Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile: bonus dla aktywujących starter

Virgin Mobile: bonus dla aktywujących starter

sirmark 14 Lutego 2013 17:38

9 0

Jeżeli kupiłeś starter Virgin Mobile, ale jeszcze go nie aktywowałeś, masz okazję otrzymać bonusowe doładowanie.

Z promocji "14 lutego. Virgin Loves You" mogą skorzystać osoby, które za pośrednictwem strony virginmobile.pl do dnia 13. lutego kupiły starter lub zamówiły starter testowy i które do tego dnia nie wykonały pierwszego połączenia.




Aktywując starter w dniach od 14. lutego do 28. lutego otrzymać można doładowanie o wartości 10 zł + 5 zł salda bonusowego. Otrzymana kwota 10 zł zasila konto główne i może być wykorzystana na dowolne usługi, natomiast saldo bonusowe może być wykorzystane na usługi zgodnie z regulaminem promocji: "50% extra za Doładowanie".

Zobacz: regulamin promocji "14 lutego. Virgin Loves You"

Źródło tekstu: Virgin, wł     

Dodaj do:

Tagi: doładowanie | virgin mobile

w sumie: 64
  • 0

    48. ~pws  2013-02-15 12:56:49  host: host-89-229-165-88.augustow.mm.pl

    Co do tego komunikatu, to ja też mam taki, że zostało anulowane, a starter przedwczoraj dostałem (wysłany 8.02). Tyle, że zamówiłem jeszcze 2 - te jeszcze nie dotarły... No i jak jest z tą ważnością konta po tym bonusie - sprawdził ktoś, kto z tego skorzystał?

  • 0

    49. ~Zamowienia virgin mobile.  2013-02-15 12:57:22  host: v22-07.opera-mini.net

    Tylko tak pisze. Ja zamowilem dostalem starter wczoraj. A dzis gdy wchodze w link z zamowieniem to tez zamowienie anulowane. A starter mam:) Wiec nie trzeba sie tym sugerowac.

  • 0

    50. ~Virgin  2013-02-15 13:02:31  host: v22-07.opera-mini.net

    Pws... Tez zamowilem dwa, ale jeden dostalem. Wiec na ten drugi nie ma raczej szans. Co do bonusu to od wczoraj godz 15.06 czekam na niego.

  • 0

    51. ~  2013-02-15 13:17:32  host: v39-14.opera-mini.net

    ale się żyłujecie co niektórzy,żeby mieć darmowy starter,pomyślcie logicznie,skoro normalny starter z przesyłką kosztuje 8 zł i te 8 zł jest na koncie do wykorzystania no to starter też jest darmowy bo można wykorzystać tyle ile się zapłaciło.

  • 0

    52. ~pedro23  2013-02-15 14:02:04  host: staticline-31-183-71-203.toya.net.pl

    Dostałem ten zamówiony, ale jest pusty, tzn nie ma na nim wspomnianych 8 zł. Konto 0,00. Czy też u was jest, czy macie z tymi 8 zł na starterze????

  • 0

    53. ~frasag  2013-02-15 16:45:29  host: ip-91-233-198-19.ngm.net.pl

    Może trzeba wcześniej uaktywnić i konto się pokaże.Nie wiem na pewno bo wciąż czekam.

  • 1

    56. ~BOND_007  2013-02-15 20:43:27  host: public-gprs314629.centertel.pl

    ok. zamówiłem darmowe startery dla całej familii i 4 doszły!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    57. ~józek  2013-02-15 21:24:49  host: 109.95.235.35

    A ja nadal nie mam :( Czy osoby które już dostały startery mogłyby sprawdzić na stronie http://sledzenie.poczta-polska.pl/ kiedy nadano ich startery? Numer który trzeba podać na stronie poczty to ten 20 cyfrowy z naklejki na poleconym.

  • 0

    58. ~  2013-02-16 08:33:20  host: ip-78-30-104-77.free.aero2.net.pl

    Moja nadana 11.02

  • 0

    59. ~Aramek  2013-02-17 18:26:08  host: 79.124.96.1.rybnet.pl

    Witka ja osobiscie czekałem na 6 starterów równe 5 dni. Na kazdym jest obiecana kwota jak i zgadzaja sie nr zamówionych starterów. Z zasiegiem nie ma no problemo. No i jestech zadowolony na maxa

  • 0

    60. ~sok  2013-02-18 15:17:57  host: user-46-113-23-56.play-internet.pl

    no i doszły zamówiłem trzy doszły dwa dobre i to jeszcze dzisiaj dzwoniłem do virgin i mi powiedzieli ze startery wysłali 4go lub 8go na pieczątce jest data 11 i 13

  • 0

    61. ~sok  2013-02-18 15:57:13  host: user-46-113-23-56.play-internet.pl

    aktywowałem pakiet 2013 sms ale jak dostac te 10+5zł. wykonałem pierwsze połączenie i nic

  • 0

    62. ~@61  2013-02-18 16:07:50  host: 178-37-26-54.adsl.inetia.pl

    u mnie to samo, ale przeboleję

  • 0

    63. ~józek  2013-02-18 17:31:16  host: 109.95.235.35

    a mojego wysłanego 12.02 jak nie było tak nie ma...

  • 0

    64. ~  2013-02-18 18:37:37  host: ppp-2-144.pppoe.sistbg.net

    Aktywowałem dzisiaj, bonusu nie dostałem..

  • 0

    65. ~j23  2013-02-19 12:23:39  host: user-31-175-164-252.play-internet.pl

    czy to nie jest czasem jakis odszczep play???? mam nr w play i dzialaja u mnie wszystkie pakiety jak bym do play dzwonil??????? pozdro

  • 0

    66. ~sok  2013-02-19 15:55:57  host: user-46-112-170-143.play-internet.pl

    udało sie wszystko ogarnąc jest dobrze, bonus 10+5 przyznany dzisiaj dostałem smsa potwierdzającego SUPER :)

  • 1

    67. ~józek  2013-02-19 17:37:21  host: 109.95.235.35

    dziś dostałem starter... po 18 dniach od zamówienia! Pakiet 2013 smsów aktywowałem, ale 10+5 na razie brak, ale mają na to 24h

  • 1

    68. ~frasag  2013-02-19 18:48:17  host: ip-91-233-198-19.ngm.net.pl

    Zamówiony 1 luty-wysłany 14 luty-dostałem dzisiaj.Czekam na bonus. Słyszalność b.dobra.Net po Edge działa OK.

  • -1

    69. ~krzysiek  2013-02-26 17:31:41  host: dziekana-z-bie227201223077.c201.msk.pl

    To nieprawda ze dostaje się 10zł. Ja zakupiłem starter za 20zł i 1zł za złoty numer. Aktywowałem dopiero 23 lutego i dzisiaj na infolini dowiedziałem się ze nie dostanę 10zł bo system widzi że aktywowałem numer 31 grudnia co jest nieprawdą. Poza tym ponoć dostałem 10 zł w promocji przy zakupie ale zapłaciłem 20zł. Czary jakieś. Na koncie mam 19zł+5zł dodatkowe. Dostałem promocję za którą sam zapłaciłem. Przenoszę się do PLAYA z 3 numerami. Korzystanie z tej promocji nie wyklucza innnych promocji zgodnie z regulaminem.

Dodaj swoją opinię