Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vectra rozszerza ofertę

Vectra rozszerza ofertę

WitekT 5 Października 2004 10:53

0 0

Vectra, drugi co do wielkości operator telewizji kablowej w Polsce, wprowadza na terenie ośmiu miast przejętych w zeszłym roku od radomskiej telewizji Dami, nową ofertę dostępu do Internetu przez antenowe gniazdko telewizji kablowej.

Od października abonenci Vectry w Jeleniej Górze, Krośnie, Legnicy, Oświęcimiu, Radomiu, Rzeszowie, Skarżysku i Wałbrzychu, będą mogli korzystać z usługi VectraNet - szybkiego dostępu do Internetu w trzech wersjach różniących się prędkością przesyłu danych.

VectraNet to usługa rozwijana na całym obszarze działania Vectry. Oferta pakietowa obejmuje możliwość stałego pozostawania w sieci bez limitu ilości ściąganych danych, konto e-mail o pojemności 100 MB oraz miejsce na własną stronę WWW. VectraNet oferowany jest w trzech wersjach różniących się szybkością przesyłu danych. Dzięki temu abonenci otrzymują większą możliwość dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Są to po kolei:
pakiet eV_mini - transfer do 96 kb/s do sieci Internet oraz do 128 kb/s do sieci Vectranet - opłata 49 zł miesięcznie,
pakiet eV_speed - transfer do 256 kb/s (do sieci Vectranet 512 kb/s) - 80 zł miesięcznie,
pakiet eV_glob - transfer do 384 kb/s (do sieci Vectranet 768 kb/s) - 100 zł miesięcznie.
Dotychczasowi Internauci byłej sieci Dami pozostają automatycznie użytkownikami pakietu eV_speed. Natomiast nowi Internauci mogą liczyć na atrakcyjne warunki aktywacji usługi VectraNet:
1,22 zł opłaty przyłączeniowej w przypadku podpisania umowy na 12 miesięcy,
120,78 zł przy umowie na okres 6 miesięcy,
242,78 zł przy umowie na czas nieokreślony.

Dodatkowo, każdy nowy Abonent otrzyma 20% zniżki w opłacie za abonament telewizji kablowej przez okres trwania umowy terminowej (12 lub 6 miesięcy). Przedłużenie tych umów nie będzie się wiązać z dodatkowymi opłatami.

Źródło tekstu: Vectra     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-38-2.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet