Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ViewSonic E70, czyli tablet z Androidem 4.0 za 169 dolarów [wideo]

ViewSonic E70, czyli tablet z Androidem 4.0 za 169 dolarów [wideo]

Q! 12 Stycznia 2012 08:12

0 0

Podczas targów CES firma ViewSonic zaprezentowała tablet z systemem Android 4.0 w bardzo przystępnej, bo wynoszącej zaledwie 169 dolarów cenie. Czego możemy oczekiwać za tą sumę?

ViewSonic E70 oferuje 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli). W tej cenie nie znajdziemy wbudowanego aparatu fotograficznego - pytanie tylko czy ten element niezbędny jest w tablecie?

Łączność ze światem zapewnić ma moduł Wi-Fi oraz w wybranych wersjach - także 3G. Tak przynajmniej sugerować może wejście na kartę SIM. Nie wiadomo jednak czy znajdzie się ono w najtańszej wersji urządzenia.




Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Oprócz tego E70 zaoferuje także m.in. wejście na karty pamięci microSD oraz 4 GB pamięci wewnętrznej. Nad wszystkim czuwać będzie system Android 4.0 Ice Cream Sandwich, a zawiadywać nim - 1 GHz procesor nieznanego wciąż producenta. Wszystko to zamknięte zostanie w obudowie o grubości 10,9 mm.

ViewSonic E70 trafi na rynek jeszcze w I kwartale, a jego cena wynosić będzie 169 dolarów. Kto zatem powiedział, że tablet z najnowszym Androidem musi kosztować setki dolarów?

Źródło tekstu: Engadget     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • -1

    1. ~req  2012-01-12 08:48:43  host: proxy.netia.pl

    beznadziejna rozdzielczość...

  • 0

    2. ~fachu  2012-01-12 09:10:30  host: ip-81-15-160-10.unregistered.net.telenergo.pl

    DOKLADNIE! beznadziejna rozdzielczosc! brak fhd w tablecie? w 7calowych to przeciez standard. kijem bym tego nie tknal! /sarcasm mode off

  • 0

    3.  2012-01-12 09:10:53

    @up masz rację. W cenie 169 $ oprócz najnowszego systemu od google pewnie byś wymagał 1600x1200? Zapomniałeś dodać, że powinien mieć 4rdzeniowy procesor, 32 GB wbudowanej pamięci i że powinien być o połowę cieńszy...

  • 1

    5. ~kamil  2012-01-12 09:37:03  host: 89-78-159-249.dynamic.chello.pl

    ...oraz szorować podłogę i wiązać krwaty :)

  • 1

    6.  2012-01-12 09:41:22

    ...i zrobi dobrze jak żonę boli głowa.

  • 0

    7.  2012-01-12 10:26:35

    Popadacie w skrajności. Między fHD a WVGA jest sporo innych rozdzielczości, jak np. HD (1280x800), które jest typowe (i moim zdaniem optymalne) dla tabletów 7-10"...

  • 0

    8. ~Mucus  2012-01-12 10:49:45  host: host109-145-222-250.range109-145.btcentralplus.com

    A jak muli... A no tak... To android jest juz sie nie dziwie.

  • 0

    9. ~Bazoox  2012-01-12 12:28:22  host: z18-04.opera-mini.net

    Ekran oporowy czy pojemnościowy? Jak ten pierwszy to mógłby być nawet za 99 dol., a i tak to będzie dziadostwo.

  • 0

    10. ~dd  2012-01-12 12:57:40  host: mx.bcs.com.pl

    kurde jak kupie tablet to będę go współużytkował z dzieckiem (3,5 lata :) Coś taniego to akurat dla mnie...

  • 0

    11. ~observer  2012-01-12 13:06:14  host: aadc198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @5 wydaje się że do szorowania podłóg się nadaje. Tył ma chropowatą obudowę.

  • 1

    12.  2012-01-12 13:31:15

    A piksele zęby wybijają. Korzystanie z tego tabletu to jak gra w minecrafta...Na prawdę lepiej dołożyć do czegoś normalnego, niż kupować tego typu substytut tabletu.

  • 0

    13. ~ziu  2012-01-12 15:50:01  host: public93773.xdsl.centertel.pl

    Jakiś taki tylko ślamazarny na filmiku m.in działanie sensora orientacji, reakcja na dotyk. Nie mam nic przeciwko temu modelowi - nie każdego stać na sprzęt ze średniej a co dopiero wyższej półki cenowej! Ważne, żeby producent nie przesadził z wartością tylko.

Dodaj swoją opinię