1

    49. ~Nemo  2017-02-22 21:30:25  host: 89-76-65-204.dynamic.chello.pl

    Po pół roku dziewiczy albonament wygląda tragicznie. 36zł za 5GB z nielimitowanymi rozmowami i smsami, po obniżkach marketingowych, z ograniczoną prędkością netu w roamingu krajowym prawdopodobnie zaowocuje końcem tego eksperymentu.

  • -1

    50. ~Zagłoba  2017-02-22 23:21:04  host: n08-06-03.opera-mini.net

    Wasz Mość frasag dobrze mowisz, wypije za Twoje zdrowie

  • 1

    51. ~tata  2017-02-23 08:01:50  host: 095160153049.dynamic-ww-10.vectranet.pl

    Tam gdzie konczy sie myslenie zaczyna sie kuglowanie.

  • 1

    52. ~NakedTruth  2017-02-23 09:40:55  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Tylko szkoda, że wspaniały Virgin w tak niskiej cenie nie oferuje własnej infrastruktury i stacjonarnych punktów sprzedaży/obsługi. Na skutek tego jak pojawi się problem, to zwykły szary Kowalski nawet nie będzie w stanie go rozwiązać. A co, jeśli z dnia na dzień Virgin straci prawo do korzystania z nadajników w roamingu krajowym? Wszyscy będą musieli szukać nagle nowego opa. Dlatego za jakość się płaci i ja również wolę zapłacić parę złotych więcej i spać spokojnie mając dwuletnią umowę i gwarancję warunków, które są w niej zawarte. A Ci, którzy chcą przyoszczędzić, mogą choć nie muszą być w pewnym momencie bardzo rozczarowani.

  • -1

    53. ~Seikooc  2017-02-23 10:23:28  host: static-81-219-25-66.devs.futuro.pl

    No i fajnie - nie dość, że w Virgin wychodzi taniej, nie wiążę się umową na 2 lata (mam alergię na umowy za usługi), to jeszcze mogę sobie zmieniać elementy abonamentu w każdym miesiącu. Wolność i swoboda!

  • 1

    54. ~Diabeł tasmanski  2017-02-23 13:14:30  host: public-gprs362457.centertel.pl

    @53 jakie taniej wychodzi jak porównują się z niewiadomo czym? Nie pisz głupot, trollu

  • 1

    55. ~tylko karta  2017-02-23 14:56:24  host: 89-64-152-34.dynamic.chello.pl

    A telefon smartfona to się nie kupuje w Elektro sklepie Play lecz w sklepie spozywczym Biedronka.

  • -1

    56. ~tl  2017-02-23 18:28:33  host: 89-64-60-170.dynamic.chello.pl

    @52 Nie jest tak, æe VM z dnia na dzień może stracić dostęp do nadajników. Mają na lata podpisane umowy z operatorami. Pomyśl zanim skomentujesz. Nawet gdyby np p4 nie chciał im udostępniać nadajników to przed końcem umów podpiszą z inną siecią.

  • 0

    57. ~Seikooc  2017-02-23 19:36:50  host: pppoe.lukman.pl

    @54 - jak potrafi się korzystać z Internetu i szukać, to wiadomo z czym - Formuła Solo M w Play za 65zł, gdzie Samsung J5 (2016) jest właśnie za 379zł na start. Trollu.

  • 0

    58. ~  2017-02-24 12:54:18  host: 178-37-37-42.adsl.inetia.pl

    @46 z tymi salonami to trochę się zmienia... w moim mieście otworzyły się 2 punkty :P

  • 0

    59. ~rasel  2017-02-28 14:12:18  host: 217.153.136.0

    @53 ja dlatego przeszedłem do a2mobile na pakiet suty

Dodaj swoją opinię