Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile ma już ponad 100 tys. kart SIM

Virgin Mobile ma już ponad 100 tys. kart SIM

Piszemy o tym pierwsi WitekT 7 Maja 2013 19:15

6 6

Virgin Mobile ogłosił, że ma już ponad 100 tys. aktywnych kart SIM. Pojawia się też coraz więcej zniżek dla członków Klubu Virgin Mobile.

Cieszymy się, że w ciągu ośmiu miesięcy udało nam się przekonać ponad 100 tys. klientów, że warto korzystać z przejrzystych i uczciwych ofert Virgin Mobile w Polsce, i to przy coraz bardziej konkurencyjnym rynku ofert na kartę. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzanej obecnie nowej - jeszcze atrakcyjniejszej - ofercie oraz licznym korzyściom w Klubie Virgin Mobile jeszcze więcej Polaków doceni wkrótce zalety korzystania na co dzień z marki Virgin Mobile oraz naszą unikalną filozofię i jakość obsługi klientów - mówi Tomasz Gniewek, dyrektor zarządzający Virgin Mobile Polska.




Zarejestrowani członkowie Klubu Virgin Mobile mogą już korzystać ze specjalnych ofert operatora (np. 50% więcej po każdym doładowaniu) czy wielu promocji i zniżek (od 5 do 20%) także w firmach partnerskich Virgin Mobile Polska, których liczba wciąż rośnie. Firma CD Projekt (cdp.pl) udostępnia członkom Klubu Virgin Mobile w specjalnych promocyjnych cenach zarówno gry (np. Wiedźmin 2, Afterfall), komiksy (np. Jerzy Jeż) i wiele tytułów książkowych.

Inne premiowe oferty czekające na członków Klubu Virgin Mobile to m.in. możliwości:
  • oglądania filmów i programów telewizyjnych w portalu Iplex.pl ze specjalną zniżką,
  • używania mobilnej aplikacji premiowej Justtag.com na korzystnych zasadach,
  • zakupu jedzenia w promocyjnych cenach np. pizzy na PizzaPortal.pl, czy burgerów www.facebook.com/BurgerBobby,
  • zakupu w atrakcyjnych cenach ubrań światowych marek www.answear.com czy zabawnych koszulek marki Dziedzic Pruski www.holahola.pl lub strojów niezależnych projektantów shwrm.pl
  • zakupu kursów kite i windsurfingu oraz wypożyczenia sprzętu w promocji molosurf.com.

Szczegóły dotyczące Klubu Virgin i zasady korzystania z ofert partnerskich dostępne są w portalu VirginMobile.pl.

Źródło tekstu: Virgin Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: tomasz gniewek | virgin mobile

w sumie: 52
  • 0

    34. ~ziomal  2013-05-11 15:39:53  host: 37.30.38.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ja jestem bardzo zadowolony. Jest bardzo tanio i bardzo prosto, poza tym nikt mi nie zawraca gitary reklamowymi smsami. Poprzednio byłem w T-Mobile, różnica jest kolosalna.

  • 0

    35. ~@33  2013-05-11 16:36:34  host: c176-50.icpnet.pl

    Jesli zalezy Tobie glownie na necie to w Play masz taryfe Lubie to lub Play Na Karte i net za ekstra 10zł/30 dni. Ewentualnie nju z rachunkiem daje 350MB za 5zl lub 700MB za 7zl i mozna w miesiacu wykupic do 5 pakietow.

