Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vectra też chce być MVNO

Vectra też chce być MVNO

WitekT 22 Grudnia 2009 09:43

0 0

Vectra przymierza się do rozpoczęcia świadczenia usług jako MVNO. Z usługami może wystartować jeszcze w tym roku, o ile spółka ustali rozsądne warunki współpracy z którymś z operatorów - pisze serwis rpkom.pl.

Vectra to kolejny duży operator kablowy, który chce wejść na rynek mobilny. Pierwszy szlaki przetarł Aster (od wakacji 2008 roku w sieci Centertela - usługi głosowe i internetowe), potem dołączyły Multimedia (od początku listopada w sieci P4 - usługi internetowe, potem mają pojawić się głosowe) oraz wielkopolska Inea (wkrótce ma wystartować na sieci Centertela przy współpracy z MVNE - Telogic).
Operator chce zacząć od usług dostępu do Internetu, ale nie wyklucza uruchomienia również w przyszłości usług głosowych - pisze serwis rpkom.pl.

Źródło tekstu: rpkom.pl     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2009-12-22 17:31:51

    Hm, wcześniej nie widzieli w tym interesu... dobrze jednak, że obudzili się bo nawet jeśli dużo nie zarobią na mobilnym internecie i telefonii komórkowej, będzie to element walki z konkurencją.

  • 0

    2. ~  2009-12-22 19:13:47  host: f96-055.opera-mini.net

    Jeśli chcą mieć internet mobilny na sieci orange i jeszcze będą mieć drugiego pośrednika z innej firmy to nie wroże im sukcesu. Jeszcze żaden mvno na sieci orange nie miał i nie ma dobrej oferty

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-227-37.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet