Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile: numer zarejestrujesz w 2200 placówkach

Virgin Mobile: numer zarejestrujesz w 2200 placówkach

sirmark 23 Sierpnia 2016 18:08

7 2

Virgin Mobile rozszerza liczbę punktów stacjonarnych, w których można dokonać obowiązkowej rejestracji numeru. Do dyspozycji klientów jest już w ponad 2200 placówek.



Obecnie klienci mogą skorzystać z ponad 1800 kiosków sieci Ruch (możliwa jest w nich rejestracja kart aktywnych i nowych), 74 punktów Telakces i 363 niezależnych punktów partnerskich (w obu przypadkach można zarejestrować karty aktywne i nowe, a także dokończyć proces rejestracji rozpoczęty za pomocą formularza na stronie www). Operator zamierza w dalszym ciągu rozszerzać liczbę punktów, w których dokonać można formalności.




Użytkownicy Virgin Mobile, obok tradycyjnej rejestracji w punktach stacjonarnych, mają możliwość skorzystania z rejestracji online, z potwierdzeniem danych bezpłatnemu kurierowi lub w placówce partnerskiej. Jednocześnie za pomocą prostego formularza online klienci mogą przenieść numer lub kupić starter, którego zarejestrowanie odbędzie się poprzez potwierdzenie danych kurierowi. Kurier jest wysyłany na koszt operatora.

Rejestracja kart SIM w usłudze prepaid jest obowiązkowa i wynika z przepisów ustawy o działaniach antyterrorystycznych. Dotyczy nowych i obecnych klientów wszystkich operatorów. Nowi klienci zobowiązani są zarejestrować numer po zakupie startera, aby usługa mogła zostać uruchomiona. Użytkownicy aktywnych numerów powinni zarejestrować swoją kartę do 1 lutego 2017 roku - w przeciwnym razie możliwość wykonywania i odbierania jakichkolwiek połączeń zostanie zablokowana.

Aktualną mapę z punktami stacjonarnymi sprawdzic można na stronie operatora.

Źródło tekstu: Virgin Mobile     

w sumie: 52
  • 0

    33. ~Mr.Blue  2016-08-23 22:00:14  host: n24-05-07.opera-mini.net

    @DanielR, bronisz swojego operatora jak kiedyś Play, w okresie kiedy miałeś tam numer. Do odbierania połączeń naprawdę to pasuje niemal każda oferta. Wiem, że zawsze lubiłeś liczyć grosze ale naprawdę przy dzisiejszych cenach nie ma to większego znaczenia.
    Dzisiaj Virgin nie jest specjalnie konkurencyjne, pompują bazę freemium i rozdawnictwem starterów.

  • -1

    34.  2016-08-23 22:21:00

    @Mr.Blue, mylisz się. Po prostu twierdzę, że VM ma równie dobrą ofertę jeśli chodzi utrzymanie konta, za to jest pewniejszy niż wRodzinie. I tyle. Liczenie groszy nie ma tu nic do rzeczy.

  • 0

    35. ~ponownie  2016-08-23 22:29:26  host: 146.busko.bajtbusko.com.pl

    Dlaczego mam rejestrowac ponownie mnumer skoro robiłem to 5lat temu ?

  • 0

    36. ~pabloki  2016-08-23 22:42:45  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    15 słoneczny wiesz że nie wiesz co piszesz? w tmobile co miesiąc dostaniesz 10 GB jak doładujesz ...a doładujesz bo przecież chcesz korzystać . w orange też doładujesz a jak masz przeniesiony to za doładowanie za ktore kupisz no limt dostaniesz gratis 18 GB.no chyba że nie dzwonisz wiecej jak 30 min i nie wysyłasz 30 smsów to wtedy virgin konkurencyjne ale jak bierzesz no limitowe opcje to nie ma co sie oszukiwać lepiej wybrać operatora infratrukturalnego.

  • 1

    37.  2016-08-23 23:02:38

    @36:Aha. To ma być to za darmo po doładowaniach? Trzeba było od razu napisać. No i ok. Można i tak jak jesteś łakomy na darmowr gigabajty. Ja tam woię 2,5GB i pełennluz za 19zł - aktualnie przez 2 miesiące za 9,50zł z bonusem za rejestracje. Ale jak kto woli. Na mnie pierdyliard giga wrażenia nie robi w telefonie. A proszenie się w boku T o włączenie LTE też mnie nie zachęca do przejścia do nich.

  • 1

    38.  2016-08-23 23:12:43

    Poza tym od września Virgin wchodzi w abo, być może też mix. Oferta na kartę jest na tyle ok, że nie ma co płakać. Chwilowe przebudzenie niedźwiedzia T trzeba brać z przymrużeniem oka. Każdy kto zna tą sieć i jej praktyki ten o tym wie.

  • 0

    39. ~@30  2016-08-23 23:15:28  host: 195.138.240.61

    @30: Virgin istnieje tylko dzięki kredytowi z EBOiR, za to Aero2 ma kasy jak lodu od ZSŻ. Kto więc z nich bardziej pewny nie jest takie oczywiste.

  • 0

    40. ~pabloki  2016-08-23 23:38:48  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    37 ja mam 5GB w abo 29,99 i starcza mi az nadto. ale ten pakiet za 19 zł kulawy jakiś , ma tylko 100 minut. to mało dzwonisz i pewnie głownie w sieci .wiesz, ja dyskutuje dla odnośnika pakietu 10 GB za 9 zł w virgin , no i pamiętaj że to tylko na wakacje 10 GB za 9 zł. w tmobile masz 10 GB przez rok.
    virgin nie wejdzie w abonament bo to nie opłacalne. rynek sie zmienił. chyba nawet nie wdroża platformy billingowej. za mało klientów. ale sie zdziwisz jak minie wrzesień, październik , listopad a abonamentu nie bedzie. pogrom będzie 1.02.2017.

