Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile - punkty na gry za uruchomienie pakietu

Virgin Mobile - punkty na gry za uruchomienie pakietu

LuiN 6 Października 2014 15:21

3 4

Od 3. października Virgin Mobile we współpracy z serwisem Dogry.pl uruchamia nową promocję - użytkownicy otrzymają punkty do wykorzystania na dowolne gry na portalu.
Aby wziąć udział w promocji należy wejść na portal dogry.pl, zalogować się i przejść do sekcji "zdobądź pkt". Następnie kliknąć w banner Virgin i dokonać zakupu jednego z pakietów #wszystko. W zależności od wybranej opcji użytkownik może otrzymać:

  • 1300 punktów za pakiet #PEŁENLUZ w cenie 19 zł,
  • 2200 punktów za pakiet #MIWYSTARCZA w cenie 29 zł,
  • 4500 punktów za pakiet #DLAMNIESUPER w cenie 59 zł.

Promocja trwa do końca października.

Źródło tekstu: Virgin Mobile     

Dodaj do:

Tagi: virgin mobile

w sumie: 19
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1.  2014-10-06 15:28:47

    underline nie zamknięty ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2.  2014-10-06 15:33:15

    Przypadkiem się pojawił ;) .

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    3.  2014-10-06 15:43:59

    Jak już piszecie o nowych reklamach Heyah, Play i Plusha, to wypadałoby też napisać o nowych spotach Virgin i Nju.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4. ~  2014-10-06 15:49:42  host: n15-08-02.opera-mini.net

    Dawno im mówiłem żeby zrobili no limit za 15zl to mieliby klijentow a tak majom gorzej niz inne sieci więc upadno wczesniej czy później

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    5.  2014-10-06 15:56:11

    4@ jak się podszkolisz w pisowni to może dostaniesz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~mirekb  2014-10-06 16:04:08  host: apn-31-2-22-112.dynamic.gprs.plus.pl

    wiele to nie pomoże..pomijam,przegłupawe reklamy tv-kto to wymyślił??no limit voice kom/stacjo +500mb netu z lejkiem za 29zl??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~pabloki  2014-10-06 16:11:07  host: public-gprs516375.centertel.pl

    virgin zasilone milionami odzyskuje siły. zatem" czy milony pomogą ruchomej dziewicy " czy padnie niczym wyeksploatowana kurtyzana? raczej to pierwsze- pomogą.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    8. ~Red  2014-10-06 16:20:23  host: staticline18294.toya.net.pl

    Virgin dostał kasę to od razu ruszyła akcja. Tyle że jak dla mnie cała kampania to niestety nic nie da. Jeszcze z rok i bazę klientów łyknie P4 ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    9. ~  2014-10-06 16:22:17  host: n15-08-02.opera-mini.net

    Virgin i tak jest skazana na upadek. Nic im niepomorze już.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    10. ~czajson  2014-10-06 17:24:37  host: host-46-151-186-75.interduo.pl

    @mirekb - zamienić pakiet 29 - 2GB, no limit sms i 300 min na 29 - no limit voice + 500MB? Stary takie rzeczy to dla dziadków wRodzinie. T-Mobile poszedł w takie dziadostwo, że trzeba wydać 149zł aby mieć 2GB (wcześniej 49,90 aby mieć taki pakiet) i się baza skurczyła. Oferta Virgin jest dla osób takich jak ja - najważniejszy jest pakiet a reszta to dodatek. Czytając narzekanie w komentarzach widzę, że wszędzie barany i owce krzyczące "no limit, no limit". A prawda jest taka, że tak samo jak nie każdy potrzebuje smartfona tak nie każdy potrzebuje no limit. Jakieś takie modne to się zrobiło czy co? Gadam bo mogę? Pomimo tego, że gadam bez potrzeby i bez sensu? I po to no limit? Kretynieje społeczeństwo całkiem. A potem siedzi jeden z drugim przy stoliku i pije godzinę szklankę wody, bo nie ma o czym gadać. A jak ma być o czym jak się wisi na słuchawce codziennie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~pabloki  2014-10-06 19:41:03  host: user-46-113-245-165.play-internet.pl

    lepiej by dali darmowy spowolniony internet

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~Sk.  2014-10-06 20:32:32  host: e127-11.icpnet.pl

    @10 A na co komu te GB transferu przez gsm? Ja przeglądając codziennie kilka stron www i sprawdzając kilka skrzynek pocztowych 50MB miesięcznie nie mogę zużyć :-). W pracy i w domu mam wifi. Jak chcę naprawdę skorzystać z internetu to na stałym łączu i 24 calowym monitorze a nie na 4 czy 5''. Jak widać różne są potrzeby. ..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~r  2014-10-06 21:00:24  host: 89-74-173-170.dynamic.chello.pl

    #10: nie gadam bo mogę, tylko gadam i nie patrzę czy mogę! Czaisz czajson, czy masz za daleko do rozumu?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    15.  2014-10-06 21:07:40

    @12 Nie wszyscy są tobą. Teleexpress z aplikacji tvp.stream to jakieś 200 MB. Kilka godzin radia internetowego w przyzwoitej jakości to kolejne 200 MB + krótka prasówka to jakieś 50-100 MB. Idzie zużyć 0,5 GB w jeden dzień? Idzie. Nie wszyscy pracują w ciepłych biurach z kompem i firmowym internetem przy doopie. Jest mnóstwo ludzi pracujących w terenie i dojeżdżających do pracy po kilkadziesiąt kilometrów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2014-10-06 23:10:54

    Lepiej nie migrowac na tą ofertę bo jak się włączy ten pakiet to automatycznie już się nie będzie dostawało 50% bonusu za doładowanie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17.  2014-10-06 23:19:09

    Jak wygląda sprawa z "leżakami" kartami? Karta kupiona pół roku temu i teraz odpalona pierwszy raz. Zaraz po odpaleniu od kopa zaleca mi żebym sobie wybrał jakąś durną taryfę.
    Jak nie wybiorę nic to dalej będzie 50% za doładowania? Pod warunkiem rejestracji w klubie virgin?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~Sk.  2014-10-07 08:58:04  host: e127-11.icpnet.pl

    Pisano już wielokrotnie, że stare startery uruchamiane obecnie są już tylko w nowej taryfie (0,29 gr/min i brak 50% bonusu, ale możliwe pakiety).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~kolbol  2014-10-07 09:40:03  host: 47-to3-5.acn.waw.pl

    I co z tą promocją?Następnie kliknąć w banner Virgin...którego tam nie ma.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2014-10-09 01:17:45

    @18 29gr a nie 19gr?
    Jak dla mnie przez te pakiety skopali dobrą, prostą, dotychczasową ofertę, bo była ona bez wydziwiania.
    Było za 13gr i popsuli!

Dodaj swoją opinię