Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Videorozmowy w Mova w cenie połączeń głosowych

Videorozmowy w Mova w cenie połączeń głosowych

sirmark 16 Kwietnia 2008 11:47

0 0
Nowy operator Carrefour Mova umożliwia wszystkim swoim klientom korzystanie z usługi Videorozmowy w cenie normalnego połączenia głosowego.

Możliwość ta dotyczy także klientów korzystających z bezpłatnych minut za zakupy w sieci Carrefour. Usługa nie wymaga oddzielnej aktywacji. Oferta ma charakter promocyjny i jest ważna aż do odwołania.

Zobacz: regulamin promocji Videorozmowy w sieci Carrefour Mova".



Źródło tekstu: CP Telecom     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~MaRiO  2008-04-16 11:56:43  host: 68-218.is.net.pl

    spoko :)) gdzie kupie starter ?? :))

  • 0

    2. ~cichy  2008-04-16 11:58:02  host: pc4.internetdsl.tpnet.pl

    Starter kupisz tylko w Carrefour.

  • 0

    3. ~ja  2008-04-16 12:05:39  host: dzs162.internetdsl.tpnet.pl

    haa ja kupiłem starter do kolekcji - wszystko ok, poza tragicznym ebokiem - pewnie go dopracują :).

  • 0

    4. ~mirekb  2008-04-16 12:12:31  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    juz jutro zakupie mobilkinga i mova,sprawdze tą videorozmowe

  • 0

    5. ~mateo  2008-04-16 12:12:47  host: aso219.internetdsl.tpnet.pl

    Ciekawa jest sprawa, jak się skończą środki na koncie. Po próbie wybrania dowolnego numeru jest "Nie ma takiego numeru" :-)

  • 0

    6. ~:))  2008-04-16 12:28:23  host: chello087206204014.chello.pl

    to jak w PLAY...???

  • 0

    7.  2008-04-16 12:40:51

    2: oraz na allegro :)

  • 0

    8. ~  2008-04-16 12:42:38  host: blaise.carrefour.com

    carrefour rules :D ;)

  • 0

    9.  2008-04-16 12:55:55

    MaRiO gratuluję, pytanie a'la audiotele

  • 0

    10. ~  2008-04-16 14:41:09  host: p07-12.opera-mini.net

    MARIO aleś ty durny,he he

  • 0

    11. ~dechomenon  2008-04-16 15:11:52  host: host207-4.kaskada.net

    ale co to za bonus, chyba tylko w orange płaci się więcej za wideorozmowe niźli u innych opów

  • 0

    12.  2008-04-16 16:58:14

    okazuje sie ze moze to byc jeden z tanszych telefonow do dzownienia :) minuty w jakis smiesznych cenach na allegro do dokupienia zapewne stoja ludzie i zbieraja rachunku paragony jak ktos nie zabierze :) dzieki temu minuty mozna sprzeda pozniej na allegro tak mi sie wydaje pewny nie jestem

  • 0

    13. ~09.09.2009  2008-04-17 00:10:45  host: ems95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 12. Jest limit 30 min. na miesiąc z paragonów tak więc grzebanie w koszach mija się z celem. Tylko idioci nie dali by zabezpieczenia na paragonowe minuty. Tak więc z interesu nici.

  • 0

    14.  2008-04-17 13:16:17

    I znowu w promocji do odwołania zamiast w cenniku na stałe. To już stało się nudne te promocje bezterminowe do odwołania

  • 0

    15. ~kk  2008-06-25 15:09:40  host: 87-205-243-221.adsl.inetia.pl

    mam niepotrzebny kod doładowania z MOVa ważny do 01/07/2008 Kod zasilenia: 115530716928

Dodaj swoją opinię