Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile: 50% rabatu na Sześciopak #DlaMnieSuper

Virgin Mobile: 50% rabatu na Sześciopak #DlaMnieSuper

LuiN 30 Sierpnia 2016 17:21

4 8

Virgin Mobile sprzedaje kupony rabatowe na Sześciopak #DlaMnieSuper. Po zakupie grouponu za 9 zł, otrzymać można no-limit i 10 GB transferu za 29,50 zł miesięcznie.






W ramach Sześciopaku #DlaMnieSuper, klient przez 6 miesięcy otrzymuje:
  • 10 GB Internetu miesięcznie,
  • nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci i na stacjonarne,
  • nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci,
  • bezpłatny dostęp do aplikacji: Messenger, Gadu Gadu, Facebook, Ask.pl, Twitter.

Regularna cena pakietu to 354 zł, a wraz z rabatem z Grouponu 177 zł. Po uwzględnieniu ceny kuponu (9 zł) daje to przez 6 miesięcy średnią miesięczną opłatę w wysokości 31 zł.

Ofertę znaleźć można pod tym adresem. Ważność kuponów upływa 20 października.

Źródło tekstu: Virgin Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: virgin mobile

w sumie: 35
  • 1

    16. ~Hotelarz  2016-08-30 19:17:06  host: apn-46-215-179-52.dynamic.gprs.plus.pl

    @15, Co mi po twoich dotacjach, jak kabla nie dociągną za darmo w dziurę zabitą dechami, nie każdy mieszka w mieście.

  • -1

    17. ~Janekkkk  2016-08-30 19:24:25  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    @ 16 a to przepraszam ,nie wiedziałem ,że na wsiach nie ma miast tylko dziury zabite dechami .To się masz fajnie w moim 200 tys mieście net z plusa działa średnio z max 4 Mb prędkością a z Playa jest jeszcze gorzej.

  • 0

    18. ~Hotelarz  2016-08-30 19:37:05  host: apn-46-215-179-52.dynamic.gprs.plus.pl

    @17, Gdyby nie internet mobilny do tej pory nie widziałbym co to jest internet no chyba że wykupił satelitarny ale drogi jest bardzo.

  • 1

    19.  2016-08-30 19:39:18

    Macie obydwaj rację Panowie - internet na wsiach jest szybszy niż w niektórych(!) lokalizacjach w miastach. Znajomy mieszka na wsi pod Skawiną - robią im światłowód z dofinansowania UE. Koleżanka spod Olkusza - tak samo - ich wieś załapała się na taką inwestycję. Ja mieszkam na przedmieściach Krakowa i mam do wyboru: Neo na miedzi z lat 90., chimeryczna radiówka zależna od pogody, no i mobilny. Rekordową szybkość 4 Mb/s osiągnąłem na t-mobile, zazwyczaj 1-2Mb/s. Tak jest na przedmieściach, oczywiście śródmieście+bloki mają dostęp do kablówek i światłowodów.

  • 0

    20. ~mirekb  2016-08-30 19:56:35  host: ip-5-172-233-71.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    drogi ten pakiet za 60zl/50 z mnp..marzy im sie arpu 30-40zl i 1mln klientow..do zrobienia tylko niech sie nie wyglupiają z nowymi abonamentami

  • 1

    21. ~  2016-08-30 20:39:01  host: 89-64-24-93.dynamic.chello.pl

    10GB w telefonie to potrzebują chyba nieliczni. Widać, że idą metodą Play najpierw tanie usługi czy wręcz darmowe freemium a później dokładać coś co nie jest potrzebne sle podnosząc jednocześnie opłatę.
    Nie najpierw zmienią partnera roamingowego bo na Play to nie zamierzam korzystać.
    Premium mobile za 24,50zł ma pełny no limit z mms i 43GB, dla mnie to jest super i umowa na czas nieokreślony

  • 0

    22. ~Boss  2016-08-30 21:16:06  host: d91-174.icpnet.pl

    A mnie bardzo cieszy, że jest taka konkurencja, bo mam w czym wybierać. Oferty stają się bardzo podobne do siebie i każdy z operatorów stara się czymś wyróżnić. To jest właśnie przewaga karty. To klient decyduje w jakiej sieci i z jakich usług chce korzystać. Jak mi się nie podoba jedna sieć to mogę przejść do innej. To operator musi się starać, abym nie odszedł od niego. Każdy korzysta z usług jakie są mu potrzebne, więc trudno dogodzić wszystkim. jeden potrzebuje więcej rozmów, drugi internetu. Czy warto więc toczyć puste dyskusje, który operator jest najlepszy? Osobiście korzystam z Mobie Vikings i jestem zadowolony. Virgin też wypróbowałem i nie mogę narzekać na ich usługi, ale wybrałem Vikinga przez lepszy (jak dla mnie) przekaz marketingowy i społeczność na FB.

