Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vernee Thor Plus: Ogromny akumulator w smukłej obudowie

Vernee Thor Plus: Ogromny akumulator w smukłej obudowie

msnet 21 Sierpnia 2017 16:07

3 2

vernee thor plus

Firma Vernee pokazała smartfon, który akumulator o pojemności 6200 mAh zamyka w obudowie o grubości 7,9 mm. A to wszystko w bardzo rozsądnej cenie.

Vernee Thor Plus to wykonany z metalu telefon, wyposażony w 5,5-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli (267 PPI), ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6753 1,3 GHz, 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej, którą możemy rozszerzyć przy użyciu karty microSD. Do tego tylny aparat 13 Mpix i 8 Mpix kamera do selfie oraz Android 7 Nougat.

vernee thor plus

Największą zaletą nowego smartfonu jest jego akumulator o pojemności 6200 mAh, który można naładować w ciągu zaledwie 90 minut, dzięki ładowarce 9V/2A. Producent obiecuje, że w pełni naładowana "bateria" wystarczy na 20 godzin oglądania wideo lub do 30 dni w trybie czuwania. Dodatkowo smartfon został wyposażony w fizyczny przycisk służący do szybkiego aktywowania trybu oszczędzania energii. Mimo dużego akumulatora, telefon ma tylko 7,9 mm grubości i waży 189 g.




vernee thor plus

Vernee Thor Plus będzie sprzedawany detalicznie za 170 dolarów (niecałe 620 zł), jednak w przedsprzedaży można kupić telefon za 150 dolarów (546 zł), pierwsze 20 zamówień każdego dnia będzie miało specjalną cenę 130 dolarów (473 zł). Wysyłka ma się rozpocząc na początku września. Więcej szczegółów dotyczących telefonu oraz linki do sklepów, w których można go kupić, znajdziemy na stronie vernee.cc.

vernee thor plus

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: vernee.cc, wł     

Dodaj do:

Tagi: vernee thor plus | vernee

w sumie: 25
  • 0

    6. ~  2017-08-21 17:00:06  host: public-gprs358714.centertel.pl

    w dzisiejszych czasach 1280x720 dyskwalifikuje takie coś - mam oukitel k10000 i jedynie co mi doskwiera to ta rozdziałka

  • 0

    8. ~Calm7  2017-08-21 17:03:25  host: a23-08-05.opera-mini.net

    A nie mogli wziasc akumulator od Ursusa 330 ? splaszczyc trochę na kowadle i wsadzić w fona ? Wtedy fonik z pół roku by działał

  • 0

    9.  2017-08-21 17:04:53

    @1 - 189 gramów. Dodałem stosowne uzupełnienie do wiadomości.

  • 0

    10. ~Piotrex  2017-08-21 18:23:58  host: staticline56862.toya.net.pl

    Kurde aż sprawdziłem, tam rzeczywiście jest 6753 O.o

  • 0

    11.  2017-08-21 18:55:45

    Ja jestem w stanie zrozumieć, że to budżetowiec, ale umieszczanie procesora typu MediaTek MT6753, ekranu z rodzielczością 1280x720, microUSB, czy szczególnie "noneme'owych"aparatów brzmi jak dobry żart mimo atrakcyjnej ceny. Bateria i sam rodzaj ekranu jest OK, ale to za mało żeby odnieść sukces.

  • 0

    12. ~  2017-08-21 19:11:55  host: 185.137.18.58

    do 6 i 11 - niezbyt rozumiem o co chodzi? ekran ma za dużą rozdzielczość? co jest tu żartem?

  • 0

    13. ~  2017-08-21 19:14:29  host: 185.137.18.58

    ile trzeba dodać VAT? 23% czyli jakieś 100PLN?

  • 0

    14.  2017-08-21 20:13:54

    @11 Gdyby miał bardziej wytrzymałą obudowę (coś jak seria Active Samsunga), to byłby idealnym rozwiązaniem dla ludzi pracujących w terenie, czy do wszelkiej maści turystyki. Telefon z gwarancją całodniowej pracy bez power banku, to kuszące rozwiązanie, ale jak sam wspomniałeś, te podzespoły...

