Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile Gigadaje!

Virgin Mobile Gigadaje!

msnet 6 Kwietnia 2018 11:34

11 4

virgin mobile logo maszt

Z początkiem kwietnia Virgin Mobile wprowadza nową ofertę na kartę oraz odświeża dotychczasowe plany w abonamencie.

Virgin Mobile na kartę

virgin mobile gigadaje

Oferta na kartę jest bardzo prosta. Za 25 zł dostaniemy nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz 15 GB Internetu. Promocję aktywujemy kodem *222*25#.

Virgin Mobile abonament

virgin mobile gigadaje




Dotychczasowe plany abonamentowe zyskały dodatkowe gigabajty danych do wykorzystania. Warunkiem ich otrzymania jest podpisanie umowy na 24 miesiące. W zależności od planu, klienci otrzymają także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich. Szczegóły w tabeli poniżej.

  PLAN 1
19 zł
PLAN 2
29 zł
PLAN 3
39 zł
Minuty do wszystkich sieci BEZ LIMITU BEZ LIMITU BEZ LIMITU
Minuty na stacjonarne - BEZ LIMITU BEZ LIMITU
SMS-y BEZ LIMITU BEZ LIMITU BEZ LIMITU
MMS-y - BEZ LIMITU BEZ LIMITU
Internet 9 GB
(w tym 1,23 GB
w roamingu w UE)
20 GB
(w tym 1,87 GB
w roamingu w UE)
30 GB
(w tym 2,52 GB
w roamingu w UE)
Umowa na 24 miesiące

Aby skorzystać z oferty na abonament wystarczy skontaktować się z Centrum Miłej Obsługi Klienta Virgin Mobile, zlecić zmianę za pośrednictwem kanału on-line lub udać się do jednego z punktów sprzedaży i podpisać umowę lub aneks.

Osoby, które chcieliby płacić mniej za kolejne numery, mogą w dalszym ciągu łączyć się w grupy od dwóch do pięciu numerów. Oferta grupowa będzie dostępna tylko z Planem 2 na 24 miesiące, a obecne w niej numery otrzymują nielimitowanie rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 20 GB Internetu, w tym 1,87 GB w roamingu na terenie UE. Dodatkowo za każdy kolejny numer w grupie klient zapłaci tylko 14,50 zł. Takich grup można utworzyć maksymalnie cztery.

Nasza nowa oferta jest prosta, przejrzysta i dopasowana do obecnych oczekiwań konsumentów. Klienci za dobrą cenę otrzymują dużo więcej. Nie muszą martwić się limitami minut, danych czy SMS-ów. Tak skonstruowana oferta to również odpowiedź na to jak obecnie korzystamy z smartfonów. Coraz częściej staje się on ważniejszy od telewizji czy komputera. Co więcej dla wielu jest on także ważnym narzędziem budowania relacji. Nowa oferta Virgin Mobile spełnia wszystkie te oczekiwania - powiedziała Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes Virgin Mobile Polska.

Więcej szczegółów na temat ofert na stronie virginmobile.pl.

Jak oceniasz ofertę Virgin Mobile Gigadaje!?

Bardzo atrakcyjna
16.76%
Atrakcyjna
19.51%
Nie wyróżnia się
28.85%
Mało atrakcyjna
12.64%
Bardzo mało atrakcyjna
16.48%
Nie mam zdania
5.77%

Wszystkich głosujących: 364


Źródło tekstu: Virgin Mobile     

w sumie: 82
  • 0

    63.  2018-04-08 09:38:30

    Brak oferty bonusowej dla przechodzących numer takich jak w play i jego klonach, plus tez ma fajna oferte do internetu bo 3 pakiety za 50% a reszta dno wiec jak chca ściągnąć klientow skoro oferty wszedzie sa porownywalne?!
    Poza tym brak oferty stricte internetowej z karta do routera na wzor ja+internet na karte

  • 0

    64. ~Tom  2018-04-08 11:22:53  host: 078088144159.jeleniagora.vectranet.pl

    A jaki to lejek po tych 15 GB? Jeżeli mam wybór między Virgin, a2mobile to wybieram a2m. Lepszy zasięg, lepszy wybór w ofercie.

  • 0

    65.  2018-04-08 12:35:02

    Dobrze, że jest tak duży wybór operatorów. Jedni wybiorą A2 za 19,90 zł, i nie przeszkadza im spowolnienie prędkości do 3 Mbps po wykorzystaniu 5 GB, brak HD Voice, brak połączeń oczekujących, konferencyjnych... I kilku innych usług.

