Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Veracomp dystrybutorem usług Plus GSM

Veracomp dystrybutorem usług Plus GSM

sirmark 19 Kwietnia 2006 12:55

0 0

Dystrybutor rozwiązań teleinformatycznych Veracomp podpisał z Polkomtelem, operatorem sieci Plus i Sami Swoi, umowę w zakresie dystrybucji usług telekomunikacyjnych na rynku polskim.

Na podstawie zawartego kontraktu Veracomp otrzymał status autoryzowanego Partnera Technologicznego, a tym samym uzyskał uprawnienia do sprzedaży usług głosowych GSM oraz przesyłu danych (GPRS) - mobilny dostęp do Internetu. Dystrybutor będzie proponował współpracę w zakresie sprzedaży usług telefonii komórkowej swoim partnerom handlowym – sklepom i salonom komputerowym oraz integratorom systemów informatycznych. Rynkiem docelowym oferty są przedsiębiorstwa z sektora MSP.
Podpisanie umowy przełoży się też na szereg korzyści dla firm z sektora MSP. Zwiększy się liczba profesjonalnych punktów sprzedaży usług Plus GSM, a małe i średnie przedsiębiorstwa będą mogły zamawiać usługi telefonii komórkowej czy dostępu do internetu bezpośrednio u swojego dostawcy sprzętu komputerowego.

Podpisanie umowy z Polkomtelem jest kolejnym etapem rozwoju Veracomp w strategicznym dla dystrybutora obszarze rozwiązań telekomunikacyjnych. Spółka od lat specjalizuje się w dystrybucji produktów do budowy i zabezpieczania infrastruktur telekomunikacyjnych. W 2003 roku rozpoczęła dystrybucję usług transmisji głosu i danych. Obecnie jest dystrybutorem Telekomunikacji Polskiej i Netii.

Źródło tekstu: Veracomp     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~m@Ti+)  2006-04-19 14:40:13  host: nat-gts-1.tcz.vectranet.pl

    To wspaniała wiadomość , wreszcie coś zaczyna się ruszać w PLUSIE!!!+) :)

  • 0

    2. ~  2006-04-19 14:56:03  host: chello087207181093.chello.pl

    no faktycznie - wspaniała wiadomość. Teraz nic już nam do szczęścia nie potrzeba. Może tylko prócz Tak taka hehe

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet