Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile: 50% więcej przy doładowaniu przez PayPal

Virgin Mobile: 50% więcej przy doładowaniu przez PayPal

LuiN 1 Czerwca 2015 14:12

6 2

Do końca czerwca klienci Virgin Mobile doładowujący konto za pośrednictwem serwisu PayPal otrzymają gratis 50% wartości doładowania.



Aby otrzymać bonus należy doładować konto na stronie sieci, wybierając PayPal jako formę płatności. Promocja dotyczy wszystkich doładowań począwszy od 5 zł, a 50% bonus przyznawany jest jednokrotnie dla danego numeru.


Zobacz: regulamin promocji




Źródło tekstu: Virgin Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: virgin mobile | paypal

w sumie: 20
  • -1

    1. ~LTE  2015-06-01 14:20:14  host: 37.31.6.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Czyli 3 pakiety wyjdą po 19,33 zł bardzo tanio.

  • 2

    2.  2015-06-01 14:21:15

    Coraz ciekawiej robi się w tym Virgin :D trzeba się poważnie zastanowić nad przeniesieniem numeru.

  • -2

    3. ~bolo  2015-06-01 14:25:16  host: 213.158.218.192.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    proponuję aby virgin wprowadził taki pakiet: za 19 PLN rozmowy no limit i 2 GB, smsów i mmsów nie potrzebuję, chyba da się?

  • 0

    4. ~  2015-06-01 14:30:58  host: user-31-175-77-160.play-internet.pl

    warunek to konto paypal z przypisaną kartą płatniczą. Mam tam konto lecz karty nie zamierzam im przypisywać więc nie skorzystam. Dla tych co mają brzmi dość ciekawie. Stare taryfy dla klubowiczów 50% mają zawsze i to przy każdym rodzaju doładowań. Z tego co widzę to ich nie dotyczy

  • 1

    5. ~  2015-06-01 14:34:16  host: bvm106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bonus przyznawany JEDNOKROTNIE. A szkoda.

  • 1

    6. ~m76  2015-06-01 15:17:19  host: 89-71-1-140.dynamic.chello.pl

    @1 mysle, ze spokojnie mozna ladowac za 200, wtedy masz 10 pakietow po 29 za niecale 20zl/pakiet :D
    @5 jakby byl na stale to bylby nolimit z pakietem danych za mniej niz 20zl

  • -1

    7.  2015-06-01 15:20:28

    Po co promować się przez coś tak mało popularnego w Polsce? Nie wiem. A co do +50% to mają je nadal, łącznie z niżej podpisanym, użytkownicy taryfy Bez Kompromisów - do każdego dołądowania, kanał obojętny. Oczywiście taryfa ma też minusy, np. brak nowych pakietów internetowych, ale z uwzględnieniem 50% bonusu do dołądowania, to stare nie wyglądają tak bardzo źle.

  • 2

    8.  2015-06-01 15:20:38

    no to Virgin zaszalał. Doładowuje się 232zł i mamy no limit na rozmowy sms'y + spora paczka internetu na cały rok (to wychodzi niecałe 20zł miesięcznie!). Bać się można tylko obciążenia sieci P4 bo mam wrażenie, ze w czerwcu sporo kart sim przyjmie Virgin

  • 0

    9. ~LTE  2015-06-01 15:36:26  host: 188.146.79.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @7, PayPal to jeden z najpopularniejszych procesorów płatniczych przez internet. Jedną opcją którą mają i sobie chwalę to możliwość założenia sporu, mogę odzyskać kasę za pakiet Virgin Mobile gdyby mi zablokowali kartę za generowanie sztucznego ruchu, trwa to niecały miesiąc, dotyczy się to wszystkiego różnych zakupów także w zagranicznych sklepach.

  • 1

    10.  2015-06-01 15:41:26

    Mam starter Virgin od początku jak rozdawali,i mam cały czas po doładowaniu byle gdzie + 50 % .

  • 2

    11.  2015-06-01 15:44:32

    PayPal to także jeden z lepszych sposobów przy zakupach dolarowych za granicą. Do konta podłącza się kartę rozliczaną w USD i wtedy płaci się po kursie paypolowym a nie zbójnickim bankowym. Warto mieć tam konto a przy okazji jak widać przydaje się do prepaidu Virgin. Nie jestem na prowizji PayPala ;)

  • -1

    12.  2015-06-01 16:12:23

    PayPal... Jakiż to wyjątkowo polski kapitał! Tiaaa... Co na to "prawdziwi Polacy", którym przeszkadza że np. Solorz ma rachunek na Cyprze?

  • 1

    13.  2015-06-01 16:30:03

    Pytanie do kiedy będzie działał pakiet #BEZLIMITU, bo nie wiem za ile doładować, żeby później nie żałować.

  • -2

    14.  2015-06-01 16:33:14

    13 - chyba nowy regulamin jest?

  • 1

    15. ~ona:)  2015-06-01 16:35:11  host: nikisz.spokonet.com

    Do m_m_m na stronie w regulaminie pisze,ze do końca roku a czy przedłuża...niewiadomo..ale pewnie tak albo cos innego dadzą ale kasa i tak zostanie bo jest roczna ważność konta :)

  • -1

    16.  2015-06-01 16:36:17

    Coś poszło za szybko... Z tego co pamiętam - z tydzień temu czytałem aktualny regulamin - do końca roku.

  • -1

    17. ~DanielR  2015-06-01 16:43:52  host: abal75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Powinni dać ze 100% więcej, wtedy by było cool.

  • -1

    18.  2015-06-01 16:45:21

    17 - co Ty... może bym się zainteresował, gdyby 500% dali...

  • 3

    19. ~jojo  2015-06-01 17:06:44  host: user-94-254-199-187.play-internet.pl

    Nasz dyżurny dusigrosz zmartwychwstał! Super promocja. ;-)

  • 0

    20. ~amigo  2015-06-01 22:29:45  host: host-89-230-34-36.dynamic.mm.pl

    Brać chłopy brać bo idzie Oliwa sprawiedliwa i będzie koniec bonusów, a tak poważnie to Virgin Mobile idzie troche pod prąd ale też pokazuje solidarność firm zagranicznych. Zamiast promocje ustawić na przykład na przelewy24 czy Skrill to idą na paypala, którego ludzie nie lubieją.

    Ja bym powiedział, że aż się prosi zrobić pakiet za 19 zł bez bonusów itp dupereli z 300 min do wszystkich, 1 gb internetu i 1000 sms, a masa ludzi zmigruje na taką taryfę. Ja jestem na taryfie bez kompromisów i przeliczałem to sobie obecnie nie opłaca mi się migrować na obecną taryfe za 19 zł ponieważ ciut za mało minut jest.

Dodaj swoją opinię