    Inni wybiorą Virgin w którym za 25 PLN jest no-limit bez MMS-ów i 15 GB.

    Jeszcze inni będą narzekać na zbyt małą ilość neta i brak MMS-ów, i wybiorą NJU gdzie jest to wszystko i docelowo 30 GB.

    A jeszcze inni wybiorą kumulację Internetu i dla nich najlepszą będzie oferta Vikings mobile.

    Lub innych jak Plush, Orange, T-mobile czy Volx.

  • 0

    66. ~Zdzichu  2018-04-08 12:37:05  host: a08-07-01.opera-mini.net

    @Tom, w Virgin lejek jest na stałe, nawet jak nie wybierzesz żadnego pakietu i jedziesz wg. cennika to za net nie płacisz, ale lejek ten nie nadaje sie do smartfonów bo ma tylko 32kb/s.
    To jest tylko taki 'bezpiecznik', lub nadaje sie do starych klawiszowych telefonów.
    Każdy dostosowuje oferte do swoich potrzeb. Podróżujesz - wybierzesz ofertę z rlach, mało dzwonisz - weźmiesz freemium lub inną z rwk. Wszystko zależy od człowieka.

  • 0

    67.  2018-04-08 13:15:50

    @66 Na tym lejku 32 kbs spokojnie odbierzesz i wyślesz wiadomość lub foto na messengerze, lub otworzysz lekką stronę mobilną w operze mini. Nie jest tak źle. Gdyby dali 64 kbs to możnaby już słuchać radia online.

  • 0

    68. ~Robert  2018-04-08 13:40:58  host: 188.166.87.191

    W Virgin blokują bez powodu połączenia wychodzące, smsy, internet jak się więcej dzwoni za "sztuczny ruch", tak że nawet do biura obsługi nie można zadzwonić, jest to niepoważna sieć, dlatego "bezlimitu" od nich nie polecam. I to nie gdy ktoś rozmawia nie wiadomo jak dużo, mi zablokowali numer za dwie półtoragodzinne rozmowy do Plusa odbyte w przeciągu dwóch dni. Jedyna interesująca opcja u nich to freemium dla mało dzwoniących. Wpiszcie sobie na youtube "Virgin Mobile Polska. Uwaga! Blokują połączenia i środki finansowe na koncie." Odradzam i ostrzegam, można brać od nich numer, ale tylko freemium.

  • 0

    69. ~Zdzichu  2018-04-08 14:25:08  host: a05-02-03.opera-mini.net

    @67, miałem na myśli niecierpliwą młodzież, która wszystko chce mieć na Już.
    Lejek na stałe 64kbs byłby już bardzo dobry.

  • 0

    70. ~Panda  2018-04-08 14:38:26  host: nat.ajc.com.pl

    @68. Nie tylko virgin blokuje, połączenia za generowanie sztucznego ruchu.

  • 0

    71. ~Robert  2018-04-08 14:47:03  host: 188.166.87.191

    @70 zgadza się, jednak w Virgin jest wyjątkowo niekorzystnie dla klienta skonfigurowany algorytm tego blokowania, po prostu jest zbyt czuły i zbyt często blokuje w sytuacji, gdy w innych sieciach blokady by nie było.

  • 0

    72.  2018-04-08 17:12:42

    Robercie, to prawda mam kartę Virgin już od bardzo dawna i potwierdzam to co mówisz na temat blokowania konta. Virgin bardzo szybko zakłada blokadę. Jest jednak jedno ale. I to ale robi kolosalną różnicę na korzyść Virgin. A mianowicie równie łatwo zdjąć blokadę, wystarczy zadzwonić na infolinię lub napisać na priv na FB i blokada jest zdejmowana w ciągu godziny.
    Natomiast u innych operatorów zdjęcie blokady trwa nieraz tygodniami. Bardzo często na Fanpage operatorów Play, Plus T-mobile, czy Orange, zrozpaczeni klienci piszą prośbie o pomoc, gdyż są od wielu dni pozbawieni kontaktu ze światem. Ten kto się dorobił takiej blokady wie jak trudno ją zdjąć u innych operatorów.

