Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile buduje polski dział marketingu

Virgin Mobile buduje polski dział marketingu

WitekT 11 Kwietnia 2012 12:59

0 0
Były szef komunikacji marki Play, a ostatnio zarządzający agencji reklamowej 303, pokieruje marketingiem Virgin Mobile w Polsce - pisze Media&Marketing Polska.

Marcin Wieczorkowski - bo to o nim mowa - odmówił komentarza w tej sprawie. Według informacji Media&Marketing Polska, będzie zarządzał kilkuosobowym zespołem, którego zadaniem będzie wprowadzenie i wypromowanie marki Virgin Mobile w Polsce.

O tym, że Virgin Mobile wejdzie do Polski i będzie działał w sieci P4, szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Media&Marketing Polska     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~  2012-04-11 14:19:26  host: v03-16.opera-mini.net

    zasieg 3 sieci gwarancja jakosci i pokrycia :-P cos o mtv mobile nic nie slychowac, pustka.

  • 0

    9. ~  2012-04-11 14:26:54  host: z10-08.opera-mini.net

    Pokrycia moze i tak ale nie jakosci. Chcialbym byc w playu ale tego sie uzywac nie da. Siec zajeta, trzaski, zrywanie, problemy z przelogowaniem. Szkoda ze tak to wyglada. Play , siec dla osob cierpliwych i nie wymagajacych wysokiej jakosci sieci.

  • 1

    10.  2012-04-11 14:34:18

    virgin i duże pokrycie? oksymoron ;)

  • 0

    11. ~mati  2012-04-11 14:39:02  host: evq191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @9 no tak, i do tego jesteś handlowcem innej sieci, i wkurza cię to że non stop przegrywasz w konfrontacji z ofertą play, więc trzeba popisać bajki o jakości rozmów, no bo jakoś pieniądze trzeba jednak zarabiać. Mogłeś jeszcze dodać że zasięgu nie masz.

  • 0

    12. ~  2012-04-11 14:39:25  host: v11-16.opera-mini.net

    Powinno byc ciekawie zapowiada sie powazny i duzy projekt. W Anglii VM jest bardzo popularna.

  • 0

    13. ~ziom  2012-04-11 14:41:47  host: stomil-poznan.pl

    @9 uspokój się bo ci coś pęknie. jestem w play od kilku lat i nigdy nie miałem problemu z zasięgiem, nie mówiąc już o tych historiach o zrywaniu i trzaskach...

  • 0

    14. ~  2012-04-11 14:47:41  host: 213-195-179-81.ip.netia.com.pl

    Ja potwierdzam problemy Play w roamingu Plusa i Orange. Ktos, kto tego nie doświadczył nie uwierzy ale naprawdę są problemy w niektórych rejonach

  • 0

    16. ~ff  2012-04-11 15:05:28  host: user-46-113-39-164.play-internet.pl

    A ja nie potwierdzam

  • 0

    17. ~ff  2012-04-11 15:05:51  host: user-46-113-39-164.play-internet.pl

    do 14

  • 0

    18. ~mati  2012-04-11 15:29:09  host: evq191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dużo jeżdżę po Polsce, ofettę Play mam od listopada zeszłego roku. Co miesiąc wygaduje około 2000minut, część w biznesie, a część po prostu z nudów o du.ie maryni jak jadę w trasie. Jakoś nigdy nie miałem problemów z jakością czy zasięgiem, jakich wcześniej nie miałbym w plusie. Wszystkie sieci maja gdzieś dziury w zasięgu, są przecież lasy, czy zróżnicowane ukształtowania terenu i tego się nie przeskoczy. Więc bez przesady.

  • 0

    19. ~a  2012-04-11 15:35:05  host: user-164-127-161-1.play-internet.pl

    mati, bo ty nie pracujesz w konkurencji i nie scinaja ci co miesiac bonusu, bo planu nie wyrabiasz :) Jak zaczniesz pracowac w W3 to od razu stracisz zasieg i bedziesz mial trzaski i nizszy priorytet :)

  • 0

    20. ~Arek  2012-04-11 15:52:17  host: z54-05.opera-mini.net

    Zastanawiam się nad sensem kolejnego pseudooperatora,zwłaszcza w świetle bankructwa poprzedników,których marki były znane dużo lepiej w kraju. O co tu chodzi? O pranie pieniędzy?

  • 1

    21. ~  2012-04-11 16:52:22  host: cjc3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "(...) zwłaszcza w świetle bankructwa poprzedników,których marki były znane dużo lepiej w kraju." masz na myśli wupe mobi, paduajra czy może A won?

  • 0

    22. ~czesław  2012-04-11 16:56:36  host: host-86-63-159-144.nplay.net.pl

    @9 korzystam z orange od 1998 roku i z play od 2010 roku. U mnie (Lublin Czuby) w Play mam lepszą jakość rozmów i internetu i dlatego przenoszę wszystkie dwa ;-) numery które mi jeszcze pozostały w orange.

  • 0

    23. ~  2012-04-11 16:58:36  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    Niech wchodzą, może wniosą powiew świeżości na rynku prepaid, bo zastój się zrobił. Niestety najwiekszym minusem będzie, to że będą działać na Play. Zdecydowanie bardziej wolałbym na Plusie czy T-Mobile.

  • 0

    24. ~  2012-04-11 17:10:08  host: v21-15.opera-mini.net

    @23 Byle by nie wprowadzali takich promocji podwojnego doladowania w stylu taktaka czy heyah "z smsem tylko dla wybranych klientow". Jak beda sprawiedliwie traktowac prepaidowcow, to sie tam przenosze.

  • 0

    25. ~tomek  2012-04-11 17:44:32  host: apn-37-98-215-55.dynamic.lte.plus.pl

    żeby się wcisnąć na rynek muszą na prawdę pokazać pazur.

  • 0

    26. ~Słoneczny  2012-04-11 20:53:03  host: 89-78-27-96.dynamic.chello.pl

    Infra Playa może nie jest doskonała, ale jak ktoś lubi zabawę w testy, to można ją okiełznać. Od kiedy jest jeszcze zasięg O, to myślę że są duże szanse, na dziewicę w objęciach Play. Czym mogą zaskoczyć? Pewnie nie więcej iż 2 grosze mniej niż wszyscy. Liczyłbym raczej na jakiś nowy ciekawy wymiar mixa, którego ostatnio wszystkie sieci strasznie zaniedbały. Mix bez telefonu, na przykład, czyli mini abonament z doładowaniami jak w karcie. A im dłuższa lojalka, tym niższe stawki.

  • 0

    27. ~b  2012-04-11 22:12:27  host: ip-78-30-111-35.free.aero2.net.pl

    9* kolejny sie nałykal, tramalu.....

  • 0

    28. ~  2012-04-11 22:25:41  host: user-188-33-120-91.play-internet.pl

    play with virgin !!

Dodaj swoją opinię