Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Virgin chce mieć w Polsce ponad milion klientów w ciągu 3 lat

Virgin chce mieć w Polsce ponad milion klientów w ciągu 3 lat

WitekT 22 Sierpnia 2012 12:23

0 0

Nie będzie automatów w BOK-u, klient zawsze połączy się z człowiekiem, pracownikiem Virgin Mobile, a nie zewnętrznej firmy. Do końca roku operator chce mieć dziesiątki, może setki tysięcy kart SIM.

Plany mamy w horyzoncie trzyletnim, wtedy chcielibyśmy mieć ponad milion klientów - powiedział Tomasz Gniewek, dyrektor operacyjny polskiego Virgin Mobile.

Virgin Mobile chce zawalczyć na polskim rynku przede wszystkim jakością obsługi klienta, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Będziemy nagradzać za to, że się z nami jest, a nie że się do nas dołącza - powiedział Marcin Wieczorkowski, szef marketingu polskiego Virgin Mobile.




Program lojalnościowy, obejmujący różne zniżki i bilety, jest właśnie tworzony. Jego finalna wersja ma zależeć od tego, czego będą chcieli użytkownicy - nie będzie to oferta stworzona przez operatora w oderwaniu od realnych potrzeb.

Startery do końca roku mają być dostępne w 23 tys. punktów, w 30 tys. punktów można już kupić doładowanie (100 tys. do końca roku).

Szerzej o ofercie nowego operatora pisaliśmy w tej wiadomości i tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 250
  • 0

    246.  2012-09-01 16:22:43

    244. : Daj znać za jakiś czas cynk jak to działa ? jak z zasięgiem i takie tam.. tylko nie ubarwiaj, tylko szczerze napisz - pozdrawiam.

  • 0

    247. ~  2012-09-01 16:27:58  host: z36-13.opera-mini.net

    @245 Dziśiaj kupiłem u siebie w mieście w sklepie żabka pozdrawiam.

  • 0

    248.  2012-09-01 16:29:11

    45. : NIE ZAŁAPAŁ TWOJEGO ZARTU :d

  • 0

    249.  2012-09-01 16:31:10

    229. ~Słoneczny: Niedługo spod lady bedą sprzedawane, tylko po znajomości :D nareszcie spełniło się marzenie innych sieci - klieńci biegają za tym żeby kupić ich kartę :D

  • 0

    250.  2012-09-01 16:34:54

    235. ~: dystrybucja podziemna jest lepsza jak widać - to klienci szukają dostawcy, a nie dostawca klientów - jak za starych PRLowskich dobrych czasów :) od dziś każdy klient może kupić tylko jedną kartę sim VirginMobile na rodzinę, i ani sztuki więcej - ps. pod warunkiem ze ma na nią talon, no i czas oczekiwania rozpatrzenie podania ze 2 miesiące, aha i o życiorysie w podaniu nie zapomnieć...

  • 0

    251. ~  2012-09-01 16:54:14  host: z36-03.opera-mini.net

    @ jo powiem ci szczerze że umnie w mieście jest dobry zaśieg play niewiem gdzie ty mieszkasz wiec sam rozumiesz.

  • 0

    252.  2012-09-01 17:02:50

    251. ~ : hmmm.. jeśli chodzi o play to nie wiem w którym miejscu wyczytałeś że narzekam, bo ja tego nigdzie nie znalazłem :) Narzekałem owszem na zasięg Orange bo na jelonkach w wawie jest do d..py, albo nie doczytałeś mojego wpisu, albo źle go zrozumiałeś :)

  • 0

    253. ~  2012-09-01 17:27:24  host: z36-03.opera-mini.net

    @ Jo troche ci źle napisałem a ty mnie źle zrozumiałeś wybacz ja mieszkam nad morzem i umnie zasieg play mam dobry orange gorszy a karte virgin mobile kupiłem dziśiaj w żabce.

  • 0

    254.  2012-09-01 18:13:37

    253. ~: czyli potwierdza się to co napisałem, czyli słaby zasięg orange... pozdrawiam.

  • 0

    255. ~  2012-09-01 18:24:34  host: z18-05.opera-mini.net

    Szukajcie u siebie w mieście w sklepach żabka ja dziśiaj u śiebie kupiłem pozdrawiam.

  • 0

    256. ~  2012-09-01 20:09:05  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    W moim mieście nie ma żadnej żabki. A starter vm mam już od tygodnia! I co? Zatkało kakao?

  • 0

    257. ~hahaha  2012-09-01 20:50:28  host: z47-16.opera-mini.net

    @258: bo bzdury piszesz. Co to mi za sieć, co muszę podać własne dane, by dostać starter i czekać na przesyłkę? Czekać?? Ma być dostępny starter kiedy ja chcę, bo ja daję im zarobić, a nie oni mnie.

  • 0

    260. ~janekczmiel  2012-09-01 21:27:11  host: z04-03.opera-mini.net

    w kapitalizmie klient przynosi kasę i wymaga.

  • 0

    261. ~hehehe  2012-09-08 08:22:32  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    Też mi kasa! 8 (osiem) złotych! To się nazywa kapitalista!

  • 0

    262. ~tre  2012-09-11 22:01:44  host: user-109-243-44-128.play-internet.pl

    Wcale nie trzeba szukać startera w żabce, kupiłem np. w lombardzie / komisie. Mieli aż 10 starterów oraz ulotki których nie ma w żabkach. Czy orientujecie się do kiedy starter ma ważność na uruchomienie? - takiej informacji na starterze i w środku opakowania nie uświadczysz. Brak ważności samego startera i nie wiem do kiedy może leżakować. Ktoś wie? o skąd i ile wynosi ten termin.

  • 0

    263. ~  2012-09-11 22:10:00  host: z60-15.opera-mini.net

    Czyli virgin to taki ostro ociosany playowy fresh. Czysto głosowy bez preferencji własna/obca sieć. Pakiety internetowe po cenach z epoki internetu łupanego.

  • 0

    264. ~  2012-09-11 22:34:10  host: z60-15.opera-mini.net

    Rzucili startery do żabek - w mojej aż DWIE sztuki! A numery jak dla cieciów!

  • 0

    265. ~tre  2012-09-11 23:31:13  host: user-109-243-44-128.play-internet.pl

    Numery w wolnej sprzedaży czyli np. w żabkach ale i u pozostałych dystrybutorów są tragiczne. Rzadko można trafić zaledwie na coś w miarę sensownego.

  • 0

    266. ~mario  2012-09-12 22:16:19  host: z47-05.opera-mini.net

    Dziśiaj doładowałem karte virgin mobile w saloniku prasowym kolporter pozdrawiam.

  • 0

    267.  2012-09-16 14:13:58

    Moze by tak Telepolis zainteresowal sie i opisal problem przenoszenia numerow do VIRGIN MOBILE ? Na ich scianie na facebooku ciagle ktos pisze o problemach.

Dodaj swoją opinię