Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile podwaja pakiety za #Półdarmo

Virgin Mobile podwaja pakiety za #Półdarmo

msnet 27 Grudnia 2017 12:08

6 8

virgin poldarmo

Od teraz klienci korzystający z oferty #Freemium aktywując dowolny pakiet minut, sms-ów i danych otrzymają podwojone ich zawartości za tę samą cenę.

Virgin Mobile podwaja pakiety za #Półdarmo, które są dostępne w ramach bezpłatnej oferty #Freemium. Po aktywacji dowolnego pakietu za tę samą cenę jego wartość zostanie podwojona. Na przykład aktywując pakiet 30 minut za 3 zł klient otrzyma dodatkowe 30 minut, czyli łącznie 60.




To samo dotyczy pakietów SMS oraz Internetu i "All in One". Ważność każdego z pakietów jest zgodna z ważnością #Freemium. Podwojenie nie obejmuje promocyjnych pakietów Internetu 1 GB za 2 zł oraz 10 GB za 10 zł.

Dowolny pakiet minut, SMS-ów, Internetu oraz "All in One" można aktywować korzystając z kodów USSD. Odpowiedni kod należy wpisać w telefonie i zatwierdzić przyciskiem połączenia. Lista pakietów wraz z kodami aktywacyjnymi dostępna jest na stronie virginmobile.pl/oferty/karta/nowy-numer/freemium.

Zobacz: Regulamin oferty promocyjnej "Pakiet #Freemium dla abonentów Virgin Mobile na kartę"
Zobacz: Regulamin promocji "Podwojone pakiety za #Półdarmo dla abonentów Virgin Mobile na kartę"

Źródło tekstu: Virgin Mobile     

Dodaj do:

Tagi: #freemium | virgin mobile | #półdarmo

w sumie: 42
  • 0

    23.  2017-12-27 17:18:02

    @22, Marcin.503 - Dosyć jasny stosunek do kserowania dowodów wyraziły UKE i GIODO podczas wielkiej akcji rejestrowania numerów na kartę: http://tlp.is/asx Sam ostatnio podpisywałem nową umowę i choć konsultant był zaskoczony (T-Mobile), ksera ani nie dostał, ani też nie zrobił, a umowa normalnie przeszła. W skrócie - nie powinno się kserować dokumentów, operator może jedynie zażyczyć sobie określonego sposobu weryfikacji - okazanie kurierowi czy pracownikowi salonu.

  • -12

    24. ~observer  2017-12-27 17:38:42  host: dsl-static-31.213-160-167.telecom.sk

    @21 Patrax: gdzie są te lepsze oferty niż a2?

  • 12

    25.  2017-12-27 17:46:02

    @21 w orange free dla przenoszących numer jest teraz oferta za 25 zł dostajesz nielimitowane rozmowy na stacjonarne i komórki do wszystkich , nielimitowane sms-y do wszystkich i 35 GB internetu dodatkowo co miesiąc masz o 1 GB więcej są też dodatkowe bonusy z doładowań. Niewykorzystane GB przechodzą na kolejny miesiąc. Ja już mam uzbierane 134 GB. W UE dostaje 1,76 GB internetu + no limit rozmowy i no limit sms-y. Pokaż mi lepszą ofertę na kartę

  • 12

    26.  2017-12-27 17:46:32

    @24 w orange free dla przenoszących numer jest teraz oferta za 25 zł dostajesz nielimitowane rozmowy na stacjonarne i komórki do wszystkich , nielimitowane sms-y do wszystkich i 35 GB internetu dodatkowo co miesiąc masz o 1 GB więcej są też dodatkowe bonusy z doładowań. Niewykorzystane GB przechodzą na kolejny miesiąc. Ja już mam uzbierane 134 GB. W UE dostaje 1,76 GB internetu + no limit rozmowy i no limit sms-y. Pokaż mi lepszą ofertę na kartę

  • -13

    27. ~Marek  2017-12-27 18:12:55  host: 178.62.113.166

    @Patrax oferta Orange, o której piszesz to lipa ze względu na brak wliczonych mmsów. W a2mobile są wliczone mmsy. I wszystko w temacie.

