Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile: bonus jednak dla wszystkich numerów w Klubie

Virgin Mobile: bonus jednak dla wszystkich numerów w Klubie

Piszemy o tym pierwsi sirmark 17 Maja 2013 21:51

16 3

Virgin Mobile zmienił zdanie i na swoim fanpage'u na Facebooku poinformował, że bonus do doładowania dotyczyć będzie wszystkich numerów z Klubu Virgin.



Jeszcze parę dni temu informowano, że bonus otrzymuje tylko numer podstawowy. Od teraz bonus w wysokości 50% jest dla wszystkich numerów zarejestrowanych w Klubie Virgin. Bonus trafia na konto główne i można go wykorzystać na wszystkie usługi.




Źródło tekstu: Virgin Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: virgin mobile

w sumie: 85
  • -1

    78.  2013-05-18 23:01:45

    słoneczny - to oczywiste. Jednak u nas (i sądzę wszędzie) ciągle najwięcej dzwoni się "w sieci" i na kilka (!) tylko numerów. Cokolwiek ktoś powie - tak jest. To, ze ktoś dzwoni na 200 unikatowych numerów - jest jednym z wyjątków. Więc są i będą takie oferty. Czy są lepsze od płaskich bez większych czy mniejszych pakietów minut (esemesów itp.) albo nielimitowanych w sieci? Wątpię - bo to już nie da się porównywać obiektywnie - to zależy tylko i wyłacznie od użytkownika. Stąd nie da się wg parametrów obiektywnie porównywać, chyba, ze mówimy naprawdę o identycznych albo bardzo podobnych ofertach - tylko po co podobne albo identyczne oferty porównywać? Po kolorze karty wtedy się wybiera a nie po ofercie ;-) 77 - oczywiście to trudno definiować. Normalnie to znaczy regularnie, to znaczy nie 10 minut tygodniowo a przynajmniej ta śrenia w 90 minut i to nie na zasadzie, ze poza sieć jak najmniej po po 29 czy tam po 19 groszy a wsieci darmo, albo w pakiecie, więc się sprawdza numery... Tak! dlatego mówię, ze ani nju, ani te nowe nielimitowane po 29 zł wcale nie są takie atrakcyjne dla większości znakomitej abonamentowców płacących mało ani dla prepaidowców tym bardziej! Są dużo tańsze oferty dla kogoś kto się w tych średnich i ponieżej zamyka. Średnich... średnie dla 10 robi czasem jeden, który wydzwoni 4 średie ;-) Nie ma definicji normalnego korzystania z delefonu. Dla mnie to regularne i bez analizowania na numer w jakiej sieci. To chyba podstawowe kryteria normalności. Chociaż na swoich numerach dobieram oferty wg profilu ich użytkowników - oczywiście, bo dla mojego młodszego syna normalne to bardzo dużo i regularnie do róznych sieci (kumple) i jednen numer - akurat w sieci - dziewczyny (cholernie dużo ;-) I trochę do starych. U starszego normalnie to niedużo - do 2 godzin do dziewczyny (poza sieć) i niewiele więcej na inne, w róznych sieciach, ale regularnie. O esemesach nie ws

  • 0

    79.  2013-05-18 23:53:32

    MAM PYTANIE DO LUDZI CO BYLI ZA GRANICĄ: Czy internet w predkosci lejka 32 kb/s lub wyższej w telefonie w ofercie z zawsze waznym kontem jest standardem?

