Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile ma ofertę dla biznesu

Virgin Mobile ma ofertę dla biznesu

msnet 21 Września 2017 12:30

4 12

oferta biznesowa virgin mobile

W Virgin Mobile przedsiębiorcy mogą rozliczyć do 20 numerów na jednej fakturze, płacąc za każdy z nich nawet 10 zł.

Virgin Mobile w swojej ofercie nie dokonuje podziału użytkowników na indywidualnych i biznesowych, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą cieszyć się takimi samymi warunkami ofertowymi, jak klienci indywidualni i otrzymywać faktury VAT bez dodatkowych kosztów. Dotychczas nie komunikowaliśmy się z biznesem, koncentrując nasze działania na kliencie indywidualnym. To biznes sam przyszedł do nas - powiedział Piotr Suchodolski, Dyrektor Marketingu Virgin Mobile.

20% bazy klientów Virgin Mobile to użytkownicy identyfikujący się za pomocą NIP i pobierający faktury VAT. Zaliczają się do niej zarówno użytkownicy oferty na kartę, jak i oferty abonamentowej, którą operator wdrożył i rozwija od początku roku. Virgin Mobile chce zainteresować przedsiębiorców w szczególności nową ofertą grupową, w której mogą oni tworzyć grupy abonamentów z 50% upustu na każdą kolejną aktywację lub przeniesiony numer. Jedynym zastrzeżeniem w przypadku oferty grupowej jest konieczność posiadania co najmniej jednego Planu 2.




Oferta podstawowa, przy jednej karcie SIM, wygląda następująco:

Nazwa oferty Nielimitowane Internet Cena netto
rozmowy na komórki rozmowy na stacjonarne SMS MMS
Plan 1 + - + - 3 GB 14,69 zł
Plan 2 + + + + 8 GB 22,33 zł
Plan 3 + + + + 15 GB 30,03 zł

Poza możliwością rozliczania się na podstawie faktury VAT, przedsiębiorcy korzystają z identycznych warunków, jak klienci indywidualni. Umowa podpisywana jest bezterminowo i ma 30-dniowy okres wypowiedzenia, można w trakcie umowy zmieniać plany z niższego na wyższy i odwrotnie, pamiętając że w ofercie grupowej musi być co najmniej jeden Plan 2, a swoimi usługami i kosztami można zarządzać poprzez narzędzia online.

Z oferty biznesowej można skorzystać pod adresem virginmobile.pl/oferty/abonament/firma.

Źródło tekstu: Virgin Mobile     

Dodaj do:

Tagi: virgin mobile

w sumie: 33
  • 0

    16.  2017-09-21 13:57:23

    Ciekawe czemu oni mają bez przerwy te awarie, ktoś tu kiedyś pisał, że awarie Orange to mit i ze u każdego operatora są. Ale jakoś t-m, plus i hejtowany tu przez wielu play potrafią działać.

  • -2

    17.  2017-09-21 14:07:33

    @16 Wydaje ci sie ze maja "bez przerwy" awarie... po pierwsze Orange ma swoich nadajnikow najwiecej wiec statystycznie szansa ze sie ktorys zepsuje jest najwieksza. Po drugie Orange ma najwiecej klientow(swoich) + jesli doliczyc by do tego klientow Pleya ktorzy w 90% kozystaja z nadajnikow Orange to szansa ze nadajniki padna np z przeciazenia jest najwieksza. Po trzecie w Play np ciagle nic nie dziala dlatego ludzie nie wiedza kiedy jest prawdziwa awaria a kiedy jest poprostu dzien jak codzien i po czwarte nw Telepolis.pl tylko o awariach Orange sie pisze a jak np awarie ma Plus to sie okazuje ze bylo pare godzin temu i juz nieaktualne wiec nie ma sensu pisac

  • 1

    18. ~kkk  2017-09-21 14:13:57  host: owq145.internetdsl.tpnet.pl

    "otrzymywać faktury VAT bez dodatkowych kosztów" - od kiedy to w Polsce płaci się za otrzymanie faktury? nie jest czasem obowiązkiem sprzedawcy wystawienie paragonu lub faktury? bo jeśli to problem dla jakiegoś operatora to można do Urzędu Skarbowego zgłosić...

  • 0

    19.  2017-09-21 14:14:02

    @14, Jarosław Szczupak - podobno już po awarii. Stosowny wpis pojawił się na Telepolis.

  • 1

    20.  2017-09-21 14:15:50

    @17 Od kiedy to P4 korzysta w 90%; z nadajników Orange? Zdaje się, że piszesz o przyszłości, która jeszcze nie nadeszła.

