Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile: Pakiety Internetu w roamingu

Virgin Mobile: Pakiety Internetu w roamingu

orson_dzi 29 Czerwca 2016 11:20

9 4

Virgin Mobile wprowadza do oferty nowe pakiety Internetu w roamingu, ważne w Strefie Euro.



Pakiety prezentują się następująco:




Pakiet

Cena

Ważność Pakietu

Kod aktywacyjny

Internet 25 MB

9 PLN

14 dni

*222*4*25# 

Internet 100 MB

29 PLN

14 dni

 *222*4*100#

Internet 300 MB

69 PLN

14 dni

 *222*4*300#

Internet 500 MB

99 PLN

14 dni

 *222*4*500#



Aktywować można dowolną liczbę pakietów - ich wartości się sumują, a ważność pakietu upłynie po 14 dniach od ostatniej aktywacji. Po tym czasie lub po osiągnięciu limitu, transfer danych odbywa się zgodnie z obowiązującym cennikiem usług w roamingu.

Zobacz: Regulamin pakietów

Źródło tekstu: Virgin Mobile     

Dodaj do:

Tagi: roaming | virgin mobile

w sumie: 65
  • -2

    47.  2016-06-29 16:04:37

    T-mobile na karte, na tydzien za free w strefie T-Mobile.

  • 1

    48.  2016-06-29 16:20:17

    Chyba nie tak do końca "za free", bo zdaje się, że:
    - po pierwsze konto należy doładować aż 50 zł, by w ogóle móc skorzystać z promocji,
    - po drugie - właśnie, to jedynie krótko trwająca promocja, z której można skorzystać zaledwie dwukrotnie, a wiec maksymalnie wydając 100 zł w ciągu 14 dni i tylko do końca sierpnia 2016,
    - po trzecie promocja nie obowiązuje na obszarze całej UE, a jedynie w kilku wybranych przez DT krajach.
    A ja piszę o Fakt Mobile, czyli stałym i pewnym cenniku, obowiązującym przez cały rok, bez dodatkowych kombinacji, możliwym do uzyskania każdego doładowania.

    Zaletą oferty T-Mobile, są niewątpliwe wliczone nielimitowane SMS-y i pakiet 1 GB.

  • -2

    49.  2016-06-29 16:27:07

    48 - ale artykuł jest o VIRGIN ( i to w OBECNEJ, a nie byłej odsłonie ) , jak również nie o Fakcie. Dlatego proszę do rzeczy. Dla mnie ceny pakietów internetowych w roamingu są z kosmosu. Jako zatwardziały Playowiec nigdy nie wziąłbym Playa na zagraniczny wyjazd. W kraju co innego - nie ma dla mnie lepszej oferty.

  • -1

    50.  2016-06-29 16:41:00

    @toms (49), gdyby chciało Ci się przeczytać co piszą pozostali, to nie waliłbyś mi wielkimi literami oczywistości.
    To nie ja twierdzę, że roaming we wszystkich ofertach działających na infrastrukturze P4 jest "mega niekorzystny". Natomiast tak uważa gość spod @40. Ja jedynie odpowiadam na jego (moim zdaniem bledną) opinię. Wiec jeśli już, to w pierwszej kolejności do niego miej pretensje, o to że nie trzyma się ściśle tematu (albo np. do @matteo). Ich wypowiedzi nie widzisz?
    I nie bądź hipokrytą, bo sam dalej piszesz o Play! No przecież temat dotyczy konkretnie VM i jego pakietów roamingowych!
    Tak więc, nie pouczaj innych, gdy sam nie trzymasz się tematu.

  • 0

    51.  2016-06-29 16:41:44

    Co jak co.. ale ta oferta NJU 1GB za 50zł to ładnie ładnie :)

  • 0

    52. ~cerimagic  2016-06-29 17:13:01  host: user-94-254-242-65.play-internet.pl

    Nie rozumiem cen tych dwóch pierwszych pakietów, skoro obowiązuje w EU eurotaryfa.
    Wróciłem teraz z Francji. Net w roamingu bez żadnych pakietów. Stawka 0,25gr za 1MB.
    Za zużyte w telefonie 80mb pobrało mi z konta 20zł. Z rozliczaniem co 1kb.
    Gdzie tu sens z tymi pakietami?

  • 0

    53. ~R4444  2016-06-29 17:20:03  host: 78-11-2-107.static.ip.netia.com.pl

    Bez pakietu 25 groszy za 1MB czyli za 25MB za 6.25 złotych. W pakiecie 9 złotych za to samo. Nie opłaca się.