  • 11

    28.  2017-12-27 18:23:08

    @Marek a kto dzisiaj korzysta z MMS-ów? w erze dostępu do szybkiego internetu wystarczy mieć jakiś komunikator gdzie można wysłać zdjęcie znacznie większej wielkości. MMS-ów używają osoby jedynie starsze które nie mają pojęcia o istnieniu komunikatorów. Druga sprawa w orange masz coś takiego jak konto promocyjne gdzie możesz sobie zbierać promocyjne środki i jeśli będziesz regularnie doładowywał konto to nie będą tobie przepadały a można je wykorzystać na przykład na MMS-y

  • -12

    29. ~Bezregulaminowytelepolis  2017-12-27 18:29:00  host: a22-05-03.opera-mini.net

    28). Np. ja, i wiele innych osób. Komunikatorki nie interesują mnie.

  • -12

    30. ~Marek  2017-12-27 18:49:50  host: 178.62.113.166

    @Patrax np. ja jak i np. wielu starszych ludzi, którzy olewają smartfony i mają zwykłe telefony z klawiaturą. MMS jest uniwersalny i działa praktycznie na każdym telefonie (poza tymi zupełnie najtańszymi), nawet na takim 2G. Wysyłając mmsa nie muszę pytać osoby po drugiej stronie czy ma jakiś komunikator a jeśli ma to jaki. Nie muszę też pytać o jej adres e-mail. Po trzecie wiele telefonów dłuższe smsy automatycznie zamienia i wysyła jako mmsy. Więc zupełnie nie widzę sensu, żeby się sztucznie ograniczać i kupować "no limit" bez wliczonych mmsów jak mogę kupić z wliczonymi mmsami.

  • 11

    31.  2017-12-27 19:16:52

    @30 dla ciebie liczą się MMS-y a dla mnie liczy się internet i na tym poprzestańmy a jeśli chodzi o komunikator to może być i nawet messenger dużo ludzi korzysta z Facebooka

  • 0

    32. ~Marcin.503  2017-12-27 19:53:32  host: public-gprs371518.centertel.pl

    @Patrax. Przeszedłem w połowie roku z abo/na ofnk i uważam że to najlepsza taryfa, w końcu mam zapas Internetu, nie limitowanego wszystkiego nie potrzebuje, kupuje pakiet 200min/200sms za 14zł/miesiąc.
    P.S ; Mam jeszcze pripeid-leżak którego pasowało by gdzieś przenieść bo trzymam go wyłącznie z sentymentu, a utrzymanie 3zł/ m-c.

  • 0

    33. ~lipa  2017-12-28 01:08:57  host: user-94-254-129-181.play-internet.pl

    Kolejny operator żydzi na internecie. Najwyraźniej ludzie coraz mniej dzwonią i smsują, bo pakiety no limit na minuty i smsy można wyrwać za czapkę gruszek. Z paczkami/pakietami danych już nie ma tak łatwo.

  • 0

    34. ~vainglorious  2017-12-28 03:28:04  host: ip-37-248-253-34.a2mobile.pl

    @Patrax: co trzeba zrobić żeby dostać 35GB?

  • -14

    35.  2017-12-28 07:39:01

    VM to chyba najlepsza oferta obecnie,i co ważne każdy może ją dopasować do siebie .Do tego fajna apka na smartfon,ja jestem obecnie zadowolony w 100 % z tego operatora .

  • 0

    36.  2017-12-28 07:39:16

    @34 musisz przenieść numer z innej sieci

  • 0

    37. ~Gnom  2017-12-28 08:11:34  host: 194.181.88.158

    @32
    W VM leżakowanie jest za darmo, trzeba tylko raz na rok włączyć na nowo pakiet Freemium.

  • 0

    38. ~Marcin.503  2017-12-28 08:44:40  host: 178-37-194-186.adsl.inetia.pl

    @37. Tak dość fajna opcja z tym freemium, ale nie pasuje mi, przeniesienie numeru przez kuriera, wole w salonie, chociaż z tym jest problem, chciałem przenieść jakoś w wakacje byłem kilka razy w salonie za każdym razem mówili że za tydzień bo nie mają kart.

  • 0

    39. ~Zdzichu  2017-12-28 09:45:56  host: a06-07-01.opera-mini.net

    @37 freemium włącza sie raz na pół roku, i sobie leżakuje za 0zł/rok.
    Lub nie włączać freemium tylko przedłużać ważność konta za 5zł/rok.

  • 0

    40. ~SławkówSBE  2017-12-28 10:48:32  host: user-94-254-179-205.play-internet.pl