Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile: Kolejne punkty rejestracji kart SIM

Virgin Mobile: Kolejne punkty rejestracji kart SIM

LuiN 6 Września 2016 11:54

5 1

Sieć Virgin Mobile, największy wirtualny operator w Polsce, poinformowała o dalszej rozbudowie liczby punktów, w których zarejestrować można karty SIM.



Obecnie numery prepaid można zarejestrować w blisko 3600 placówek, a w najbliższych miesiącach liczba ta wzrosnąć może do kilkunastu tysięcy - czytamy w komunikacie sieci. Dzięki umowie partnerskiej z grupą Lagardere klienci Virgin Mobile uzyskali możliwość rejestracji numerów w sieciach Inmedio, Inmedio Café, Relay, 1-Minute, Discover, Virgin, Hubiz i Hello - łącznie 693 nowe lokalizacje. We wszystkich nowych punktach można dokonać rejestracji zarówno kart nowych, jak i aktywnych.




Nowe punkty rozszerzają aktualną listę punktów rejestracji, na którą składało się już ponad 1800 kiosków sieci RUCH i 803 punktów Kar-Tel (rejestracja kart aktywnych i nowych), a także 74 punktów Telakces i 277 niezależnych punktów partnerskich (w obu przypadkach można zarejestrować karty aktywne i nowe, a także dokończyć proces rejestracji rozpoczęty za pomocą formularza na stronie www).

Użytkownicy Virgin Mobile, obok tradycyjnej rejestracji w punktach stacjonarnych, mają możliwość skorzystania z rejestracji online, z potwierdzeniem danych bezpłatnemu kurierowi lub w placówce partnerskiej (w ponad 350 lokalizacjach). Jednocześnie za pomocą prostego formularza online klienci mogą przenieść numer lub kupić starter, którego zarejestrowanie odbędzie się poprzez potwierdzenie danych kurierowi. Kurier jest wysyłany na koszt operatora.

Aktualną mapę punktów stacjonarnych, w których można zarejestrować numery Virgin Mobile znaleźć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: Virgin Mobile     

Dodaj do:

Tagi: virgin mobile

w sumie: 44
  • 0

    25.  2016-09-06 17:02:08

    20 - premium mobile jakoś mogło dać abonament. 19,90 za nielimitowane komórkowe i 5 GB... Z miesięcznym okresem wypowiedzenia... Świetna oferta. Dlaczego w Virgin nie mieliby usługi abonamentowej zrobić?

    Co do sprzedaży... Era była i się zmyła... Spółka była - padła? No sprzedała się... Jak MVNO pada, to numery przejmuje ktoś inny - prawo to jasno mówi. Więc kontekst znowu nie teges, ale to u Ciebie normalne ;-)

  • -1

    26.  2016-09-06 17:03:21

    Ile trwa chwila? Od 2012 do 2016, to zdaje się kilka tych "chwil" już minęło? I końca jak na razie nie widać. Ile LAT działa brytyjski Virgin Mobile?

  • 1

    27. ~pabloki  2016-09-06 17:05:01  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    23 czasem robi sie pewne operacje bez logiki by osiagnąć pewna korzyść. w Polsce centrum virgin? a jie dziwi Cie że mają tu tylko licencje na uzyczen9e marki? pamiętasz jak maią łbyć milion w chyba trzy lata? a ile jest?

  • 1

    28.  2016-09-06 17:06:21

    Właśnie Era była - nie ma, Idea też się zmyła. Jak widać marki MNO również są "jedynie chwilowym urozmaiceniem rynku". Zmienia się marka - zmienia się oferta. ;-)

  • 0

    29.  2016-09-06 17:08:01

    DanielR - są gatunki, które w danym ekosystemie na dłużej się zadomowiają ;-) Bo ilu już było i zostali przez ekosystem zdominowani i wymarli?

  • 1

    30.  2016-09-06 17:08:35

    @pabloki (27), co nie jest dowodem na upadek marki w Polsce. Przedstawiciele wielkiej czwórcy również przez lata swojej działalności wiele obiecywali.