  • 0

    36. ~lenxy  2013-07-22 10:42:06  host: prx01.tktelekom.pl

    Przez jakiś czas żona i córka korzystały z Virgin według podstawowych stawek połączenia 0,19 PLN brutto/min i 0,06 PLN brutto/SMS. W pewnym momencie się zreflektowaliśmy, że jest 50% doładowania po przystąpieniu do Klubu Virgin. Od razu skorzystaliśmy z oferty. Dziewczyny nie dostają żadnych niechcianych SMS-ów, a mają o 1/3 tańsze połączenia i SMS-y. Przy ofertach nolimit na rynku stosuje się na ogół 29,00 PLN brutto abonament za same połączenia, ale wtedy jeśli ktoś dużo nie SMS-uje (poniżej 225 SMS-ów na miesiąc, czyli średnio 7,5 dziennie codziennie) to i tak oferta Virgin jest najniższa (0,04 PLN brutto za SMS po uwzględnieniu 50% rabatu za Klub Virgin). A teraz analiza opłacalności: Żeby nadzwonić 29,00 PLN brutto w Virgin (po przystąpieniu do klubu) trzeba wykonać 228 min 57 sek. połączeń. Jeśli ktoś dzwoni mniej, to oferta nolimit mu się nie opłaca. Moje dziewczyny wydzwaniają około 100 minut, więc oferta Virgin jest bezkonkurencyjna. (nie chodzi o zachwalanie żadnego produktu - to pokazują liczby, a z nimi się nie dyskutuje). W moim przypadku jest zupełnie inaczej: osobiście korzytam w tej chwili z abonamentu w Orange (i mam telefon z SIMlock Orange). Wydzwaniam ponad 500-600 minut miesięcznie w abonamencie 44,43 PLN brutto (i tak około 100-150 minut średnio mi przepada co miesiąc). Za 3 miesiące kończy mi się umowa i przechodzę na NJU (nolimit za 29,00 PLN brutto). W moim wypadku kompletnie nie opaca się Virgin (za 600 minut połączeń zapłaciłbym dokładnie 76,00 PLN brutto po uwzględnieniu należenia do klubu Virgin). A teraz sprawa SMS-ów. Np. w NJU można SMS-ować aż osiągnie się próg 9,00 PLN brutto (nolimit dla SMS-ów). Żeby klubowicz Virgin na-SMS-ował na 9,00 PLN brutto powinien wysłać dokładnie 225 SMS-ów. Jeśli SMS-uje mniej, to Virgin jest dla takiej osoby najlepszym rozwiązaniem. Jak widać z powyższego Virgin jest najlepszą ofertą na rynku, jeśli

  • 0

    37. ~  2013-07-22 10:54:55  host: public-gprs517465.centertel.pl

    jeśli co :) ?

  • 0

    38.  2013-07-22 12:35:26

    lenxy ja juz bym wybrał play mini max na karte tez masz ryczałt 29zł, jakbys dzwonil do zony i córki w Virgin to te rozmowy sa darmowe. W sumie jak i tak zawsze w obu taryfach wygadasz 29zł bo tyle minut potrzbujesz ze zawsze dojdziesz do tej granicy to nie ma znaczenia, która oferte wybierzesz, jednak w ofercie na karte masz w praktyce jednodniowy termin wypowiedzenia a w nju na rachunek 30 dni.

  • 0

    39.  2013-07-22 12:41:27

    sprawdz w billingach ile minut wykonujesz do zony, córki i ludzi w playu

  • 0

    40. ~lenxy  2013-07-22 15:46:52  host: prx01.tktelekom.pl

    skończył się limit, oto przerwane zdanie: Jak widać z powyższego Virgin jest najlepszą ofertą na rynku, jeśli ktoś dzwoni średnio do 228 min 57 sek. miesięcznie i wysyła do 225 SMS na miesiąc. To mówią liczby. W przeciwnym wypadku lepiej wybrać ofertę nolimit (29,00 PLN za nielimitowane połączenia lub dodatkowo 9,00 PLN za nielimitowane SMS-y). Nie wspomniałem jeszcze o pakiecie 100 MB danych do wykorzystania przy każdym doładowaniu min. 10,00 PLN. (nie korzystam, więc się nie rozwodziłem nad opłacalnością). ----- komentarz do buba1234: Mam trochę rodziny w Orange - dzwonię do nich za darmo w ramach abonamentu około 300 minut miesięcznie. Spośród pozostałych 100 - 200 poza Orange około 100 minut jest do żony i córki w Play, a reszta to mieszanka (Play to może 10 %). SMS-y pojedyncze w miesiącu. Wniosek - w moim przypadku najlepsza jest oferta nolimit na głos + najtańsze pojedyncze SMS-y - i tu chyba najlepszą ofertę ma dla mnie NJU. Z tego co się orientowałem u innych operatorów, to pojedyncze SMSy są droższe niż w NJU.

