Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile: Tylko podstawowy numer dostaje 50% bonusu

Virgin Mobile: Tylko podstawowy numer dostaje 50% bonusu

LuiN 9 Maja 2013 12:23

17 5

Virgin Mobile przeprasza na swoim fanpage'u na Facebooku za nieporozumienie i informuje: tylko podstawowy numer zarejestrowany w Klubie Virgin może liczyć na 50% bonusu za doładowanie.



Sieć Virgin Mobile wyjaśnia kwestię dodatkowych 50% do każdego doładowania numeru zarejestrowanego w Klubie Virgin. Promocyjne środki otrzymuje wyłącznie numer podstawowy:




Kochani, posypujemy głowy popiołem. Zaszło nieporozumienie wewnątrz naszego teamu. Faktycznie, tylko podstawowy numer zarejestrowany w Klubie Virgin może liczyć na 50% bonusu za doładowanie - numery dodane, tak zwane subnumery, już nie. Przepraszamy za błędną informację, którą wczoraj Wam przekazywaliśmy.

Zobacz: Szczegóły nowości Virgin Mobile

Źródło tekstu: Virgin Mobile Polska     

Dodaj do:

Tagi: virgin mobile

w sumie: 134
  • 0

    119. ~  2013-05-12 12:40:01  host: V34-16.opera-mini.net

    Jak widzisz dla częśći to jest problem. Jak duży to już ich indywidualna ocena, ale niezadowolenie z "nowości" jest. Niemniej VM to już nie ten co do 7 maja br. I tego faktu nic nie zmieni. To co robi operator to jego sprawa, a nasza to ocena tego. Tylko ślepy widzi, że się wyłącznie polepszyło.

  • 0

    120.  2013-05-12 13:09:44

    Już dawno pisałem o tym, że oferta będzie się pogarszać i trzeba tego być świadomym. Ale oczywiście w komentarzach ludzie pompowali balona, co to za rewolucja nie będzie - a może "10 groszy minuta", "darmo w sieci" i "robienie laski za doładowanie". Śmiało mogę napisać, że od stycznia 2013 oferta będzie jeszcze gorsza, i to znacznie gorsza, więc jak ktoś już teraz ma wątpliwości i dla niego VM to słabizna, to nie ma co się dalej zastanawiać tylko przenosić się do innego operatora. Ja się nie przenoszę, bo bonus choć tylko dla jednego zarejestrowanego numeru, to przysługuje mi z każdego kanału doładowań przez długi czas, a nie tylko z kilku wybranych kanałów mocno ograniczonych czasowo z krótką ważnością bonusu jak u innych operatorów. Ale widzę wielu jest ciężko pojąć, że to spory plus.

  • 0

    122.  2013-05-12 13:18:37

    Zasady gry się zmieniają po to żeby jak najmniej osób z tego skorzystało. Zanim większość zorientuje się co się zmieniło zapłacą drożej. Wszyscy tak robią to dlaczego Virgin ma być inny. Na FB można zakładać fikcyjne konta i podawać adresy pocztowe antyspamowe. Taka zabawa w ciuciubabkę. Najlepiej kupować od operatora internet i posiłkować się komunikatorami internetowymi. Wyjdzie taniej. Opłacalność Virgina też jest dyskusyjna. Użytkownicy i tak z połowę połączeń wykonują w sieci co mają czasami za darmo a podstawową stawkę do innych sieci 29 gr. dzięki bonusom, pakietom i promocjom mogą spokojnie zejść do tych 13 gr. za minutę czy kilku groszy za sms.

  • 0

    123.  2013-05-12 15:01:33

    122 - to pokaż, na przykładzie ofert na kartę konkurencyjnych operatorów, ze szczególnym uwzględnieniem Tak-Taka, w jaki sposób NORMALNIE, bez ekwilibrystyki, uzyskać taką stawkę. Dla mnie przyczyną małej popularności takich ofert jak VM, jest mała siła marki, no i - jak pokazują ostatnie wydarzenia - kiepska stabilność, przynajmniej, jeśli chodzi o główne atuty - w tym przypadku cenę połączeń głosowych. Pozostaje fundamentalne pytanie: co dalej z tą ofertą? Bo jeśli dalej będzie się tak "rozwijać" - to podzieli los Gadu-Air, Mobilkinga czy Carrefour Mova.