  • 0

    31.  2016-09-06 17:09:34

    A może być tak, ze ziarenko padnie, wyrośnie i pojedynczy organizm zdominuje ekosystem? Też to możliwe ;-)

  • 0

    32.  2016-09-06 17:10:32

    A ilu tu wróżyło upadek poszczególnych z tej trójcy!! ;)

  • 0

    33.  2016-09-06 17:11:08

    Zwłaszcza jak jakiś nowy MVNO wchodził albo niszowa marka któregoś z trójcy...

  • 0

    34. ~pabloki  2016-09-06 17:11:52  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    25 ciekawe ile premium pociągnie. zreszta oni nie mierzą w target virgina. a kto dostarcza obsługe premium?
    ja mówię o sprzedaży platformy billingowej jeśli zakupiono , nie o sprzedaży virgina.

    26 możesz wyjasnic o co chodzi z ta chila w poście #26?

  • 0

    35.  2016-09-06 17:16:37

    Nawiązałem do drugiego akapitu wypowiedzi wlo z postu nr 16. ;-)

  • 0

    36. ~pabloki  2016-09-06 17:16:43  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    33 MNO nie padną ale MVNO nie jeden padł. wrózenie upadku MNO wynika z tego że skupiają sie tylko na ofercie . po czasie nju widać że nie ma jakiegos ryzyka kanibalizacji orange , zostało to powstrzymane polepszeniem oferty orange.

  • 1

    37.  2016-09-06 17:50:00

    @27 Jest chyba coś około 500 tysięcy z ARPU 20zł. Wynik całkiem przyzwoity.

  • 0

    38. ~pabloki  2016-09-06 17:55:05  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    37 a wiesz jak to arpu zrobili? pewnie sześciopakami. kiedys mieli 400.000 to wywróżyłeś pół mln?

  • 1

    39.  2016-09-06 18:14:11

    @38 400 tyś było 3 miesiące temu, więc zakładam że jest teraz koło 500. Arpu to arpu. Było najwyższe ze wszystkich opów w Polsce. Co mnie obchodzi jak to zrobili. Jak na mvno to dobry wynik i tyle w temacie.

  • 1

    40.  2016-09-06 19:25:59

    @23 pabloki
    Ciekawa opcaj którą wskazałeś ale ja mówię o osobach które choć by miały za darmo prepaid tego nie wezmą
    Sam zanan 2 osoby które mają abo w orange i nie chciały zmienić na prepaid orange za moją namową bo maja obawy bo słyszały, że prepaid dla dzieciaków itp miejskie legendy
    takich osób jest sporo i o takich trudnych przypadkach mówię nie wiem ile procent rynku to jest ale po statystykach ogólnych gdzie rośnie liczba abo u wszystkich opów kosztem prepaid myślę, że wprowadzenie abo to dobry ruch

    @słoneczyn coś tam wspominała Grażyna że do końca roku 1ml ale ustawa (anty)terrorystyczna im to chyba uniemożliwi.
    życzę im żeby dobili 600K i w tym im pomogę bo do końca roku jeszcze 3 numery przechodzą do VM

  • 1

    41.  2016-09-06 19:49:00

    @40 Do połowy 2018 r. ma być 1mln. http://tlp.is/b1f

  • 1

    42.  2016-09-06 20:11:55

    @41.
    dzięki za przypomnienie
    jak tempo nie spadnie to się może udać

  • 0

    43. ~pabloki  2016-09-06 21:26:38  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    41 czyli działalnośc sie nie bilansuje , korzystaja z transzy pomocy ,juz zapowiadali milion i teraz co znów przesunęli na 2018

  • 0

    44.  2016-09-06 21:46:50

    @43 Pierwszy milion obiecywał chyba Wejchert w 2012 roku. Grażyna się od tego odcięła i obiecuje 1 mln do połowy 2018. Oczywiście, że się nie bilansuje. To chyba żadne odkrycie.

Dodaj swoją opinię