  • 0

    15. ~ABC  2017-08-21 21:09:29  host: adqw95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 12 - 6 i 11 dostrzegają pojedyncze pixele na ekranie i przez to nie mogą na niego patrzeć ani tym bardziej z niego dzwonić. Dodatkowo narzekają na słabe aparaty zamontowane w tym telefonie ponieważ one też nie bardzo pomagają w dzwonieniu. Na samą myśl o nazwie MediaTek dostają białej gorączki i też nie mogą dzwonić.
    Sami posiadają najnowsze flagowce wypuszczone w tym roku więc ich podejście jest jak najbardziej usprawiedliwione.

  • 2

    16.  2017-08-21 21:20:52

    @6, 11 - proponuję zakup Xperii XZ Premium i włączenie na stałe rozdzielczości 4K (w Internecie znajdziecie na to sposób). Ponad 800 ppi powinno Wam wystarczyć (na razie).

  • 0

    17. ~Hotelarz  2017-08-21 21:47:03  host: 185.135.3.114

    msnet - albo ktoś inny Oukitel K10000 Pro miał ktoś? ile rzeczywiście pokazuje baterii program baterry doctor czy jakoś tak

  • 0

    18.  2017-08-21 22:02:18

    @17, Hotelarz - nigdy nie miałem żadnego Oukitela w rękach.

  • 0

    19. ~vainglorious  2017-08-22 00:36:48  host: ip-37-248-253-234.a2mobile.pl

    Droga redakcjo, ale to chyba fizycznie niemożliwe przy tym rozmiarze i wadze?

  • 0

    20. ~vainglorious  2017-08-22 00:38:42  host: ip-37-248-253-234.a2mobile.pl

    News powinien być chyba o tym żeby co bardziej naiwni czytelnicy nie dali się nabrać i pod żadnym pozorem nie kupowali tego telefonu w przedsprzedaży :|

  • 0

    21. ~ja  2017-08-22 00:40:46  host: d101-153.icpnet.pl

    również jestem zdania że dawanie w dzisiejszych czasach do 5,5 cali hd to cofanie się w czasie o jakieś 5 lat (nawet przy takiej cenie), do tego super amoled z pentile więc zagęszczenie pikseli też będzie jeszcze niższe

    @12 jak potrzebujesz telefonu do dzwonienia to po co wypowiadasz się po tekstem o smartfonie?
    @16 rozsądną rozdziałka przy takich wymiarach to fhd, ale widzę humorek dopisuje

    a co do vernee to typowy chińczyk, coś na pewno będzie przekłamane albo lipnie wykonane

  • 0

    22. ~ja  2017-08-22 00:44:46  host: d101-153.icpnet.pl

    dodam jeszcze że to któryś z kolei chińczyk w ostatnim czasie z amoledem, hd i 5,5 cali, czyżby samsung pozbył się starych leżaków magazynowych?

  • 0

    23. ~  2017-08-22 08:53:28  host: 188.166.93.126

    do 21 - zażyj relanium dziecko, mam od dawna taką rozdzielczość na smartfonie i zawsze zastanawiałem się po co - nie ogladam filmów na smartfonie, bo nie jestem debilem - od tego mam nieco wieksze ekrany telewizora

    na smartfonie akurat najmniej dzwonię - ale smartfon to nie tylko dzwonienie lub gry dla idiotów, czego pewnie nigdy nie pojmiesz

  • 0

    24. ~  2017-08-22 11:43:50  host: public-gprs358714.centertel.pl

    ja mówiłem, że HD to bez sensu w obecnych czasach - powinno być FHD i wtedy taki smartphone nawet z takim prockiem ma już sens

    gdyby nie to, że swojego Oukitel K10000 kupiłem raptem 7 miechów temu kupiłbym teraz Oukitel K10000 Pro właśnie z powodu FHD

  • 0

    25. ~Hotelarz  2017-08-22 13:34:31  host: user-46-112-6-80.play-internet.pl

    @24 - Zmierz w nim aplikacją baterry doctor ile faktycznie pokazuje rozmiar baterii mAh dzięki.

  • 0

    26. ~ja  2017-08-22 15:40:41  host: d101-153.icpnet.pl

    @23 piękna się pan przedstawił

Dodaj swoją opinię