  • 0

    42. ~lenxy  2013-07-23 08:59:27  host: prx01.tktelekom.pl

    Dużo dzwonię (500-600 minut miesięcznie) - nie tylko same SMS-y. W NJU zapłacę 29,00 PLN brutto i jeśli bym bardzo dużo SMS-ował, to dopłacę 9,00 PLN brutto. Przy rozwiązaniu minimalistycznym to 9,00 PLN za rozmowy + 9,00 PLN jeśli wysyłam dużo SMS-ów (opłaca się gdy dzwoniłbym min. 47 min 22 sek. oraz wysyłałbym min. 100 SMS-ów miesięcznie, choć w takim wypadku gdybym wysyłał do 225 SMS-ów miesięcznie, znacznie lepiej wypadłbym na Virgin - ale mnie to nie dotyczy, bo za dużo dzwonię). Czy ktoś mi zaproponuje lepszą ofertę od NJU, jeśli dzwonię ponad 500 minut miesięcznie (niech będzie w tym nawet do 200 min do PLAY) + 10 SMS? Kto oprócz NJU zagwarantuje mi niższy rachunek? Przy takim założeniu w NJU zapłacę 29,90 PLN brutto. Kto da mniej? Nie jestem przywiązany do żadnego określonego operatora - kto jest tańszy, ten mnie interesuje. Jeszcze raz się pytam - kto zagwarantuje mi niższy rachnek niż w NJU? Nie interesuje mnie zachwalanie PLAY, ORANGE, T-Mobile PLUS-a itd. Interesuje mnie kasa - chyba, że ktoś tak lubi określonego operatora, że będzie płacił 2 x więcej i będzie szczęśliwy - nie będę nikomu tego żałował, bo to nie moje pieniądze. Więc kto zaproponuje lepsze rozwiązanie?

  • 0

    43. ~  2013-07-23 09:06:59  host: ip-37-209-139-89.free.aero2.net.pl

    @41, powinieneś zapłacić 9zł. To kwota minimalna jaką trzeba zapłacić w nju z rachunkiem nawet jeżeli wogóle nie rozmawiasz i nie piszesz. Jeżeli będziesz tylko pisał smsy, więcej niż 100, to dociążenia nie masz i płacisz te wymagane 9zł. Tak ja to rozumiem ale jak się mylę, to niech ktoś mnie poprawi.

  • 0

    44. ~lenxy  2013-07-23 10:17:13  host: prx01.tktelekom.pl

    @43 - zgadza się.Masz rację. Jeśli ktoś niewiele dzwoni (poniżej 47 min 22 sek) i wysyła ponad 100 SMS- ów to w NJU dostanie rachunek 18,00 PLN (minimalny 9,00 PLN za rozmowy i 9,00 PLN za SMS-y). gdy niewiele SMS-uje i dzwoni i nie wygeneruje 9,00 PLN to rachunek zostanie dociążony do 9,00 PLN. Ale w takim wypadku znaacznie bardziej opłaca się Virgin i żadne inne rozwiązanie nie będzie tańsze (chyba że większość połączeń i SMS-ów jest do PLAY).

  • 0

    45.  2013-07-23 10:27:51

    44). Tak, jaaaasne virgin.... Tyle że ja mam za 9zł 100 minut do wszystkich sieci i z 300sms do wszystkich sieci.

  • 0

    46. ~lenxy  2013-07-23 10:44:14  host: prx01.tktelekom.pl

    @ 44 - to masz świetną ofertę. w Virgin za 100 min i 300 SMS zapłaciłbyś 12,67 PLN + 12,00 PLN = 24,67 PLN. W NJU z rachunkiem wydałbyś 19,00 PLN + 9,00 PLN = 28,00 PLN. A możesz zdradzić tajemnicę, z jakiej oferty korzystasz? Czy w minutach i SMS-ach masz darmowe albo bezpłatne?

  • 0

    47.  2013-07-23 11:30:40

    46). Nie, wolę o tym nie mówić. Wy macie swoje virginy, a ja swój skromny ogródek. Ale mam tak, że mam te 9zł ruchome: jak wolę dzwonić, to idzie kasa na dzwonienie, jak sms, to mniej zostaje na rozmowy. A jak nic nie robię, to zero wydaję, a 9zł na koncie leży :-)

  • 0

    48.  2013-07-23 11:46:31

    46: Pewnie Wygadany Pakiet+Co Druga Minuta Gratis. W Orange jak pokombinować to też nieźle wychodzi...

  • 0

    49. ~lenxy  2013-07-23 13:16:19  host: prx01.tktelekom.pl

    @48 - to ciekawe. Zapoznałem się szczegółowo z regulaminem promocji Orange "Wygadany pakiet" - faktycznie za 9,00 PLN ma się 50 minut na połączenia do wszystkich, ale nie ma tam informacji, że w ramach tego pakietu wchodzą SMS-y. Są płatne oddzielnie. Podobnie zapoznałem się szczegółowo z promocją "Co druga minuta gratis". Faktycznie, co druga minuta trwającego połączenia jest darmowa. Warto zaznaczyć, że naliczanie darmowej minuty zaczyna się po pierwszej minucie, potem po trzeciej itd. Jeśli połączenia są krótkie (do 1 minuty), to nic się nie zaoszczędzi. Przy założeniu 100 minut w miesiącu, raczej nie liczyłbym na to, że kazda rozmowa bedzie trwać minimum 5-10 minut. Reasumując, w praktyce za 100 minut połaczeń na pewno zapłacisz dla Orange więcej niz 9,00 PLN. A co z SMS-ami. W Orange na kartę SMS to koszt około 0,15 PLN do wszystkich sieci. Trzeba też zaznaczyć, że jeśli chcesz mieć konto aktywne na połaczenia wychodzące przynajmniej na 1 miesiąc, to musisz doładować na minimum 25,00 PLN - a mówiliśmy o 9,00 PLN .... Jak doładujesz za 10,00 PLN to możesz rozmawiać najwyżej 10 dni (a co z resztą miesiąca?).

  • 0

    50. ~lenxy  2013-07-23 13:20:25  host: prx01.tktelekom.pl

    @47 - Calm7, masz fajną ofertę. Czy możesz napisać, co to za oferta? Może to jakiś pakiet? Ile masz w tych 9,00 PLN minut lub SMS-ów?

  • 0

    51.  2013-07-23 14:06:18

    lenxy: No trochę kolega podkolorował i nie dopowiedział szczegółów. ;)

  • 0

    52. ~lenxy  2013-07-23 14:46:22  host: prx01.tktelekom.pl

    @ 51. Nie mówię, że jestem nieomylny. Jeśli coś napisałem nie tak, to proszę o sprostowanie. Inni pewnie też szukają najlepszych rozwiązań i chcieliby mieć najlepsze informacje. To, o czym przeczytałem na stronie Orange, to napisałem - nie przeczę, że mogłem czegoś nie doczytać, może coś przeoczyłem. Proszę o potwierdzenie lub sprostowanie. Chodzi o to, żeby znaleźć jak najlepsze rozwiązania bez niedopowiedzeń. Czarno na białym.

  • 0

    53.  2013-07-23 18:03:24

    50). Pisałem, że te 9zł jest ruchome - przeznaczam na co chcę, tak jak KAŻDĄ inną złotowkę. Wspomnieliście o 9zł, to podałem ile i co mogę mieć. Konto ważne rok, kasa leży, i czeka na wykorzystywanie :-) Jedyna wada: nie mam tanich mmsów do innych sieci, a szkoda, bo dziennie kilka wysyłam...

  • 0

    54. ~lenxy  2013-07-24 12:28:25  host: host-89-230-226-42.dynamic.mm.pl

    @53 czy możesz napisać jak się nazywa Twoja oferta? U którego operatora? Jest bardzo ciekawa.

Dodaj swoją opinię