Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile z telefonem

Virgin Mobile z telefonem

orson_dzi 29 Września 2014 12:23

10 13

Kupując starter Virgin Mobile można do niego dobrać jeden z kilku dostępnych modeli telefonów.






Operator przygotował do wyboru jeden z siedmiu modeli w cenach zbliżonych do ich wartości rynkowych. W ofercie znajdują się:
Telefony wraz ze starterem w wybranej ofercie można zamówić bezpośrednio ze strony Virgin Mobile.

Źródło tekstu: Virgin Mobile; wł     

Dodaj do:

Tagi: virgin mobile

w sumie: 22
  • -4

    4. ~Ryszard z Jabłonowa  2014-09-29 12:48:37  host: 81.219.84.18

    1: Ma Pan absolutną rację.

  • 0

    5. ~tata  2014-09-29 12:55:31  host: 87-206-222-70.dynamic.chello.pl

    Wiele lat temu na kazdej stacji benzynowej mozna bylo kupic telefon z karta sim za niewielkie pieniadze,dzis jakis operator chce sie dorobic na byle czym.

  • 0

    6. ~pabloki  2014-09-29 12:55:53  host: public-gprs516445.centertel.pl

    sprzedaż telefonów im nie pomoże.

  • 0

    7.  2014-09-29 12:56:29

    Akurat trend plus, ma bardzo przyzwoitą cenę. Jasne, że jak się kto uprze to znajdzie taniej. Ale ogólnie ceny nie są złe.

  • -1

    8. ~  2014-09-29 13:02:25  host: 19523440248.jelonki.robbo.pl

    @1 - Cienszkie są te poruwnania abonentu niormalnie. Ale nie ma to jak tanje komurkowe.

  • 0

    9. ~  2014-09-29 13:11:55  host: n06-10-01.opera-mini.net

    jak Virgin wchodził do Polski to zapowiadali, że wejdą w abonament, dlaczego tak długo tego nie robią ? mogliby dać dobre oferty w abonamencie,

    a ceny są ok, inne sieci powinny iść tą drogą, żeby ceny telefonów były normalne i żeby to od sieci klient kupował telefon, a nie np na alle od kogoś kto przedłużył umowe, dziwne, że sieci tego nie rozumieją,

    do abonamentu powinny zachęcać lepsze warunki niż w karcie, a nie wyższe ceny telefonów bo tym to akurat sieć odstrasza i ludzie szukają innych opcji kupienia telefonu jeśli nie chcą abonamentu np alle, dobry ruch Virgin

  • 0

    10.  2014-09-29 13:13:53

    Od kiedy to Nokia 301 ma Symbiana....?

  • 1

    11.  2014-09-29 13:14:26

    To nie są zle ceny. Weźmy np. taką Lumię 520 - w Neo24 za 449 zł bodajże, jak zerknąć na porównywarkę, to już złabiej, bo widze, że w Media MArkcie jest po 399 zł :-), ale to pokazuje, że te ceny nie są jakieś zawyżone. Co do samej oferty VM, to tak jak mówiłem - mi bardziej leży stara opcja.

  • 1

    12. ~Uni  2014-09-29 13:17:46  host: n07-05-07.opera-mini.net

    ad 1. & 4. : Bzdury! U dużych operatorów, typu wspomniane Orange telefony poza promocją (bez wiązania się umową terminową) tak naprawdę nie służą celom handlowym, czy też dla osiągania jakiś znaczących wyników sprzedaży. W nawiązaniu do komentarza nr 2. - może i po części omawiane ceny mają odstraszać od kupna detalicznego i zachęcać do wiązania się abonamentem, jednakże bardzie mają one uświadomić klientowi jaką to niby wysoką zniżkę udziela mu się na dany sprzęt, przy podpisaniu z operatorem umowy na usługi telekomunikacyjne. No ale przede wszystkim ceny telefonów poza promocją służą do ustalenia wysokości rabatu udzielanego danemu klientowi, a z kolei wysokość tego rabatu ma na celu określenie ewentualnej kary za zerwanie umowy przed terminem. Wiadomo, że im wyższy rabat udzielony klientowi, tym wyższa kara za zerwanie umowy - dlatego zatem u operatorów ceny sprzętu poza promocja są tak wysokie i nierynkowe.