  • 0

    73. ~Robert  2018-04-08 19:29:03  host: 188.226.220.27

    @72 Ja wybrałem rozwiązanie dla mnie optymalne "no limit" w postaci Mobile Vikings, nie blokują jak się "więcej" rozmawia (a jeśli mają jakieś algorytmy blokujące to na 100% są dużo mniej czułe niż w Virgin, nie zostałem u nich ani razu zablokowany a rozmawiam więcej niż rozmawiałem w Virgin), na ich FB nie ma wpisów o blokadach bo ktoś "za dużo rozmawiał". Kiedyś mieli bodajże trzy czy cztery wpisy o zablokowaniu za wysyłanie zbyt dużej ilości świątecznych smsów, szybko odblokowywali i w razie czego o wiele łatwiej się do nich dodzwonić niż na wiecznie przeciążoną infolinię Virgin. Virgin mam we freemium jako drugi numer, tu się sprawdza.

  • 0

    74. ~  2018-04-08 19:39:37  host: 89-64-13-185.dynamic.chello.pl

    Najlepszy w blokowaniu za "generowanie sztucznego ruchu" jest Orange. Daje w promocji/bonusie np. 100zł ważne 30dni ale spróbuj to wydzwonić :D Ja po wydzwonieniu 50zł dostałem blokadę.

  • 0

    75.  2018-04-08 19:55:31

    Kiedyś straszyli że w NJU blokują. Miesięcznie "wydzwonię" ok 1200 minut i nie blokują. Porównuję ofertę NJU do Virgin i ten drugi wygląda blado. Jedyne co się opłacało to kolejne abonamenty za połowę ceny. Ale nikt z Was nie zauważył, że aby teraz dołożyć kolejny numer za połowę musi być umowa na 24 miesiące? Moim zdaniem to strzał w kolano Virgin.

  • 0

    76. ~Robert  2018-04-08 20:05:49  host: 188.226.220.27

    @Romien masz nju na kartę czy abo? W abo nju raczej nigdy nie blokowali, blokowali w prepaidzie.

  • 0

    77.  2018-04-08 20:17:41

    @76 Mam NJU abonament plus drugi numer dla żony za dodatkowe 9 pln, dzieciaki mają Virgin Freemium i Plan 1 za 19 pln.

  • 0

    78.  2018-04-08 20:33:27

    Pierwszą i ostatnią blokadę jaką zaliczyłem to w Formule Mini Max w 2013 roku. Od lat nie słyszałem żeby komuś z rodziny czy znajomych zablokowalu numer. Tylko na samym początku było dużo takich przypadków, jeszcze grubo przed obowiązkową rejestracją kart sim.

  • 0

    79. ~majkel  2018-04-09 07:49:38  host: 195.200.254.142

    Testowałem internet przez miesiac w virgin i jesli chodzi o mnie to jest on totalnie bezuzyteczny. Na prostej w Warszawie gdzie spedzam wiekszosc dnia transfer na poziomie 300kB.

  • 0

    80. ~Jarek Mikul  2018-04-09 11:12:13  host: staticline-31-183-220-113.toya.net.pl

    Lycamobile pakiet za 25zł dzwonienie i smsy free i 20GB Neta. Dla nowych połowę taniej czyli 12,50zł.
    Nic nje blokują. Zwiększają dawkę Neta od lat, a od lat mam Lycamobile.

    Nie wiem po co się rzucają jak piskorze te polskie prepaidy jak nie mają nic do zaoferowania....

  • 0

    81. ~placek  2018-04-15 00:48:59  host: 188.146.240.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    dodatkowe giga po złotówce

  • 0

    82. ~Dave  2018-04-15 15:17:03  host: bcm177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moja dziewczyna od miesięcy jest w Virgin Mobile i po części jej zdanie, ale też nowa oferta przekonały mnie do przejścia do VM. Skusiłem się na kartę za 25 zł.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-107-22-48-243.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ | 2018-04-23 15:46:13

Dodatkowo teraz jest spoko promocja w media markt taniej o vat na wybrane produkty;) S8 i S8+ się łapią


~motov3 | 2018-04-23 15:45:14

@4. Tylko im się tak wydaje. Brednie


~robus | 2018-04-23 15:42:58

quo vadis telepolis?


~ | 2018-04-23 15:40:07

W Polsce będzie 900, 1000 i 1200


hainasz | 2018-04-23 15:36:09

Skąd masz zasięg? Od Jezusa! :-P

Ankieta

Lepsze zdjęcia nocne robi:

Nocny łowca, czyli Huawei P20 Pro zmienia zasady gry

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet