Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin Mobile: 5 tys. osób korzysta z pakietu 2013 SMS-ów

Virgin Mobile: 5 tys. osób korzysta z pakietu 2013 SMS-ów

sirmark 14 Lutego 2013 21:25

8 1
Z promocji Virgin Mobile, w ramach której każdy może wysłać za darmo 2013 SMS-ów do wszystkich sieci, skorzystało już ponad 5 tys. osób.

Od początku lutego każdy właściciel startera Virgin Mobile może otrzymać pakiet SMS, który można wykorzystać do końca roku. Aby go aktywować, należy wysłać SMS-a o treści 2013 pod bezpłatny numer 4677. Należy to zrobić do końca kwietnia. Liczbę dostępnych wiadomości można sprawdzić za pomocą kodu *109#.

Zobacz: Darmowe startery w Virgin Mobile.



Źródło tekstu: Virgin Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: sms | virgin mobile

w sumie: 43
  • 0

    27. ~  2013-02-15 13:02:02  host: v39-14.opera-mini.net

    13,na jednym terenie masz najlepszy zasięg Plus-a,ana innym PLAY-a,więc ustawianie zasięgu na sztywno jest może dobre na jakimś terenie np. w obrębie jednego miasta czy wsi,podczas podróży lepiej może wypaść wybór automatyczny.

  • 0

    30. ~  2013-02-15 13:11:22  host: v39-14.opera-mini.net

    w ogóle można się dziwić,że tak mało ludzi jest w Virgin z jednakowa tawką 13 gr za minutę,to świadczy o tym,że ludzie nie wiedzą o tej sieci i o 13 gr za minute,nawet o 19 gr za minutę bo w tych ofertach które ludzie mają płacą więcej szczególnie w chciwych sieciach.

  • -1

    31. ~Lord  2013-02-15 14:00:00  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    ponoć vectone w końcu zaatakuje http://www.my-mobile.com.pl/index.php/2013/02/15/vectone-mobile- juz-wkrotce-ruszy-w-polsce/

  • 1

    32. ~  2013-02-15 14:56:03  host: v39-14.opera-mini.net

    dobra dobra jak vectone ruszy to pogadamy bo rusza już od tamtego roku i nic,a 10 gr które miały być później dziwnie się okazało że ma być chyba 29 gr ? nie ma co dyskutować o sieci,której nie ma.

  • -2

    33. ~  2013-02-15 17:08:52  host: v12-08.opera-mini.net

    Haha naiwniacy! Promocja minie i z ręką w nocniku zostaniecie, haha

  • -2

    34. ~  2013-02-15 17:53:02  host: ip-78-30-110-222.free.aero2.net.pl

    Ale się dziś na poczcie najadłem wstydu gdy odbierałem polecony a kobieta dała mi różową kopertę. Wszyscy patrzeli się ma mnie jak na pedała.

  • 2

    35.  2013-02-15 18:05:07

    34, a twoim zdaniem, źle świadczy to o tych ludziach czy o Tobie?

  • 0

    36.  2013-02-15 19:03:32

    A wiadomo ilu użytkowników ma Virgin?

  • 1

    37. ~  2013-02-15 19:08:55  host: v52-09.opera-mini.net

    okolo 20tys.

  • -3

    38. ~  2013-02-15 19:13:50  host: v12-08.opera-mini.net

    Ciekawe z jakiego pakietu te 5tys będzie korzystać, jak ten wyprztykają, hahaha

  • 0

    39. ~Słoneczny  2013-02-15 20:46:31  host: 89-78-26-69.dynamic.chello.pl

    @38 Nie ma to ja się dowartościować wyśmiewając inne oferty, co?

  • 0

    40. ~Ktoś  2013-02-15 21:15:17  host: v05-10.opera-mini.net

    34@ Ty nie potrafisz odróżnić czerwonego od różowego? ;) haha nawet pewnie nie dostałeś :-)

  • 0

    41. ~amigo  2013-02-15 22:24:36  host: 80.72.44.64

    Poczta to taki twór nie reformowalny, a koperta czerwona ja sam jest w WM i kilka znajomych przeniosłem pewnie by przeszło więcej tylko z MVO są problemy z doładowaniami i indyfikacją marki.

  • 0

    42. ~  2013-02-16 09:11:37  host: v12-08.opera-mini.net

    39. Wyśmiewam się z braku perspektywy, mały mądralo :-)

  • 0

    43. ~Słoneczny  2013-02-16 13:57:47  host: 89-78-26-69.dynamic.chello.pl

    @42 Stawiam raczej na kompleksy.

  • 0

    44. ~  2013-02-16 16:37:03  host: v59-06.opera-mini.net

    Swietna oferta. Dla mnie i dla znajomych, ktorym polecilem VM te sms wystarcza na caly rok. Virgin musi jednak sie przygotowac, bo nadchodzi VECTONE, ktory zamiecie wszystkich. Bedzie 10gr/min ale naliczanie minutowe ale to przy tej stawce nie ma znaczenia wiekszego. Bedzie free w sieci i free MB bez doladowania. Karty oczywiscie takze darmowe. Zapowiada sie ciekawie. Czy Virgin bedzie w stanie odeprzec ten atak?

  • -1

    47. ~Vectone mobile  2013-02-16 17:22:05  host: v59-06.opera-mini.net

    @45, zobaczymy, juz niedlugo. Gdybys wiedzial to co ja, to inaczej mowilbys.

  • 0

    48.  2013-02-17 19:18:29

    44- jak wejdzie Vectone i pokaże ofertę to wtedy będziemy dyskutować. Póki co, oferta Virgin jest bardzo ciekawa. A nawet jeżeli Vectone miałoby stawkę na poziomie 10gr, VM musiałoby wprowadzić jakieś pakiety minut, w których koszt minuty spadałby do ~10 gr. Ale narazie spokojnie- jest VM jest dobrze, pomału się rozkręcają. A co do tematu: Ja aktywowałem pakiet smsów jak tylko otrzymałem starter. Teraz wychodzi ok 200 smsów miesięcznie co przy moim pisaniu jest aż nadto.

  • -1

    49. ~donald neron  2013-02-19 12:55:32  host: user-31-174-90-90.play-internet.pl

    super oferta,wlasnie po 5latach zrezygnowalem z heyah,wczoraj dostalem od operatora (heyah) smsa ze od 19.03.2013 konczy sie rok waznosci konta po kazdej rozmowie i za 30dni bedzie oplata 3zl,a tyle bylo medialnego szumu jak wysilili sie z ta roczna waznoscia konta a teraz to likwiduja,ckieawe kiedy orznac zlikwiduje roczna waznosc konta,dlugo to nie trwalo:D

  • 0

    50. ~TheArt  2013-12-16 16:17:09  host: user-94-254-193-60.play-internet.pl

    wie ktos jak to przedluzyc

Dodaj swoją opinię