Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile rusza z nową ofertą

Virgin Mobile rusza z nową ofertą

WitekT 17 Sierpnia 2014 11:55

10 29

Od 18. sierpnia Virgin Mobile wprowadza nową ofertę prepaid z dwoma planami taryfowymi. Oferta Chcę wszystko! to pakiet internetowy LTE, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci oraz, w droższej wersji, nielimitowane połączenia.




Nowa oferta Virgin Mobile składa się z dwóch opcji i jednej dodatkowej skierowanej bezpośrednio do użytkowników przenoszących swój numer z innej sieci. Pakiet za 29 zł to 1 GB internetu LTE, darmowe SMS-y do wszystkich sieci i 100 darmowych minut do wykorzystania na rozmowy z dowolnym operatorem. Pakiet 59 zł to 2 GB internetu LTE oraz nielimitowane SMS-y i rozmowy telefoniczne do wszystkich sieci. Dla klientów przenoszących swój numer z innej sieci operator przygotował specjalną, promocyjną ofertę - 49 zł za 2 GB internetu LTE oraz nielimitowane SMS-y i rozmowy telefoniczne. Niezależnie od wybranej opcji, wszyscy klienci mają darmowy dostęp do popularnych aplikacji internetowych takich jak Facebook i Facebook Messenger, Gadu Gadu oraz Ask.fm.


Od września w wybranych szkołach średnich, akademikach i na uczelniach wyższych będą dostępne startery Virgin Mobile. Klienci mogą także liczyć na promocje i akcje specjalne. Użytkownicy Klubu Virgin Mobile dostają liczne zniżki i benefity zarówno na usługi operatora jak i ubrania, dodatki, akcesoria w firmach partnerskich.


Jak oceniasz nową ofertę Virgin Mobile?

Bardzo atrakcyjna
6.80%
Atrakcyjna
13.28%
Nie wyróżnia się
20.70%
Mało atrakcyjna
20.47%
Bardzo mało atrakcyjna
36.02%
Nie mam zdania
2.73%

Wszystkich głosujących: 1280



Zobacz: Regulamin Oferty Promocyjnej Pakiety #WSZYSTKO
Zobacz: Cennik Oferty Virgin Mobile Polska #ChcęWszystko
Zobacz: Regulamin Promocji Pakiet #DlaMnieSuper dla Przeniesionych
Zobacz: Regulamin Oferty Promocyjnej Aplikacje za FREE

Źródło tekstu: Virgin, wł     

Dodaj do:

Tagi: virgin mobile

w sumie: 232
  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    214.  2014-08-20 20:46:59

    @wlo P.S. ciężko to już nazwać taryfami głosowymi. Przy taryfach głosowych, teoretycznie powinno wystarczyć każdemu 250 MB. :-) To już nie są taryfy głosowe, tylko taki mix wszelkich pakietów - może być bardziej głosowa lub bardziej netowa i w Virgin i we Frii.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    215.  2014-08-20 20:49:01

    Owszem, ale te niuanse są dla jednych ważne, dla innych nie - sam to zauważyłeś. Jednak widzę, ze LTE stało się jakimś... nie wiem - bożkiem, bez którego życia niema! No jest! W prepaidzie głosowym z opcją internetową zwłaszcza ;-) Jeśłi ktoś na to uwagę zwraca... No przepraszam - nie jest to do ogarnięcia przez mój mały rozumek ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    216.  2014-08-20 20:50:13

    Myślisz? Owszem - uniwersalna oferta, nastawiona na komunikację. Ale czy bez LTE nie można w takiej ofercie żyć? Nie żartuj...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    217.  2014-08-20 20:51:27

    Szczególnie, ze to jest w przenośnym urządzeniu... A jak wiadomo - LTE jest na każdym metrze kwadratowym Polski bez problemu dostępne i u każdego operatora ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    218.  2014-08-20 21:03:56

    @wlo. Ależ można żyć, i dlatego nie mówię, że oferta Frii jest zła, tylko mówię czym się różni. Teoretycznie kupując smartfona z technologia LTE, chciałbym móc z tej technologii dość szybko i w sensownych cenach korzystać, i nie ma w tym żadnej "bożkowatości". Po prostu subiektywnie podchodzę do sprawy, dla kogoś innego to nie zrobi różnicy - mi zrobi. Taki już jestem,że lubię szczegóły.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    219. ~Ja  2014-08-23 07:29:38  host: athedsl-213659.home.otenet.gr

    Dalej jest +50%, właśnie dostałem po doładowaniu. Stara taryfa oczywiście. Dla mnie ok!

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    220. ~abcd  2014-08-24 12:12:14  host: ip-78-30-98-226.free.aero2.net.pl

    Masz rację wlo......
    Twój mały rozumek nie wszystko ogarnia :-)
    Nareszcie to sobie uświadomiłeś?
    Lepiej późno niż wcale

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    221. ~Calm7  2014-08-24 12:44:53  host: n05-07-07.opera-mini.net

    220). A Twój rozum wszystko ogarnia? Więc jakiej wielkości masz ten rozum ? :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    222. ~  2014-08-24 12:50:47  host: user-94-254-200-11.play-internet.pl

    Calm, daj spokój i nie dyskutuj z tym trollem z aero i neostrady. Niech sobie pisze ale nie ma sensu reagować tylko zgłaszać do usunięcia

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    223. ~abcd  2014-08-24 17:19:14  host: ip-93-154-129-196.free.aero2.net.pl

    @221
    Calm7.....wierny piesek, obronił swojego pana, wierny.....zaszczekaj i pomerdaj ogonkiem

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    224. ~abcd  2014-08-25 09:54:14  host: ip-78-30-103-27.free.aero2.net.pl

    @221
    Ukryłes komentarz aby inni nie widzieli jaki jesteś włazidupa?
    Zgrywasz teraz niewiniątko?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    225.  2014-08-25 10:07:24

    Nie szkoda Wam marnować wakacji na głupoty? Za tydzień szkoła. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    226. ~luki  2014-08-25 14:04:10  host: 77-255-236-176.adsl.inetia.pl

    W viking mobile za 29zl jest tez no limit sms 2gb i 152min(po 19gr /min) wiec oferta slaba

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    227.  2014-08-25 15:11:30

    29 zostaje na koncie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    228. ~mirekb  2014-08-27 21:36:32  host: apn-46-169-15-198.dynamic.gprs.plus.pl

    tm na zlotym msisdn z bc zwolnil go 24.08.dzis po godz 19 sim zalogowal sie wreszcie do sieci.fajnie ze wlaczają domyslnie blokade premium..tel do cmok ze 48 czekania a nr nieaktywny i 30zl bonusu oraz bezplatna zmiana na bez kompromisów.teraz tylko 10doladowan po10zl+10x5zl bonusu i na rok starczy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    229. ~Ksiezniczka Ranowalona  2014-09-02 14:13:00  host: 147.110.251.39

    Virgin juz nie jest virgin. Poszla sie rypac.

    Dotychczasowi klienci pozostana tak dlugo jak dlugo stara taryfa 13 gr/min zostanie zachowana, co, zdaje sie, dlugo juz nie potrwa. Po zlikwidowaniu starej taryfy wszyscy klienci w ciagu tygodnia przeniosa numery do ziemniaka. Doplyw nowych klientow bedzie zerowy. Cos musi sie zmienic, bo inaczej Polska bedzie trzecim krajem na swiecie, po Singapurze i Katarze, z ktorego Virgin Mobile zmuszona byla sie wycofac.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    230. ~Ksiezniczka Ranowalona  2014-09-02 14:13:45  host: 147.110.251.39

    Virgin juz nie jest virgin. Poszla sie rypac.

    Dotychczasowi klienci pozostana tak dlugo jak dlugo stara taryfa 13 gr/min zostanie zachowana, co, zdaje sie, dlugo juz nie potrwa. Po zlikwidowaniu starej taryfy wszyscy klienci w ciagu tygodnia przeniosa numery do ziemniaka. Doplyw nowych klientow bedzie zerowy. Cos musi sie zmienic, bo inaczej Polska bedzie trzecim krajem na swiecie, po Singapurze i Katarze, z ktorego Virgin Mobile zmuszona byla sie wycofac.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    231. ~magda  2014-10-20 03:16:40  host: 149.254.182.83

    Oferuja 10 gb internetu a nie 2 w cenie 59 lub dla przenoszą cych numer 49 czytaj ze zrozumieniem a nie bedziesz ludzi w błąd wprowadzac