Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości VectraTel w Ostródzie

VectraTel w Ostródzie

WitekT 14 Września 2005 09:45

0 0

Vectra zakończyła wdrożenie usługi VectraTel - telefonii cyfrowej - w Ostródzie.

To już trzecia - obok Olsztyna i Białegostoku - miejscowość, której mieszkańcy będą mogli skorzystać z nowej oferty Vectry. W ramach promocji przez pierwsze dwa miesiące zapłacą oni symboliczny abonament w wysokości 1,22 zł brutto. Operator przygotował także dla wszystkich klientów pakiet darmowych minut - w niektórych przypadkach sięgający 3 godzin.

Połączenia odbywają się za pomocą tradycyjnego aparatu telefonicznego podłączonego do specjalnego modemu - terminala, który jest dostarczany i montowany przez pracowników firmy. VectraTel nie wymaga posiadania komputera, a zasady korzystania z telefonii cyfrowej nie różnią się niczym od korzystania ze standardowych telefonów stacjonarnych.

To trzecia lokalizacja, w której proponujemy usługę "triple play", czyli dostęp do telefonu, Internetu i telewizji kablowej poprzez jedno gniazdko. Mamy zamiar rozszerzać obszar świadczenia usługi VectraTel na kolejne miejscowości - mówi Tomasz Żurański, prezes firmy Vectra.

Mieszkańcy Ostródy będą mieli możliwość testowania nowej usługi Vectry przez 2 miesiące za 1,22 zł brutto. Cena za połączenia lokalne wynosi 1 grosz na minutę w sieci VectraTel i 11 groszy za minutę do sieci innych operatorów, połączenia międzymiastowe, jak i połączenia z większością krajów na świecie to 35 groszy za minutę brutto.
Cennik VECTRATEL, połączenia krajowe:
Połączenia Cena brutto za 1 minutę
Lokalne w godz. 8.00 - 22.00 0,11 zł
Lokalne w godz. 22.00 - 8.00 0,06 zł
Międzymiastowe w godz. 8.00 - 22.00 0,35 zł
Międzymiastowe w godz. 22.00 - 8.00 0,20 zł

Pakiet darmowych minut przysługujący abonentom uwarunkowany jest wysokością abonamentu płaconego za wszystkie usługi Vectry. Klienci, których rachunek za Internet, telewizję kablową oraz telefon wyniesie 180 zł, otrzymają w prezencie 180 darmowych minut. Klienci, którzy zdecydują się na abonament w wysokości 69 zł, będą mogli liczyć na ponad godzinę dodatkowych rozmów przez telefon. Dodatkowo, wszyscy abonenci będą mogli skorzystać z pakietów tanich minut na połączenia lokalne i międzynarodowe.

Pakiet dodatkowych minut VECTRATEL na rozmowy lokalne:
100 min. - 8 zł brutto,
200 min. - 16 zł brutto,
500 min. - 40 zł brutto.

Pakiet dodatkowych minut VECTRATEL na rozmowy międzymiastowe:
100 min. - 22 zł brutto,
200 min. - 40 zł brutto,
500 min. - 80 zł brutto.

Źródło tekstu: Vectra     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet