Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości VectraTel w kolejnych miastach

VectraTel w kolejnych miastach

WitekT 30 Marca 2006 12:46

0 0

Vectra uruchomiła swoją usługę VectraTel w kolejnych miejscowościach - w Elblągu, Oświęcimiu, Jeleniej Górze oraz Rybniku.

Tym samym usługa VectraTel dostępna jest już w 20 miejscowościach. W najbliższym czasie z tej usługi Vectry będą mogli skorzystać także mieszkańcy Tczewa, Szczecina, Szczecinka, Piły, Bielawy, Dzierżoniowia i Bielska-Białej.

Kiedy rok temu wdrażaliśmy VectraTel w pierwszej miejscowości, liczyliśmy na duże zainteresowanie naszych klientów i nie zawiedliśmy się. Z naszych obserwacji wynika, że abonenci szczególnie cenią sobie możliwość wykonywania wybranych połączeń w cenie jednego grosza netto za minutę. Z pozytywnym odbiorem spotyka się również zintegrowana usługa triple play, ponieważ coraz więcej osób docenia komfort dostępu do trzech usług przez jedno gniazdko antenowe oraz wiążące się z tym korzyści. Chcemy, aby pod koniec roku VectraTel był dostępny w 51 miastach - mówi Tomasz Rojek z Vectry.

Wszyscy nowi abonenci usługi VectraTel skorzystają z promocyjnych warunków aktywacji. Za złotówkę netto otrzymają oni atrakcyjny model aparatu telefonicznego. Tyle samo przez pierwsze dwa miesiące będzie kosztował abonament. Na specjalną promocję mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się na jednoczesny zakup trzech usług telewizji kablowej, telefonii oraz dostępu do Internetu.
W zależności od wybranych pakietów wchodzących w skład triple play dostaną oni do 180 minut na rozmowy lokalne gratis. Dodatkowo, w ramach wiosennej promocji, abonament na pakiet trzech usług będzie kosztował tylko 99 zł brutto.

Miesięczna opłata za telewizję i telefon zależeć będzie od wybranego pakietu telewizyjnego i wyniesie od 45 do 59 zł brutto.

Każdy abonent może pomniejszyć swój miesięczny rachunek, kupując jeden z proponowanych pakietów dodatkowych minut na rozmowy lokalne i międzymiastowe. W przypadku połączeń lokalnych pakiet 100 dodatkowych minut kosztuje 8 zł brutto pakiet 200 dodatkowych minut - 16 zł brutto, a pakiet 500 minut - 40 zł brutto.

Źródło tekstu: Vectra     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet