Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile startuje 22. sierpnia?

Virgin Mobile startuje 22. sierpnia?

WitekT 14 Sierpnia 2012 15:26

0 0
Najprawdopodobniej już 22. sierpnia na polskim rynku oficjalnie pojawi się nowy operator MVNO, czyli Virgin Mobile - wynika z informacji TELEPOLIS.PL. Tego dnia ma odbyć się specjalna konferencja prasowa.

Wcześniejsze informacje TELEPOLIS.PL mówiły o tym, że oferta może wystartować 8. sierpnia. Finalnie stanie się to jednak 22. sierpnia.

O tym, czym Virgin Mobile chce zawalczyć na polskim rynku, szerzej pisaliśmy w tej wiadomości, a o ofercie - w tej wiadomości i tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • -1

    12. ~lord  2012-08-14 18:56:43  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    danielku nerwy w konserwy i na export :)

  • 1

    13.  2012-08-14 18:58:03

    Podobno zasięg Play+Orange.

  • -1

    14. ~  2012-08-14 19:41:56  host: z12-11.opera-mini.net

    Bez tanich sms niczego tu nie zdziałają

  • 0

    15.  2012-08-14 21:26:06

    Witek, nie ma już czasem gdzieś "na mieście" starterów czy chociaż ulotek? Kilka dni temu czytałem na forum, że podobno przynajmniej w niektórych salonach Play są. ;-)

  • 0

    16.  2012-08-14 21:29:28

    Znaczy niby doładowania maja być w salonach Play.

  • 2

    17. ~V  2012-08-14 21:37:20  host: 79.162.127.92

    a ja nie mogę się doczekać :)

  • 2

    18. ~  2012-08-14 22:44:57  host: cke190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zamiast takiego przewidywania wolalbym przeczytac pewnego newsa. A co jesli ta data znow sie nie sprawdzi?

  • 0

    19.  2012-08-14 22:47:20

    18, na szczęście na tym portalu chyb nikt nie robi z proroka głoszącego w imieniu jakiegoś Boga/bożka. ;-)

  • 1

    20. ~  2012-08-14 23:07:39  host: 94.42.226.94

    Jak Play zlikwiduje we Freshu stare Zbieraj minuty, to będzie gdzie przejść.

  • 2

    21.  2012-08-15 00:27:00

    @10 ja ten nie uwazam, ze to jakas rewelacja. moze dla rozmawiajacych tak, bo maja dobra stawke, ale jak ktos potrzebuje tylko do tego pakiet danych czy napisac troche wiadomosci, to oferta trafi na atrakcyjnosci. jakby przeszczepili na polski rynek oferte prepaid z UK to moze i by swiat zawojowali, bo tam za 10/15 funtow doladowania dostajesz odpowiednio 300/3000 smsow 25mb za 50p dziennie /1GB oraz cennikowo 26p na rozmowy (wiecej niz w wiekszosci sieci co rekompensuja smsy i dane). dla przecietnego Anglika 15 funtow by dostac 3000 smsow i 1GB danych to prawie zaden wydatek. do tego jest u nich wiele pakietow np. za te 15 funtow doladowania moze taki Anglik zamowic sobie pakiet 300 minut i dodatkowych 50 smsow badz 100 minut i 500 smsow lub tez 1GB danych za 5 funtow... do tego za 2/5 funtow maja tygodniowy/miesieczny pakiet dla telefonow BB gdzie maja nielimitowane (50mb dziennie) wiadomosci i maile oraz dane.

  • 1

    22. ~MADD  2012-08-15 00:45:37  host: host-89-230-71-222.rzeszow.mm.pl

    Bardzo dobra oferta dla dzwoniących jak dorosły - czyli wszędzie. Dla "dzieciaków pakiecioaków" oferta słaba. I to chyba całe podsumowanie. A zawirowania wokół terminu startu sieci NIEPOWAŻNE, więc chyba trzeba traktować tą sieć jako kolejny wybryk i tyle.