  • 0

    80.  2013-05-19 00:09:47

    Ja w tym roku robiłem sobie obliczenia pod kątem opłacalności dual sim i wyszło mi, że jedna karta (obojętnie jaka) nie bardzo się kalkuluje. Średnio 200 minut w sieci Plus do kilku (4) numerów + 100 minut do reszty + 50 sms do wszystkich + 50 MB - to wszystko na miesiąc. Zaczynamy: 200 minut w sieci Plus to wydatek 10zł (5 nielimitowanych numerów), ale już 100 minut do wszystkich innych to 29zł, Teraz: 50 sms do wszystkich (pakiet) to wydatek w Plusie 6,5zł. Następnie: Rozsądny pakiet internetowy w Plusie to wydatek 7zł. Razem: 10+29+6,5+7= 52,5zł. Wychodzi niezły abonament. ;-) Teraz symulacja na 2 karty. Nielimitowane w Plusie z (w moim przypadku z 4 numerami) czyli te 200 minut - 10zł. Reszta jest już w Virgin, czyli 100 minut w Virgin (licząc bonusy i promocje) to - 13zł. Następnie 50 sms w Virgin (obecnie za darmo, ale policzmy po dzisiejszej cenie) to 3zł. Pakiet internetowy mógłbym policzyć po doładowaniu, ale policzę mniej korzystniej, czyli dodatkowe 5zł na miesiąc. Razem 21zł. Podsumowując Plus=10zł + Virgin=21zł. Wszystko zamyka się w kwocie 31zł na dwóch kartach sim, a nie 52,5zł na jednym Plusie. Ponad 20zł różnicy. Teraz symulacja tego samego tylko w Virgin. 300 minut = 39zł + 50 sms = 3zł + pakiet 100 MB (nie ma pakietu 50MB) = 5zł. Razem w Virgin = 47zł. Jak widać różnice są niewielkie na korzyść Virgin (ponad 5zł), a parametry korzystania raczej zbliżone do prepaidu niż do postpaidu. Z tym, że dałem celowo fory Plusowi zapominając o niektórych promocjach w Virgin. Także nie zawsze rozmowy wewnątrzsieciowe będą takie tanie jak nam się wydaje. Nawet jaką są super, hiper nielimitowane. Warto usiąść z kalkulatorem, a nie myśleć telewizorem, czy bilbordem. Warto tez myśleć pod kątem - dzwonie bo potrzebuje, a nie dzwonie bo mi 10zł przepadnie. :-) Z moich analiz tylko dual sim daje obecnie radę zejść mocno z kosztami w prepaidzie i żadne kombinacje z NJU ani Heyah mnie ni

  • 0

    81.  2013-05-19 00:15:02

    nie interesują. :-)

  • 0

    82. ~Calm7  2013-05-19 00:29:42  host: v44-07.opera-mini.net

    Słoneczny. Hahaha ubawiłeś mnie tymi wyliczeniami :-D A ja cieszę się, że jestem w Orange na kartę!

  • 0

    83.  2013-05-19 00:32:27

    A to czemu? Lepiej polegać na dwóch niepewnych promocjach niż na jednej.

  • 0

    84. ~Calm7  2013-05-19 00:37:58  host: v44-07.opera-mini.net

    83). Tu się zgodzę: bo jak Wredniak popsuje mi ofertę, to już nie będę miał taniej od Ciebie i Twojego dual sima :-D

  • 0

    86. ~  2013-05-19 10:40:30  host: user-109-243-10-4.play-internet.pl

    pisze za darmo z virgin i mam jeszcze gratis prestiżowy adres plaja

  • -1

    87.  2013-05-19 11:00:00

    @80 kalkuluje się w takim przypadku jedna karta z odpowiednią ofertą. Ja mam starą ofertę Lubię to! od 13 miesięcy. Za rozmowy 2700 minut, sms 600, 4,3 GB danych zapłaciłem 140 zł. Do tego usługi premium 110 zł. Konto główne mam jeszcze 130 zł. do sierpnia. Promocyjny pakiet złotówek 120 zł. Danych zostało 2 GB. Kwestia korzystania z bonusów, promocji i przedłużania tego w nieskończoność. Druga karta SIM w AERO2 gdzie wykorzystuje do 15 GB. Po prostu jak dają 600 minut wszędzie i 1 GB danych na 5 miesięcy to się ładuje prepaida i przedłuża. Jak dają mniej to się nie opłaca ładować ;)

  • -1

    88.  2013-05-19 11:04:04

    Też korzystam z dual sim i lepiej na tym wychodzę, więc słoneczny ma tutaj racje.

  • 0

    89. ~Calm7  2013-05-19 11:12:46  host: v44-07.opera-mini.net

    Aero2. A te 2700 to po sieci, czy wszystkie sieci? * Njuken, ja też mam rację, ale co ja tam się będę wypowiadał, przecież nie znam się na prepaid Orange ;-D

  • -1

    90.  2013-05-19 11:28:43

    Calm7 jak mam minuty do wszystkich to nie patrzę gdzie dzwonie. Myślę że 20%-50% w sieci w zależności od miesiąca.

  • 0

    91. ~  2013-05-19 11:52:45  host: ip-151-248-41-190.free.aero2.net.pl

    A ja nie bawie sie w jakies prepaidy. Mam w abo minute poza siec na poziomie 3gr brutto a w sieci nielimitowane. Teraz abo only sim w Plusie czy Play mozna miec za naprawde niewielkie pieniądze. Kiedys uzywalem prepaid ale obliczylem, ze juz mi sie nie oplaca a pilnowac tych promocji i sledzic portale zeby niczego nie przegapic tez nie mam czasu, bo pracuje i wole zarobic

  • 0

    92. ~  2013-05-19 12:06:36  host: ip-37-209-141-56.free.aero2.net.pl

    W Pusie za 30zł mozna miec 1000 minut poza siec i nielimitowane w sieci, za 20zł 550min i nielimitowane w sieci na 6m-cy a pozniej za 10zł. Jak komus uda sie wziąc abo dla firm, to jeszcze taniej wyjdzie.

  • 0

    93.  2013-05-19 12:26:17

    @92 teraz za 29 zł. jest no limit. Na stronie Plusa widzę za 29,90 zł. 240 minut do wszystkich i darmo wewnątrzsieciowe na 3 miesiące.

  • 0

    94. ~  2013-05-19 12:27:25  host: ip-37-209-141-56.free.aero2.net.pl

    @93, nie wspomniałem, że to jest oferta przy przedłużeniu umowy.

  • 1

    95. ~  2013-05-19 12:30:11  host: ip-37-209-141-56.free.aero2.net.pl

    @93, no limit z sms jest za 38zł. W normalnym abonamencie minuty są wymienne na sms.

  • -1

    96.  2013-05-19 12:33:47

    Stara oferta Lubię to! dostępna od listopada 2011 dawała za doładowanie 50 zł. na 5 miesięcy 1 GB z lejkiem czyli za 10 zł. miesięcznie było/jest 200 MB z lejkiem, za 5 zł. 100 minut do Play i na stacjonarne, za 5 zł. ze 34 minuty wymienne na 100 SMSów w pakiecie 10 za 5 i bonus 30% za doładowanie ( nie pamiętam od kiedy). Nie piszę o jednorazowych promocjach. Dzisiaj w Virgin nie mamy wiele więcej. Przy doładowaniu za 10 zł. mamy 100 MB, 80 minut wymienne na 250 SMSów. Takie rzeczy można było mieć półtora roku wcześniej.

  • 0

    97.  2013-05-19 12:43:18

    @84 Dla mnie "taniej", to jest tylko jeden z argumentów. Prosta oferta, która ustawiasz tylko raz na początku to też spora zaleta. A połączenie Plusa i VM jest najlepszym sposobem gdy masz znajome numery w Plusie jak i w Playu. Wtedy nie ma problemu żeby dzwonili do ciebie tak jak w sieci. Pewnie gdybym miał dużo kontaktów w Orange, to kombinowałbym tak jak ty w Orange. Ale u mnie coś w pomarańcze nie obrodziło. Muszę raczej dopasowywać się do innych, bo przenoszenie rodziny i znajomych do nowej sieci (często tu taka formułka obowiązuje) traktuje jako dobry żart. Konia z rzędem temu komu uda się namówić z marszu 10 osób na przenosiny - gdy ludzie mają niepokończone abonamenty lub skarbonki na karcie.

  • 0

    98. ~  2013-05-20 14:50:12  host: adbf139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    91. Co za bzdury. Tak tanio to nawet wlo na biznesówce w Plusie nie ma. :P

Dodaj swoją opinię