Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile dodaje złote numery do startera

Virgin Mobile dodaje złote numery do startera

sirmark 14 Grudnia 2016 11:53

5 3

virgin mobile zloty numer Virgin Mobile przygotowało promocję, w ramach której otrzymać można za darmo tzw. złoty numer, czyli numer łatwy do zapamiętania.

Aby otrzymać złoty numer (starter z kwotą 5 zł), należy na stronie operatora wybrać jeden z kilku dostępnych starterów. Standardowa cena takiego numeru to 199 zł. Karta SIM zostanie bezpłatnie dostarczona przez kuriera pod wskazany adres. Dzięki temu numer zostanie od razu zarejestrowany i będzie gotowy do użycia. Operator reklamuje, że przykładowy złoty numer to 579 679 679, ale na stronie w koszyku nie wszystkie są takie ciekawe.




Virgin Mobile oferuje też numery określane jako Platynowe (jeszcze prostsze) w cenie 199 zł.

Źródło tekstu: Virgin Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: złoty numer | virgin mobile

w sumie: 34
  • 2

    15.  2016-12-14 14:43:14

    No cóż... Kiepskie te platynowe, nie mówiąc o złotych.

  • 0

    16.  2016-12-14 15:16:49

    @7 Lat 27 w grudniu strzeliło.
    @13 nie mogę. Numer był w Virgin 2012, a tej oferty już brak.
    @14 dokładnie. Była inba, bo chcieli mi wyłączyć numer. Poszła słowna reklamacja i jakoś centrala Orange poszła mi na rękę i przenieśli numer do Orange na Kartę, ale mało brakowało, a straciłbym numer.

    Ogólnie spróbujcie zadzwonić na infolinię Virgin. Czas oczekiwania na połączenie do 30 minut. "Nasz konsultant już podnosi słuchawkę" i tak 5 razy. Nie wiem, co się dzieje z Virgin. Kiedyś miałem tam wszystkie numery :( Leją na klienta jak mogą.

  • 0

    17. ~  2016-12-14 15:20:47  host: 188.146.160.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Virgin Mobile jest dobre, dopóki nie trzeba skontaktować się z obsługą klienta.
    Przed Grażyną P-O mieli dobry poziom obsługi, a teraz szkoda słów...

  • 0

    18.  2016-12-14 15:40:52

    @16: inba?

  • 1

    19. ~virgin  2016-12-14 16:25:08  host: n16-10-07.opera-mini.net

    wszedłem na strone virgin i te złote numery to są chyba tylko z nazwy, już zwykłe numery z którymi virgin weszło na rynek jak dla mnie były ładniejsze

  • -2

    20. ~  2016-12-14 16:33:50  host: 168.235.196.63

    @18 a cos merytorycznego potrafisz napisac?

  • 0

    21. ~rrrr  2016-12-14 16:37:42  host: host-89-230-176-59.dynamic.mm.pl

    Ad. Numerów - słabo to wybieranie jest zrobione ale można trafić na w miarę ciekawe numery...

    Ad. Infolinii - kiedyś był miodzik od półtora roku trzeba wisieć na słuchawce , a z kompetencją jest różnie , na szczęście większość spraw da się załatwić przez stronę www lub aplikację w telefonie

  • 1

    22. ~  2016-12-14 16:47:04  host: 188.146.163.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Panu, to je amelinium ,tego się na zloto nie pomaluje.

  • 0

    23. ~pabloki  2016-12-14 18:44:34  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    to az tak źle że dodaja złote ? to pewnie tombakowe a nie złote.

  • 1

    24. ~Wojtaszek  2016-12-14 19:52:23  host: 91-193-209-18.eimperium.pl

    Mam fajny (jeden z dodatkowych) numer w VM (y3y xx0 100). Zarejestrowałem go. Chcę przenieść do innej sieci i nie da się, bo brakuje pesela. Tak se zarejestrował gość w Inmedio - na nr dowodu, nie wpisał pesela i teraz nie ma jak uzupełnić. Znaczy można - chcą żebym dosłał skan dowodu osobistego. Chyba ich popier.... Trzeba będzie znowu kopać się z koniem.

  • 0

    25. ~Janek  2016-12-14 20:05:43  host: i124.dbsinternet.pl

    Nie chcę mieć nic wspólnego z virgin.
    Musiałem się zapisać do jakiegoś klubu tańca i śpiewu bo nie było innej możliwości bym przeniósł się do innego operatora.

  • 0

    26. ~  2016-12-14 20:07:38  host: 178-37-54-79.adsl.inetia.pl

    Nic ciekawego tam nie ma... Jak zamawiałem numer X lat temu to lepszy zgarnąłem :P XXX 24 34 34

  • 0

    27. ~  2016-12-14 20:30:57  host: n11-04-06.opera-mini.net

    26, 799 24 34 34 ?

  • 0

    28. ~Ador  2016-12-14 20:51:33  host: ip-223-50.ists.pl

    Klikam "zmień numer na złoty" i wyświetla się "nowy numer standardowy" i fakt numery wyglądają na normalne. Czyżby się skończyły?

  • 0

    29.  2016-12-15 18:44:58

    Przecież tam nie ma nic ciekawego. To mój numer który miałem kiedyś w play jest dużo lepszy od tych które oni proponują

  • 0

    30.  2016-12-20 21:11:09

    @12 a Ty jak sobie wyobrażasz złożenie wniosku o przeniesienie numeru do nowego operatora (tutaj Orange) bez jednoczesnego podpisania umowy?
    Jeśli nie podpisze umowy z nowym operatorem to nie ma co i do czego przenosić.

  • 0

    31.  2016-12-20 21:14:14

    @20 jest to jak najbardziej merytoryczne. Sam jestem ciekaw co to jest ta inba o której pisał @16 TomecekGD

  • 0

    32. ~Bartek  2016-12-25 20:40:40  host: host-176-241-245-188.jmdi.pl

    Uwaga na tą pseudosieć, opowiem Wam o mojej przygodzie z tym operatorem, przez pomyłkę przeniosłem swoje numery do tego operatora, wszystko zapowiadało się dobrze i sprawnie. Niestety ten operator to partacz nad partacze, zostałem pozbawiony dostępu do swojego numeru na okres 11 dni, mój numer został wyłączony. Oczywiście pisałem i dzwoniłem do nich ale nikt nie potrafił mi pomóc i odpowiedzieć co się dzieje z moim numerem i dlaczego nie jest aktywny. Szanowni użytkownicy zanim będziecie chcieli przenieść swój numer do tego operatora poczytajcie opinie na FB i zobaczcie z jakimi problemami borykają się jego klienci. Ten operator jest nieodpowiedzialny i stwarza sama problemy dla klientów. Nie polecam.

  • 0

    33.  2016-12-31 16:13:03

    @32 ~Bartek bo zapewne gdy przysłali ci nową kartę to włożyłeś ją od razu do telefonu, lecz stara karta u twojego operatora w której miałeś numer jeszcze działała. Wkładasz nową kartę w dniu przeniesienia numeru, ale się czytać nie potrafi to później tak jest. Ile ja się z takim problemem spotkałem nawet wśród znajomych. Wkładają do telefonu jeszcze nieaktywną kartę a później mają pretensje że coś nie działa

  • 0

    34.  2017-01-17 16:05:16

    @15 Promocja z darmowym złotym numerem cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego najlepsze złote numery szybko znikają. Staramy się uzupełniać je sukcesywnie. Proszę, sprawdzaj na bieżąco bazę numerów dostępną na naszej stronie.

Dodaj swoją opinię