  • 0

    124.  2013-05-12 15:45:05

    123 bardziej myślałem o Playu.

  • 0

    126.  2013-05-12 17:31:23

    @125 są jeszcze taryfy z darmowymi w sieci lub darmowym internetem z lejkiem gdzie dają +30% za doładowanie lub okazjonalnie 600 minut które można przedłużać. Jak się kończy za darmo w ramach doładowania można przejść do RWK. Właśnie kończy mi się pakiet 600 minut, konto główne i promocyjny pakiet złotówek ledwo ruszony. Oferta chyba maksymalnie zakręcona tak że niewiele klientów tak korzysta. Mam terminarz w smartphone i sobie jakoś radzę. W Virgin czy NJU wychodzi mi ze dwa razy drożej. Każdy może sobie przeliczyć co mu lepiej pasuje i co jest prostsze.

  • 0

    127. ~@126  2013-05-12 21:26:12  host: c176-50.icpnet.pl

    30% było tylko dla Facebooka, a jednorazowe 600 minut za doładowanie min. 51zł było dostępne dla wszystkich, nawet dla RWK ale to oferta jednorazowa a nie stała, więc równie dobrze można czekać się nie doczekać ;) Standardowo masz stawkę 0,29zł zakładając, że doładujesz konto kwotą 30zł, dostaniesz bonus 30%, kupisz pakiet 10zł za 5zł, kupisz pakiet 30 minut za 6zł to za te 30zł możesz zyskać w miesiącu ok. 162 minuty, co daje średnio niecałe 0,19zł, więc nadal nie wiem jak w Play uzyskałeś 0,13zł. Plusem Play jest to, że możesz mieć gratisowe do Play, albo darmowy net w zależności od wybranej oferty ale kosztem RWK. W tym momencie jeśli danej osobie nie zależy na rozmowach wewnątrz sieci, a chce mieć tanie minuty do wszystkich to VM z 50% jest warty uwagi, jeśli planujemy wydzwaniać grubo ponad 200 minut to zamiast VM warto wziąć pod uwagę Nju z rachunkiem. Ale to ostatecznie każdy musi sobie sam policzyć co jest dla niego warte uwagi.

  • 0

    128.  2013-05-12 22:55:21

    @127 30% jest w ofercie Lubię to!. Poza tym jest jeszcze program doładowań i pakiet 15 zł. za 10 zł. Jak skończy się internet z lejkiem po np. 100 dniach migrujesz do RWK. Przechodzi konto główne i promocyjny pakiet złotówek. Spokojnie wyjdzie 13 gr. do wszystkich, można kupić darmo w sieci i 2GB będzie na 100 dni. Atrakcyjne pakiety minut jako bonus do doładowania są gdzieś od października gdzie było 60 minut za 5 zł. Później były w marcu. Jak ktoś to kontroluje i umie przedłużyć taki pakiet na kolejne miesiące to ma cały czas minutę za grosze do wszystkich sieci. Wystarczy subskrybować kanały RSS telepolis i bloga Playa a będziemy na bieżąco. Skomplikowane to strasznie ale raz się ustawia na kilka miesięcy i działa. Rodzinie polecam jednak tanie nolimity NJU czy RBM. Gdybym miał pilnować innym pakietów, bonusów i promocji to trzeba by dla mnie wykupić etat ;)

  • 0

    129.  2013-05-12 23:19:16

    Tyle, że nie każdemu zależy na drastycznym cięciu ceny minuty kosztem studiów wyższych z pakieciarstwa, a zależy na wygodzie korzystania z telefonu. Ewentualnie można sobie skroić o wiele lepszą ofertę korzystając z dual sima lub dwóch aparatów - smartfon przede wszystkim do netu + klasyk 2G do długich rozmów w preferowanej sieci. Virgin jest raczej ofertą dla ludzi, którzy spinają się w 10max15zł miesięcznie. A przy takich wydatkach nikt nie będzie myślał o włączaniu kilku pakietów. co najwyżej jakiś skromny pakiecik internetowy sporadycznie się przyda. Korzystałem z Playa gdy był prostą ofertą. Ale teraz Play zrobił się jak Orange. Jestem zbyt wygodny żeby latać z krótkimi kodami za każdym grosikiem. Wolę drożej a prościej.

