Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile daje 3 GB internetu na święta

Virgin Mobile daje 3 GB internetu na święta

Isand 3 Grudnia 2017 16:58

8 2

virgin siano1

Każdy lubi dostawać prezenty. A kto nie lubi ten kłamie. Z tego założenia wyszło Virgin Mobile. Z okazji świąt Bożego Narodzenia klienci będą mogli cieszyć się bezpłatnym pakietem 3 GB.

Virgin Mobile pochwaliło się, że z naszych badań i obserwacji wynika, że bardzo lubicie korzystać z Internetu i to tym badaniom możemy zawdzięczać bonusowy pakiet. Należy zaznaczyć, że z prezentu mogą skorzystać zarówno klienci abonamentowi jak i korzystający z oferty na kartę. Jedynym wyjątkiem są posiadacze "Oferty 2012". Oni będą mogli cieszyć się 1 GB. Bombkowe 3 GB internetu należy aktywować kodem *222*444#.




Pakiet będzie ważny przez 30 dni kalendarzowych lub wpisze się w ważność pakietu (w przypadku usług na kartę). Prezent można aktywować do 31 grudnia włącznie.

Zobacz: Regulamin promocji dla klientów na kartę
Zobacz: Regulamin promocji dla klientów abonamentowych

Źródło tekstu: Virgin Mobile     

w sumie: 42
  • 0

    23.  2017-12-04 00:31:15

    @22 Poczekaj do stycznia-lutego. Virgin właśnie negocjuje pakiety z P4 na rok 2018. Może będziesz zadowolony...

  • 0

    24. ~Marek  2017-12-04 00:44:48  host: 178.62.43.135

    Virgin to żadnego poważniejszego zastosowania się nie nadaje, wystarczy nieco więcej wydzwonić czy nawet odbyć jedną długą rozmowę lub wysłać nieco więcej smsów i już blokują numer pod pretekstem rzekomego generowania sztucznego ruchu. Po odblokowaniu i niby wyjaśnieniu sprawy (dodzwonić się do nich graniczy z cudem) jeśli znów się więcej rozmawia czy smsuje blokady są zakładane kolejne razy. W żadnej innej sieci oferującej "no limit" automat blokujący nie jest tak restrykcyjnie skonfigurowany jak u nich. Sprawdzone doświadczalnie. W związku z tym Virgin nadaje się tylko jako darmowe Freemium jeśli komuś wystarcza 30 minut i 30 smsów na miesiąc, jako "no limit" to jest oszustwo, bo żadnego no limitu tak naprawdę u nich nie ma.

  • 0

    25. ~Alfredo  2017-12-04 00:55:41  host: 109.95.25.245

    @23 Mam nadzieje może wreszcie się coś ruszy .Poczekam

  • 0

    26. ~ALFREDO  2017-12-04 00:58:03  host: 109.95.25.245

    @24 Też tak słyszałem dzięki .

  • 1

    27. ~  2017-12-04 02:50:55  host: 185-153-35-214.dynamic.telkab.pl

    Ciekawe, czy aktywacja przez *222 nie wyłączy oferty bez kompromisów.

  • 1

    28.  2017-12-04 07:27:49

    Szkoda, że na taryfie 2012 mniej, ale cóż, mogli równie dobrze nić nie dać. Pewnie aktywuję jakoś w święta.

  • 1

    29.  2017-12-04 07:32:04

    @18 skąd się takie, aż ugryzę się w język, biorą, nie wiem. Człowieku, lejek, czyli "internet bez limitu", nadal jest w ofercie Bez Kompromisów 2012.

  • -1

    30. ~nikt  2017-12-04 09:07:56  host: 185.192.243.183

    Ten pakiet nie jest ważny 30 dni tylko przypisuje się do ważności pakietów, tak jest we fremium wiec Pani Grażyna się nie popisała

  • 0

    31. ~czyli  2017-12-04 12:50:24  host: 89-74-62-39.dynamic.chello.pl

    W mojej taryfie 2012 mam lejek 2G ?

  • 0

    32. ~Nju abonament  2017-12-04 15:30:45  host: public-gprs387389.centertel.pl

    @22 ja tak mam od dawna. Tylko nie 10 a 15 GB . Reszta się zgadza

  • 1

    33. ~dostałem to  2017-12-04 16:13:22  host: 89-74-62-39.dynamic.chello.pl

    Aktywowalem kodem i po chwili juz bylo. Mam ponad trzy gb

  • 1

    34. ~Nju abonament  2017-12-04 17:06:50  host: public-gprs387389.centertel.pl

    @33 no brawo. Całe 3 GB. Szacun

  • 0

    35. ~  2017-12-04 17:58:08  host: user-94-254-178-154.play-internet.pl

    @29 takie biorą się z zatrudniania po znajomości i wchodzenia pod stół komu trzeba

  • 0

    36. ~Hotela2rz  2017-12-04 18:51:56  host: n19-07-03.opera-mini.net

    Kierunek jest jeden: MNP do a2mobile, najlepszej i najtańszej sieci w Polsce! Nadal nie rozumiem jak można być jeleniem i przepłacać w W4 zamiast przejść do a2mobile.

  • 1

    37. ~fewa  2017-12-04 21:12:01  host: 205.201.55.36

    Redakcjo doprecyzujcie bo według regulaminu tylko user taryfy #chcę wszystko może aktywować te 3GB nie ma nic o starszych taryfach. Ktoś z Was uruchomił ten pakiet na starszych taryfach?

  • 0

    38. ~chris99  2017-12-09 19:40:23  host: 213-238-104-120.adsl.inetia.pl

    U mnie jest komunikat że błędny kod. Konto aktywne,taryfa fremium, ważny pakiet internetu (dokupiony)?

  • 0

    39. ~  2017-12-10 10:21:11  host: 89-64-31-97.dynamic.chello.pl

    W taryfie freemium pod tym kodem uruchomiłem pakiet dokładka, który wygasł za kilka dni. Teraz jak wklepuję ponownie, to jest info, że jest błędny kod.

  • -1

    40. ~NIE DZIAŁA W TARYFIE FREEMIUM  2017-12-10 10:22:26  host: 89-64-31-97.dynamic.chello.pl

    NIE DZIAŁA W TARYFIE FREEMIUM

  • 1

    41. ~  2017-12-10 10:48:33  host: 205.201.55.28

    Działa - uruchomiłem już na trzech kartach z #Freemium, z tego na jednej tuż przed chwilą.

  • 1

    42. ~Izyd  2017-12-15 22:36:34  host: 89-68-93-253.dynamic.chello.pl

    O! Miła promocja jak najbardziej- kod wpisany, skorzystane, a 3 GB zawsze się przyda do wykorzystania. Jednak przejście do Virgin jakiś czas temu to była dobra decyzja.

Dodaj swoją opinię