Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vegas w Orange

Vegas w Orange

sirmark 18 Sierpnia 2009 01:00

0 0

orange vegasW ofercie polskiego Orange dostępny jest telefon z dotykowym ekranem o nazwie Vegas. Producentem telefonu jest firma ZTE oznaczajca model jako X760.

Vegas to telefon działający w dwóch zakresach GSM, posiada 2,4-calowy, kolorówy i dotykowy wyświetlacz, aparat cyfrowy 1,3 Mpix, Bluetooth, 64 MB pamięci, którą można rozbudować za pomocą kart microSD. Nie zabrakło także radia i odtwarzacza mp3 oraz aplikacji ułatwiających mobilny dostęp do serwisów Facebook i flickr.




Telefon dostępny jest tylko w ofercie sklepu internetowago Orange. W Orange Mix, abonamencie za 25 zł i umowie na 2 lata telefon kosztuje niecałe 169 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2009-08-18 01:13:56

    @3 nie pisz bzdur... gdyby w tym telefonie byl windows to z pewnoscia byloby to zaznaczone w specyfikacji...

  • 0

    6.  2009-08-18 01:15:08

    @1-od jakiegos tygodnia 38 funtow... :)

  • 0

    7. ~  2009-08-18 05:22:08  host: v02-11.opera-mini.net

    windows mobile w wersji HK kosztuje od 144 do 200usd za gsm.edge bez gps za to z wifi. Opanowali klonowanie HtC Touch 3G do perfekcji zewnetrznie

  • 0

    8. ~misss  2009-08-18 09:17:09  host: cyl114.internetdsl.tpnet.pl

    telix tego "newsa" podawał jakieś 2 tygodnie temu.....

  • 0

    9. ~...  2009-08-18 09:31:46  host: dom135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    8.też mi się wydaje, że już o tym gdzieś czytałem. No ale jak by nie było, to spoko, że wprowadzają do oferty tańsze dotykowce.

  • 0

    10. ~wodafone  2009-08-18 09:37:47  host: apn-77-115-23-252.dynamic.gprs.plus.pl

    THONKA - gdzie ty w tym chińskim cudzie znalazłeś windowsa????

  • 0

    11. ~egon  2009-08-18 09:42:38  host: cov9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    eeee...sprzedawać telefon, który jest imitacją znanego modelu? Orange to nie przeszkadza? technicznie bardzo zacofany model, wolałbym Avillę

  • 0

    12.  2009-08-18 10:45:26

    wodafone: a gdzie on to napisał ? jest jakiś błąd na stronie, bo ten telefon nie ma WM a logo dokleili ;/

  • 0

    13. ~  2009-08-18 11:39:09  host: public61112.xdsl.centertel.pl

    przecież na stronie orange, kolo telefonu na obrazku jest znaczek windowsa, wiec raczej cos z windowsem jest powiązany

  • 0

    14.  2009-08-18 15:23:19

    @wodafone - przeczytaj jeszcze raz WSZYSTKIE komentarze (nie ma ich tak duzo), a potem pisz ok?

  • 0

    15. ~piszczyk^3  2009-08-18 16:18:37  host: net-1-33.tpn.ceron.pl

    Od 1 października Orange zmienia regulamin świadczenia usług usuwając klauzule niedozwolone. Z dzisiejszego listu w skrzynce.

  • 0

    16.  2009-08-18 22:13:41

    @15: Co z tego jak i tak będą naliczać kary za zerwanie umowy?

  • 0

    17. ~tester man  2009-08-18 23:51:34  host: acyw224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    toz to htc touch... brak kreatywnosci jest niebywały tam gdzie go byc nie powinno.

  • 0

    18. ~***  2009-08-24 10:16:34  host: 83.230.6.230

    Co to ma byc za szajs? jaa mam Samsung omnia i to jest wypas a nie taka tandeta !

  • 0

    19.  2009-09-02 20:40:37

    Ten telefon nie wzbudza mojego zaufania. Poza tym 1,3 mpx w aparacie? Mała żenada. Telefon dostępny jest też w zetafonie za 99zł, przy umowie na 3 lata. Jakoś mi się nie widzi.

  • 0

    20. ~Posiad  2009-11-10 16:29:05  host: dqo150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A mnie ten tel pasuje ;] Fajny niby chinszczyzna ale mam go od jakis 2 miesiecy i on jest super

  • 0

    21. ~Ktoś..  2009-11-19 17:41:18  host: aer226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co wy wgl bredzicie?. Telefoon zawalisty mógłby być troche lepszy aparat ale pozatym niemam zastrzeżeń a już go posiadam troche czasu.. wogole nie zwracjajcie uwagi na to ze chinszczyzna itd. bo to nieprawda!.

  • 0

    22. ~csiak  2009-12-25 22:14:16  host: 87-205-159-18.adsl.inetia.pl

    `prosil bym o opinie posiadacza tego tel a nie wypowiadacie sie a tak w realu nie mieliscie doczynienia z tym tel

  • 0

    23. ~  2010-03-06 18:59:03  host: dql78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ej ja nie wiem co wy chcecie ten telefon jest spoko i jak nie wiecie to nie mówcie bo nawet go w rękach nie mieliście. Wasze telefony np nokie są nic nie warte :))Telefonik spoczko :))

  • 0

    24. ~  2010-11-27 22:24:52  host: iim50.internetdsl.tpnet.pl

    ten telefonik to szmelc mialem go i sie pozbylem uf :DD

Dodaj swoją opinię