  • 1

    23. ~pabloki  2016-08-30 21:44:11  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    widac że dzisiejsze gimnazjum nie rozumie sensu moich wypowiedzi w tym temacie. virgin dzis nie jest konkurencyjne. a #9 podał przykład lepszej oferty z lepsz jakością połaczeń a nie męczenie aie na jakośi plej.

  • 1

    24.  2016-08-30 22:26:00

    Virgin sobie jaja robi :D
    W Orange Free dla przenoszących numer, 20,5 GB (a co miesiąc o 1 GB więcej - po roku, 31,5 GB!), rozmowy i SMS-y za 25 zł miesięcznie... I to bez żadnych gruponów... A można jeszcze taniej.

  • 0

    25. ~TOMEK  2016-08-30 22:38:53  host: ip212w2.clubnet.pl

    walcza do lutego ;p potem podwyzka ;p

  • -1

    26. ~  2016-08-31 08:48:19  host: 217-67-205-170.itsa.net.pl

    widać, że tu są sami "znawcy" telekomunikacji. Co Wam po bonusach nawet 500 zł i 50GB jak to jest ważne tylko na rozmowy krajowe i ważne 30 dni. ile z tego wykorzystasz? 30 zł ? VM oddaje 50% ceny pakietu przez 2 miesiące i możesz to wykorzystać na wszystko. a zmianę oferty zrobił dla wszystkich, a nie jak Orange dla przenoszących numer...

  • 0

    27.  2016-08-31 09:07:30

    Tragicznie drogie te GB w Virgin.

  • 0

    28.  2016-08-31 09:35:39

    Szału nie ma, ale też nie każdy skrupulatnie porównuje oferty. Może ktoś się na to złapie. Osobiście nie widzę sensu taryf z 10 GB netu do telefonu. To stanowczo za dużo. Tylko hard userzy to wykorzystają.

  • 0

    29. ~Seikooc  2016-08-31 09:38:54  host: static-81-219-25-66.devs.futuro.pl

    @Telepolis - macie błąd w opisie. Ważność kupouy upływa 20 października a nie 10...

  • 0

    30.  2016-08-31 09:54:26

    @29 Masz rację, poprawione.

  • 0

    31.  2016-08-31 10:28:29

    OFnK pod względem bonusa za doładowanie póki co nikt nie przebija, mowa tu szczególnie o ofercie z przenoszenia numeru do nich w połączeniu z bonusem za 100 zł doładowania i to bez żadnych gruponów itp.

  • 0

    32. ~Baobab  2016-08-31 10:56:05  host: 89-65-224-117.dynamic.chello.pl

    Mi w zupełności wystarcza pakiet odnawialny, co dają co miesiąc za darmo 300MB netu, plus 30 min. do wszystkich i na stacjonarne i 30 SMS-ów. jak by coś, to można dokupić jakieś pakiety, jest tego sporo. Jak dla mnie Virgin Mobile, to w tej chwili jedna z lepszych sieci. Ja mało dzwonię, więcej do mnie.

  • 0

    33. ~br  2016-08-31 11:31:32  host: 89-74-138-153.dynamic.chello.pl

    Ktoś wyliczył te ceny z kosmosu! Coraz bardziej stają się niekonkurencyjni. To już lepiej w tm skorzystać z bonusu przez pół roku do doładowywać za 25 zl wychodzi 10 gb a kasa jest na koncie.

  • 0

    34.  2016-08-31 11:45:36

    Po co się wiązać na 6 miesięcy? Nie wiadomo co będzie za pół roku. Już teraz w Orange Free na kartę bez zbędnych kombinacji jest za 28zł: nolimit sms / rozmowy + 18GB http://tlp.is/az8

  • 0

    35. ~wscklklnt  2016-09-01 07:25:13  host: 188.146.83.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Dla mnie bez sensu ta Virgin vel Whore. Po raz drugi próbowałem dokończyć rejestrować numer i kompletna klapa. Strona dla developerów była wczoraj niedostępna i miły pan z punktu rozłożył ręce.

Dodaj swoją opinię