  • 0

    130. ~@128  2013-05-12 23:50:20  host: c176-50.icpnet.pl

    Mimo szczerych chęci nie wychodzi mi 13gr w Play Na Kartę, a pakiet 15zł za 10zł jest jednorazowy i średnia w nim wychodzi właśnie 19gr. Program Doładowań ma sens przy 90zł/mc, a polowanie na jednorazowe promocje, aby uzyskać potencjalne 13gr., gdy w VM mam to już od doładowania za 5zł to dla mnie jest lekka przesada. W Play sens ma tylko bonus 100%, bo uzyskujemy średnią 14,5gr lub te 600 minut za 51zł, inne bonusy poniżej tego pułapu raczej nie są warte zachodu, skoro VM daje niecałe 13gr bez takich kombinacji alpejskich ;) Jeśli czujesz się szczęśliwy, że coś upolowałeś to OK ale mnie nie bawią polowania na jednodniowe promocje Play, w zasadzie przed ucieczką trzyma "dożywotnia" usługa Zbieraj Minuty, która w praktyce i tak nie jest wykorzystywana ale może to się zmieni, więc nie szaleję z migracjami :)

  • 0

    131.  2013-05-13 14:54:04

    @130 ładujemy Play na Kartę Lubię to! np. za 100 zł. które daje 2 GB z lejkiem na 150 dni czyli miesięcznie 20 zł. Jak się nie wykorzysta można migrować do RWK i trzymać to następny rok ale nie mamy internetu. Dodatkowo dostajemy +30%, +20 zł. , 30 minut do wszystkich i wszystkie pakiety obniżające koszty. Pakiet 15 zł. za 10 zł. jest wielorazowy niezależnie od tego co jest napisane w regulaminie. Bonus 600 minut to daje nam darmowe dzwonienie bo samo doładowanie jest na wszystkie inne usługi. Korzystam z tego od prawie roku. Skomplikowane to jest na pierwszy rzut oka. Jak się wie co i jak to się ustawia wszystko raz, przypomnienia w telefonie i ja z tym nie mam żadnych problemów.

  • 0

    132.  2013-05-13 14:59:55

    @129 tutaj nie chodzi o grosze. Dzięki bonusom dochodzi do takiej sytuacji że dzwonie z nich a konto główne, w dużej mierze, wykorzystuje do płatności SMS Premium. W drugim smartphone mam AERO2. Jeżeli miałbym szukać większych oszczędności to zainteresowałbym się telezero. 30 minut dziennie + międzynarodowe każdemu użytkownikowi wystarczy.

  • 0

    133. ~@131  2013-05-13 17:14:22  host: c176-50.icpnet.pl

    pakiet 15 za 10 jest jednorazowy w regulaminie i w praktyce, być może w Lubie to jest inaczej ale w RWK już więcej nie da rady go uaktywnić. Ale OK, założyłem, że 15 za 10 można aktywować wielokrotnie co 30 dni, tak samo 10 za 5zł, 30 min za 6zł, bonus 30%, bonus 20zł i 30min do wszystkich, razem daje mi to 757min, czyli średnio miesięcznie 151,4 min, co w efekcie faktycznie daje średnią 13,2gr/min. Tyle kombinowania i konieczność wydania 100zł na 5 miesięcy. W VM wydając TYLKO 5zł bez kombinacji dostaję 7,50zł bez specjalnej łaski i średnią za minutę mam 12,7gr/min. Nie liczyłem netu ale w VM za 10 dostajesz gratis 100MB, więc za 100zł zyskujesz 1000MB gratis vs 2GB. Nie zapolujesz na 600minut ale cóż to oferty zwykle jednodniowe, a lepiej dzwonić wtedy gdy jest potrzeba niż wtedy gdy pojawi się 24h promocja. Zaoszczędzony czas i święty spokój możesz przeznaczyć na relaks z rodziną, piwo z kolegami itp. Jak wolisz polowania to proszę bardzo, dla mnie to znikoma atrakcja, nie warta poświęconego czasu i nerwów, przypomnień w telefonie itd. ;)