  • 0

    13.  2014-09-29 13:19:17

    @10 Widzisz... miałem o tym napisać ;) . Moze to jakiś specjalny model?:P

  • 0

    14.  2014-09-29 13:24:52

    W Virgin można było dokupić telefon do startera OD SAMEGO POCZĄTKU DZIAŁALNOŚCI POLSCE, po w miarę normalnych cenach. Pamiętam, bo mieli dość rzadko spotykane modele (np. Panasonic). Więc o co chodzi z tym artykułem ? To żadna nowość . Jeszcze w miarę bym zrozumiał gdyby był tytuł 'virgin wprowadza nowe modele do oferty' - a tak to trąci ukrytą reklamą , albo niewiedzą że tak jest od wielu miesięcy.

  • 0

    15. ~  2014-09-29 13:33:22  host: n06-10-01.opera-mini.net

    wie ktoś czy Virgin branduje menu i logo telefonu swoim softem ?

  • 0

    16. ~ziutasek  2014-09-29 13:44:39  host: dkp8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niech dadzą to co w RBM NL2 tylko na kartę i już jestem u nich ... albo to co w nju za 39 zł tylko na kartę ...

  • 0

    17.  2014-09-29 13:48:19

    #15 te co widziałem z rok temu były bez brandu (bez logo, fabryczny soft).

  • -1

    18. ~Uni  2014-09-29 13:49:10  host: n07-05-07.opera-mini.net

    Ceny powyższych telefonów (tudzież smartfonów) w Virgin Mobile chociaż faktycznie nie są zawyżone to jednak tak w zasadzie to nie wnoszą na rynek żadnej nowej wartości. Jeśli chcieliby konkurować na rynku sprzętu to nie przedstawili najlepszej oferty cenowej i w zasadzie wszystkie te modele można kupić taniej w sklepach internetowych, zaś na serwisach aukcyjnych można trafić już na znacznie niższe ceny za tego typu sprzęt (nowy egzemplarz z gwarancją). Jeśli zaś chodzi o rynek telekomunikacyjny to w jaki sposób powyższa oferta miałaby niby zachęcić do wybrania usług telko. od Virgin Mobile i utrzymania tej decyzji prze dłuższy okres czasu? Nawet gdyby komuś dajmy na to z lenistwa nie chciało się szukać niższych cen za wybrany model telefonu (smartfonu) i kupił go od VM to przecież za chwile nic go nie powstrzyma przed wrzuceniem karty SIM VM do szuflady bądź kosza oraz wybrania oferty usług od konkurencji.

  • 0

    19.  2014-09-29 14:23:54

    @Wójt słownik to Twój największy wróg z tego co widać

  • 0

    20. ~Calm7  2014-09-29 14:42:03  host: public-gprs514691.centertel.pl

    niemogłem znaleźc zadnego tematu o plusie więc wklejam tu---http://tlp.is/415 no to teraz jusz wiecie czemu w plusie sa takie odjazdiwe i wypasione promocjie a teraz czas na podwyszki prątu

  • 0

    21. ~Calm7  2014-09-29 14:43:20  host: public-gprs514691.centertel.pl

    niemogłem znaleźc zadnego tematu o plusie więc wklejam tu
    http://tlp.is/416
    no to teraz jusz wiecie czemu w plusie sa takie odjazdiwe i wypasione promocjie a teraz czas na podwyszki prątu

  • 0

    22. ~??  2014-09-29 14:51:36  host: abah113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Myślę ze WM sie nie wybije wysoko w górę,skoro są takie oferty typu Mini Max.

  • 0

    24.  2014-09-29 18:27:07

    dla mnie te telefony nic ciekawego do oferty nie dodają,bardziej licze na jakieś nowe pakiety.

Dodaj swoją opinię