  • 0

    21. ~kkk  2017-09-21 14:16:49  host: owq145.internetdsl.tpnet.pl

    Dlaczego oferta abonamentowa jest droższa od oferty na kartę? ktoś to kupuje? żeby zrównać cenę do oferty na kartę (29zł) to trzeba wyrazić zgodę na marketing, pfff...

  • 0

    22.  2017-09-21 14:18:43

    no uśmiałem się xD

  • 0

    23. ~ino  2017-09-21 14:48:04  host: apn-46-169-103-3.dynamic.gprs.plus.pl

    Kolega ma firmę. I nie ma abonamentu wybral full opcje w plush na karte i nie blokuje go operator bo dużo dzwoni. To po co abo.

  • 0

    24. ~  2017-09-21 15:12:27  host: user-94-254-167-238.play-internet.pl

    Oferta biznesowa Virgin, to brzmi komicznie :D

  • 0

    25. ~  2017-09-21 15:40:12  host: user-46-112-195-198.play-internet.pl

    Hahahaha, ale dno.

  • 0

    26.  2017-09-21 16:11:01

    I pomyśleć, że za na firmowej karcie sim mam abonament za 300 pln netto :) Pewnie drogo ktoś powie, pewnie i tak. Ale jak policzyłem kiedyś ile zapłaciłbym za podobny abonament w W4 to wyszło mi jakieś 1200 pln miesięcznie. Biznes nie zawsze szuka najtańszych ofert ;)

  • 0

    27.  2017-09-21 16:23:56

    @17 gdzie ci w play ciagle nic nie działa? Masz na to jakieś dowody czy tak sobie klepiesz bez sensu? Poza tym play ma nie wiele mniej klientów od Orange a jakoś tyle ogólnopolskich awarii nie ma. A w Orange nie pada tylko 1 nadajnik, np dziś padło zachodnio-pomorskie. Jak wg ciebie całe województwo ogarnia 1 nadajnik to wypada ci tylko współczuć wiedzy.

  • 0

    28. ~Alfonso  2017-09-21 17:02:25  host: 178-17-171-49.ip.as43289.net

    Nazwa Virgin idealnie pasuje do agencji towarzyskiej.

  • 0

    29. ~Rysiek  2017-09-21 17:25:45  host: 217-67-205-170.itsa.net.pl

    @28 Gdybyś miał chociaż trochę pojęcia i nie przesiedział swojego całego życia w Świebodzinie to byś pewnie wiedział czym jest Virgin na świecie i kim jest jej założyciel. A coś mi się wydaje, ze jesteś typem co przyjemności szuka w agencjach i to zapewne 2 razy w roku jak oszczędzi hajs na cebuli.

  • 0

    31. ~Kamil  2017-09-21 18:13:37  host: public-gprs359419.centertel.pl

    słyszałem że Virgin szykuje zmiany w pakiecie #BEZLIMITU ma być w cenie 25 zł lub 29zł ale ważny 40 dni :) w tej chwili kosztuje 29zł/30 dni :)

  • 0

    32.  2017-09-21 18:52:28

    23 - taki drobny cytacik z forum pomocy operatora:
    ...w dniu dzisiejszym wyłączyli mi numer na kartę. Osoba która korzysta na codzień w sklepie zapomniała poinformować mnie o tym, że konto traci ważność. Czy jest możliwość odzyskania numeru? Bardzo mi zależy gdyż numer widnieje na 1000 wizytówkach i 10000 ulotkach...

  • 0

    33. ~Zdzichu  2017-09-21 18:58:14  host: a10-01-06.opera-mini.net

    @Kamil a gdzie tak słyszałeś, to może i ja przystawie ucho

  • 0

    34. ~tkubon  2017-09-21 19:06:20  host: 178.43.203.40.ipv4.supernova.orange.pl

    @Red_PL: A zdradzisz jaka to taryfa i w jakiej sieci no i czy oferta z tel czy bez

  • 0

    35. ~Mr  2017-09-21 20:47:12  host: static-84-9-23-78.vodafonexdsl.co.uk

    Ja sie pytam, jak ten biznes przy takich stawkach sie opłaca !?

  • 0

    36. ~ola  2017-09-22 17:53:37  host: 217-67-205-170.itsa.net.pl

    Dobra oferta w porównaniu z ofertą dla biznesu w Play. Dla jednoosobowych działalności jak znalazł.

Dodaj swoją opinię