  • 1

    24. ~po co to  2012-08-15 09:00:52  host: user-188-33-77-64.play-internet.pl

    przeciezż już mamy Red Bula i lejek w technołogii 3G

  • 3

    25. ~MADD  2012-08-15 09:47:53  host: host-89-230-71-222.rzeszow.mm.pl

    @23 Prawda jest taka że MBank nie reklamował swojej sieci. 95% Polaków nie ma pojecia o tym że jest jakiś mbank mobile. I to jest przyczyna niskiej efektywności tego opa. Ludzie czegoś nie znają to się tego boją:))

  • -1

    27.  2012-08-15 11:43:00

    Play jest najlepszy.... cała niemal rodzina siedzi w Play... a ja od jutra w Orange :) to się opłaca.... :)

  • 0

    28. ~  2012-08-15 14:29:01  host: ip-37-209-132-161.free.aero2.net.pl

    Myślę, że analitycy Virgin zauważyli, że sama plaska stawka to za mało jak na nasze zorientowane społeczeństwo i wejdą teraz z dodatkowymi pakietami sieciowymi i sms. Jeżeli tak byłoby, to wtenczas jestem gotów rozważyć ich ofertę.

  • 0

    29.  2012-08-15 15:21:38

    thonka (21), ja również nie uważam, że to rewelacja. Tak samo jak nie uważam, że jak na polskie warunki to oferta słaba, albo lipna.

  • -2

    30. ~JustMe  2012-08-15 19:28:51  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    Podoba mi sie jak smarki chca byc madrzejsze od goscia ktory zarobil miliardy :) To wlasnie wada polakow,zawsze I wszedzie udaja najmadrzejszych I zawsze jest zle jesli nie po ich mysli...

  • 0

    31.  2012-08-17 14:32:43

    @30 zapominasz tylko o jednym... na jakich rynkach virgin ma najwiecej abonentow? rodzimym UK i w USA, gdzie wystarczy reklama i ludzie biegna do sklepu, a oferty sa tam naprawde konkurencyjne wzgledem innych sieci. tu nie widac nic nowego... jak juz pisalem przy okazji poprzednich doniesien o virgin - o ile zadbaja o reklame to przebija mbank, ktory w ogole sie nie reklamuje i moze im to dac oddech. tylko na ile? po za tym na rynku UK virgin nie dziala tylko w komorkach i nie tylko w prepaidzie. dodatkowo wchodzili na rynek, gdy nasycenie uslugami nie bylo tak mocne jak w Polsce - u nas kto mial miec komorke juz ja ma, dochodza tylko coraz to nowi uzytkownicy wiekowo w przedziale podstawowki, a to raczej nie jest glowny cel zadnej z sieci... dzisiaj nie chodzi juz o pozyskanie nowego abonenta, a zachecenie go, by przeszedl z innej sieci, a to jest ciezsze, bo ludzie do wielu rzeczy sie przyzwyczajaja i z reguly nie chca zmian tym bardziej, ze "dla 10gr nie bede zmieniac sieci"... a szkoda, bo dzieki temu wzmoglaby sie choc troche konkurencja (patrz zjazd z cen przy ruchu play).

  • 0

    32.  2012-08-20 12:01:56

    a ile będzie kosztować minuta do sieci virginmobile skoro to jest na playu operator dzowniąc z Orange, Plus lub Era??

  • 0

    33. ~  2012-08-20 15:45:51  host: a3-me.krak.tke.pl

    14, faktycznie, bez dobrych pakietów jak Heyah 3,90 za 1000 smsów czy netowych Non Stop (oferta lepsza o dobrych kilka złotych) nie wróżę im furory. 22, "dorosły" nie znaczy szastający gotówką. Nie zawsze można pogadać i wtedy smsy są jak najbardziej w cenie!

Dodaj swoją opinię