Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości VIP-owska promocja w Plusie

VIP-owska promocja w Plusie

sirmark 22 Lutego 2007 00:07

0 0

Plus wprowadziła nową promocje przeznaczoną dla biznesu - "Biznes Klasa VIP".



W ramach promocji oferowany jest specjalny pakiet kwotowy w cenie 610 zł, do wykorzystania na usługi zgodnie z zasadami taryf Biznes Klasa. W ramach pakietu użytkownik otrzymuje usługę iPlus wartości 47,58 zł. Stawki za połączenia są dość atrakcyjne. Minuta krajowego połączenia do innych sieci komórkowych wynosi 0,55 zł. Minuta w ramach sieci Plus i do sieci stacjonarnych wynosi 0,24 zł. W taryfie jest także zdefiniowana stawka za połączenia międzynarodowe do strefy 1 (Australia, Europa, Japonia, Kanada oraz USA) wynosząca 1,22 zł za minutę.




Użytkownik może także aktywować pakiet 2000 minut do wykorzystania w ramach usługi Kontakt Plus (wybrane numery w sieci Plus i sieci stacjonarnej) , drugi pakiet 2000 minut do wykorzystania w ramach usługi System Plus (połączenia w ramach konta abonenckiego) oraz trzeci pakiet 100 SMS-ów wymiennych na 50 MMS-ów.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    20.  2007-02-22 16:59:55

    wlo: Nie zrozumieliśmy się! Zobowiązanie to zobowiązanie się do płacenia min.500zł bez względu czy wykorzystam czy nie na usługi. Jest to stały,minimalny wpływ do opa przez min. kilka miesięcy. To jest STAŁE ZOBOWIĄZANIE!!!!I dlatego uważam,że minuta poza sieć powinna być tańsza. 25gr. na Plusa to ja mam ze stałym zobowiązaniem 1zł i nie muszę się martwić czy wykorzystam czy nie. Nowe taryfy są paskudnie skonstruowane i tyle!

  • 0

    21.  2007-02-22 17:33:29

    piotrM - zatem przyjmij do wiadomości - idiotą jest dla mnie ktoś kto kupuje abonament za 500 zł (czy inny o określonej wysokości) tylko dla telefonu za złotówkę albo nie wiem - ceny minuty - wiedząc, ze w okresie na jaki kupuje (zakaz obniżania taryfy) może być tak, że nie będzie "wydzwaniał" pakietu kwotowego. Dlatego ja odrzucam w moim toku myślenia takie przypadki z założenia, bo nie uważam ludzi za idiotów ;-) Jeśłi natomiast ktoś regularnie, w określonej taryfie płaci, powiedzmy 160 zł, to taryfa z pakietem 100 zł jest dla niego jak najbardziej. Bo za 200 to już (mówiłem) świadczy o nim ;-) Ponadto - nik Cię nie zmusza do dzwonienia godzinami dziennie, czy nie? Zatem i opłąty zmaleją - nie będzie prblemu płącenia 610 miesięcznego zobowiązania. Są skonstruowane prawie idealnie - płacisz za to co wykorzystasz - tyle, że dla mnie odwrtonie - z dołu powinno się płącić przy płatnym z góry niskim (10-złotowym) abonamencie, nawet nie jako pakiet a stała opłata za "utrzymanie łącza". Ale jest jak jest i uważam, że pakiety kwotowe są najlepszą obecnie konstrukcją w ofertach. Tyle, że trzeba mieć podejście odpowiednie.

  • 0

    22. ~jojo  2007-02-22 17:42:49  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    "wlo" - no i teraz zobacz (nie chcę znów się spierać) ale dla takich osób, o jakich piszesz powyżej idealnym rozwiązaniem jest prepaid. No chyba, że mają firmę i potrzebują korzystać z wideorozmów, czy telekonferencji :-)

  • 0

    23. ~J  2007-02-22 17:46:30  host: efi30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nawet w najlepszych abonamentach jest pewna wielka wada. Trzeba sobie ZAPLANOWAĆ na jakiś okres z góry, że tyle , a tyle będę rozmawiać, albo korzystać z usług. A we wszystkich prepaidach, a już szczególnie w prepaidach Ery, które mają dopracowane zasady utrzymania konta - takiego obowiązkiu po prostu NIEMA!

  • 0

    24. ~  2007-02-22 17:47:07  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Miało byc "jojo". :-)

  • 0

    25. ~r  2007-02-22 18:15:38  host: chello087206151164.chello.pl

    Dziadowska ta biznes klasa. Ja tam wolę Biznes TAktaka :) gdzie minutkę mam za 59gr a w sieci za 20. Przy miesięcznym zobowiązaniu 0zł. I gdzie ten VIP ? Musi to być głupi VIP, hehe

  • 0

    26. ~jojo  2007-02-22 18:20:11  host: efi30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie całkiem "r" w pewnym sensie zgadzam się z "wlo", że abonamenty dla biznesu (czyli jedynie dla małego procenta) użytkowników komórek są korzystne. Brak problemów z doładowaywaniem konta, dużo lepsze rozliczanie danych, "tani" nowoczesny, funkcjonalny telefon itp., itd. Ale jednak coś w tym jest, że większość osób korzysta z prepaidów. :-)

  • 0

    27.  2007-02-22 18:22:41

    ~jojo - bądź poważny chłopie... nic nie trzeba planować. Płącisz tyle za ile wydzwonisz - o ile nie weźmiesz aboanentu dwa razy wyższego niż potrzebujesz... Tak samo jest tutaj - nie jest to dla ludzi płacących 200, 400 czy nawet 600 zł. To jest dla płacących regularnie znacznie więcej! ~r - 20 gr w sieci to jest drogo po prostu ;-) Każdy szef większej firmy by zrezygnował z takiej usługi ;-)

  • 0

    28. ~jojo  2007-02-22 18:27:58  host: efi30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jestem całkowićie poważny. :-D Ale wiesz nie wszystko można sobie z góry na rok do przodu zaplanować... Tak samo jest z rozmowami. Sam dobrze wiesz, że biznesmen ma pewność, że wykorzysta minuty zawarte w abonamencie. A ja być może przez pół roku będę potrzebował doładowywac konto za 200 zł, bo w takim stopniu będę korzystał z komórki, a przez kolejne pół roku może będę doładowywał konto jedynie za 20 zł. Niestety będąc abonamentowcem niemógłbym tak zrobić.

  • 0

    29. ~jojo  2007-02-22 18:31:48  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    I coż mi po tym, że niewykorzystane minuty przechodzą mi aż na 6 miechów do przodu. Skoro ja tu i teraz - każdego miesiąca muszę zapłacić tyle samo...? Pozatym tak jak już Ci pisałem cenę na połączenia mam taką samą - niezależnie czy doładuję konto za 20 zł czy za 50. W abonamencie ceny połączeń często uzależnione są od kwoty comiesięzcnego zobowiązania. Dobra kończę, bo znowy zacznie się rozprawa...

  • 0

    30. ~r  2007-02-22 18:41:44  host: chello087206151164.chello.pl

    #wlo: mówisz, że 20 gr to dla każdego szefa drogo? Ale ja tutaj widze, że ten cały plusVIP daje minutkę w sieci za 0,24zł. To nie jest czasem drożej? Ja tam wolę Taktakowe 20gr zwłaszcza że po podwójnym doładowaniu mi wychodzi prawie 10gr. A szefowie niech sobie płacą po te 0,24zł - wolno im, hehe

  • 0

    31.  2007-02-22 19:08:48

    ~jojo - no ale przecież tutaj rozmawiamy o firmach! i to nie jakichś małych tylko o duzych! Weź bądź poważny... Bo nie wiem po co dyskutować skoro Ty o jednym a ja o czym innym mówimy... ~r - po 10 groszy w firmie, a szefowie firmy właśnie ze swoimi ludźmi najwięcej rozmawiają. Poza tym... tutaj jest ten niuans drobny - Ty mówisz o kwocie brutto dla osoby fizycznej - nie porównuj tego do firmy, bo firmę VAT omija - to nie jest ani koszt, ani żadne inne obciążenie. 20 groszy dla firmy się liczy (pomijam, że te 20 groszy stanowi właśnie koszt, od którego pomniejsza się podatek należny).

  • 0

    32.  2007-02-22 19:10:51

    ~r - powinieneś założyć firmę doradczą i zbijać kasę w umówionym procencie od oszczędności jakie firmy miałyby przy wykorzystywaniu najtańszego Tak-Taka ;-) To przyszłośc jak widze... Bierz się za to.

  • 0

    33. ~jojo  2007-02-22 19:39:34  host: efi30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Masz rację, ten news dotyczy taryfy firmowej. Dlatego właśnie nie mam zamiaru rozwijać dalej tej dyskusji. Zapewniam Cię poraz kolejny, że jestem bardzo poważny. Znajomi uważają mnie nawet za sztywniaka. ;-D

  • 0

    34. ~r  2007-02-22 20:49:21  host: chello087206151164.chello.pl

    #32: tak, już się biorę. Trzymajcie mnie bo się wyrywam, hehe. A swoją drogą to jestem ciekaw czy rewelacje pana Wacława K. odnośnie prepaidów Plusa się potwierdzą do końca 1 kwartału. Jestem tym żywo zainteresowany. A może jakieś inne zmiany i atrakcje? Byłbym niezmiernie rad. Ale nie uprzedzajmy faktów. Wszystko się okaże.

  • 0

    35.  2007-02-22 21:04:36

    22: albo Superkarta10 z uruchomianą Strefą Plus :-)

  • 0

    36.  2007-02-22 21:30:57

    wlo: myślę,że nie ma o co się spierać

  • 0