  • 0

    41. ~pabloki  2016-08-23 23:40:10  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    37 właśnie , wszystko na kredyt , a kiedy zacznie zarabiac? marże sa dziś zbyt niskie by się rozwijali.

  • 3

    42.  2016-08-24 00:11:40

    @40 Kulawy? To zobacz sobie ile średnio wydzwaniają karciarze T mobile? Kilkadziesiąt minut ;) Pakiety są po to żeby dobierać je do własnych potrzeb, a nie dostosowywać potrzeby do pakietów operatora. Kalkulator w rękę i wiesz czego potrzebujesz. Prawda jest taka że karta nie wykorzystuje no limit. To tylko marketing żeby płacić więcej. Tak samo mało kto wykorzysta te 10 GB. Mnie to kolokwialnie wali czy Virgin padnie i czy ma długi. Tak samo mnie wali czy ostatecznie wejdą w abo. Nie interesuje mnie tylko oferta na dziś. Dziś jest spoko i bez haczyków. I to mi wystarczy. Jak zrobi się kiepska to będę się martwił. Na dziś operator T mobil jest nieprzewidywalny. Nie wchodzę w to choćby dawał wszystko darmo przez miesiąc.

  • 0

    43.  2016-08-24 00:15:37

    @40 P.S. Właśnie dużo dzwonię.Średnio 1500 minut na miesiąc. Doczytaj dikładnie co ten pakiet ma.

  • 0

    44. ~  2016-08-24 10:14:11  host: 173-156-255-130.dynamic.t-mont.net.pl

    @ 25. ~100000: Mnie razi tutaj jeszcze jedna sprawa. Telepolis działa niczym urząd, czyli nowe wiadomości ukazują się tylko od poniedziałku do piątku, pusto przez cały weekend, a w poniedziałek wysyp nowych wiadomości, które tylko przelatują przez stronę główną i znikają.

  • 0

    45. ~gercok  2016-08-24 10:44:17  host: 217-67-205-170.itsa.net.pl

    Podobno klienci VM dostają jakieś dodatkowe GB, coś kombinują i zapewne na wrzesień zmienią swoją ofertę - już najwyższy czas... nigdy nie zostawali w tyle, więc wierzę że i teraz coś dopalą.

  • 0

    46. ~  2016-08-24 10:44:55  host: user-94-254-193-213.play-internet.pl

    @1 Niestety, ale to prawda. Nie są już tak konkurencyjni jak wcześniej. Teraz masz już bardzo tanie pakiety w Orange czy w NJU - gdzie zasięg często bywa pewniejszy. Do tego na tej samej infrastrukturze działa Mobile Vikings - gdzie za 29 złotych jest już prawdziwy No Limit (wraz z mmsami i połączeniami konferencyjnymi, których w Virgin nie ma) + 5 GB netu, czyli lepiej, w tej samej cenie i z genialnym helpdeskiem. Do tego w promocji 11GB za 8 złotych, które można przedłużyć.

  • 1

    47. ~  2016-08-24 11:50:09  host: public-gprs362130.centertel.pl

    39, a co mnie obchodzi kto ich finansuje? Dla mnie liczy się oferta tu i teraz. Jeśli się pogorszy, zawsze można zabrać numer.

  • 0

    48.  2016-08-24 12:09:15

    @45 Zgadza się. Wygląda na to, że znów jest jakaś cicha giga dokładka. Do pakietu pełenluz19 dostałem 3GB bonusu.

  • 0

    49. ~pabloki  2016-08-24 12:20:38  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    ale ja wiem co za 19 virgin daje , masz nielimitowane w sieci czyli play też ale to jest ograniczenie bo musisz wiedziec gdzie kto ma a ja dzwonie i sienie zastanawiam. w karcie to 6 zł więcej a ile korzysci.

  • 0

    50. ~@47  2016-08-24 13:12:32  host: 195.138.240.61

    @47 nie brałes udziału w dyskusji to się nie wracaj, nie o źródle finansów ona była

  • 0

    51.  2016-08-24 14:46:01

    @49 Dla mnie to nie jest ograniczenie. Mieszcze się spokojnie w tym pakiecie. Jak jadę na urlop to włączam raz 10 GB za 9zł. Nie potrzebuje bezlimitu i tony gigabajtów przez cały rok. Od tego mam wifi w domu. Jak ci dadzą bez limitu i 1000 giga za 89zł to też będzie ci się opłacać? Po co kupować coś na siłę?

  • 0

    52. ~zrobiony_w_balona_przez_Virgin  2016-08-26 06:45:50  host: 188.146.8.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @30
    Może i sprawny, ale skoro dobiera sobie niesprawnych do współpracy to przejmuje na siebie niesprawność kooperantów.
    Wczoraj spróbowałem dokończyć rejestracji internetowej we wskazanym na mapie punkcie Prądnicka 50 w Krakowie.
    To kiosk. Pani była niefrasobliwa, bo nie wiedziała, co ma robić. Ponadto kazała mi przepuszczać klientów za mną, bo ze mną "będzie więcej roboty, a ona robi to grzecznościowo. Karty rejestruje według kolejności tylko sprzedawane przez siebie". Podziękowałem, bo klientów przybywało.