  • 0

    54. ~  2016-06-29 17:26:20  host: 91.141.2.92.wireless.dyn.drei.com

    @52
    zrobiłeś literówkę, bo nie 0,25gr a 0,25zł.
    Właśnie też tego nie rozumiem, tym bardziej, że w tzw. eurotaryfie Virgin stosuje lejek 32kb/s wg swojego cennika usług roamingowych.
    Jak dla mnie podstawowa stawka 0,25zł/MB nie powinna podlegać żadnym lejkom w stylu 32kb.
    Chyba, że to tylko błąd regulaminowy, a w praktyce śmiga na pełnej prędkości.

  • 0

    55. ~  2016-06-29 19:50:54  host: public-gprs360711.centertel.pl

    Orson: Internetowe pakiety roamingowe w Virgin Mobile.
    Lepiej? Lepiej.

  • 0

    56. ~thx  2016-06-29 20:20:35  host: 77.252.168.110

    Virgin Mobile zmienia po wakacjach operatora infrastruktury na ORANGE, LTE itp, potwierdzone info!

  • 0

    57. ~drx  2016-06-29 21:12:27  host: adnu213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @56 to chyba poczekam, bo już miałem uciekać, kiepsko to działa na play.

  • -1

    58.  2016-06-29 21:21:28

    @thx (56), a co z pozostałymi dostępnymi do tej pory sieciami roamingowymi, np. T-Mobile, co z doładowaniami?

  • 0

    59.  2016-06-29 21:28:52

    @58 A co to ma do rzeczy? Doladowania mają własne, a sieci mają te jakie akceptuje karta SIM, którą mogą dowolnie zdalnie aktualizować.

  • 0

    60. ~  2016-06-29 22:03:09  host: 168.235.196.29

    na Orange? he he dobre wiesci. Jestem ZA! :—)

  • 0

    61.  2016-06-29 22:30:30

    @Remington (59), a może mieć to do rzeczy, że przy okazji zmiany operatora macierzystego, a dodatkowo zmiany platformy, mogą też udostępnić możliwość doładowań również za pośrednictwem kuponów Orange. Tak, jak ma to miejsce w przypadku Fakt Mobile czy Klucz Mobile. Podobnie przy tej okazji mogą zmienić partnera roamingowego.
    Nie pytam o to co mają teraz, to mi do niczego nie potrzebne, bo to wiem.

  • 0

    62. ~  2016-06-30 10:02:09  host: user-94-254-160-140.play-internet.pl

    Z czym do ludzi? Ceny z kosmosu! A internet w Virgin dalej tragiczny, wczoraj wykupilem pakiet u nich i korzystać się nie da!

  • 0

    63. ~konkret-man  2016-06-30 10:07:13  host: 088156128210.dynamic-ww-01.vectranet.pl

    Chciałbym powiedzieć o nagannej delikatnie mówiąc praktyce w której biorą udział "sympatycy" Virgin i T-mobile. Są strony www na których są porównania abonamentów i ofert na kartę. Porównania są nierzetelne, promujące jednego z wymienionych operatorów a komentarze prostujące znikają w ciągu max 5 minut.
    Nie ma najmniejszej wątpliwości, że adresy mailowe są sprzedawane (najczęściej bezprawnie), ostatnio widzę ZMASOWANY "najazd" w postaci ogromnej ilości spamu od "sympatyków" tych dwóch operatorów na moje kilka kont mailowych.
    Zawsze jestem na NIE gdy ktoś chce mnie do czegoś zmusić, a zwłaszcza nieuczciwymi sposobami.

  • 0

    64. ~em  2016-06-30 10:13:40  host: host-176-221-122-234.dynamic.mm.pl

    nie można korzystać z voip..................................

  • 0

    65.  2016-07-01 00:50:09

    @61: Fakt to taryfa Playa przecież. Natomiast co do MVNO dzialajacych na Plusie, to on oferuje im dwa warianty - albo z jego platforma billingowa (czyli de facto taryfa u niego trzymana) i jego doladowaniami, albo z wlasna platforma mvno (z tego korzysta tylko Lyca). Virgin od dawna zapowiada wlasna platforme billingowa, wiec watpliwe by lykali doladowania Orange.

  • 0

    66.  2016-07-01 00:54:48

    Ale ja się z Tobą nie mam zamiaru tutaj spierać i bawić w domysły. Jakiś anonim rzucił hasłem, że coś wie, więc się go dopytuje. Być może wie więcej. Jak nie, to nie. Jestem po prostu ciekaw i tyle. Wieszał się z tego powodu nie będę.

Dodaj swoją opinię