  • 0

    134. ~c.d.133  2013-05-13 17:16:40  host: c176-50.icpnet.pl

    oczywiście bonus 30%, 20zł i 30min do wszystkich są jednorazowymi dla danego doładowania, czyli raz na 5 miesięcy po zasilenie kwotą 100zł, a nie cyklicznymi co 30 dni ;)

  • 0

    135.  2013-05-13 18:03:00

    @133 masz dodatkowo pakiety w sieci za darmo lub 5 gr. do Playa i na stacjonarne co zmniejsza średnią cenę. Tłumaczyłem że te 600 minut można przedłużać na kilka miesięcy a nie do wykorzystania w kilka dni. Można kilka razy załadować ile komu pasuje. Konkretny mój przykład. Przez ostatnie 2 miesiące wygadałem około 1000 minut. 580 minut poza sieć i 420 minut w sieci. W międzyczasie wykupiłem raz pakiet 10 zł. nielimitowane połączenia w Play. Średnia cena minuty wychodzi 1 gr. Dodatkowo z bonusów jeszcze wysłałem ze 120 SMSów i MMSów. Jeszcze internet. Zostało mi jeszcze 20 minut i później trzeba będzie promocyjny pakiet złotówek wykorzystać. W ciągu dwóch miesięcy wykupiłem trzy pakiety: nielimitowane, przedłużyłem pakiet złotówek i pakiet minut. Roboty na 5 minut.

  • 0

    136. ~@135  2013-05-14 00:51:02  host: c176-50.icpnet.pl

    nie zrozumieliśmy się, te 600 minut to promocja jak to nazwałem z cyklu promocji 1-dniowych, czy akurat w tym wypadku była to promocja 3 dniowa, ale nie jest to oferta stała, czy promocja do odwołania. Miałeś szczęście to masz 600 minut, ale teraz choćbyś stanął na głowie to ich nie dostaniesz, chyba, że pojawi się nowa promocja w bliżej nieokreślonym czasie, jeśli się pojawi i o to mi chodziło. Ważność pakietu 600 minut możesz przedłużać pakietem 30 minut za 6zł o kolejne 30 dni, aż w końcu zapomnisz przedłużyć lub wyłączą ten pakiet ;) Jedni cenią święty spokój, inni lubią zabawę z pakietami, każdy znajdzie coś dla siebie i o to chodzi :)

  • 0

    137. ~kruk  2013-05-31 06:51:56  host: user-188-33-6-94.play-internet.pl

    Nie wiem gdzie się ten Bronson tak nauczł w *** lecieć,chyba wziął wskazówki od polskich menagierów-puszczą go z torbą mosznową na nosie.Virgin był i sie skończył.Zaufania się już nie odbuduje.Sromota.

  • 0

    138. ~czerwień  2013-06-09 21:38:59  host: ely212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wiem skąd tytuł? Ja mam już 3 n-y subkonto i wszystkie korzystają z 50% zniżki. Może należę do szczęściarzy? Albo to forum to jedna wielka ściema! Ciekawe po co? Prostota sama się się obroni. Proste zasady dla prostych ludzi ;-),

  • 0

    139.  2013-06-10 08:15:59

    138: czy zauważyłeś z kiedy jest ten news? Ano sprzed ładnych paru dni - w momencie jego pisania NIE BYŁO bonusu dla dodatkowych numerów. Wprowadzono go dopiero kilka dni później.

  • 0

    140. ~gosc  2014-05-18 15:34:08  host: 193.86.83.129

    wystarczy do drugiego numeru podac inny adres meilowy i 50% bonusu wpada pozdrawiam

Dodaj swoją opinię