Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vectra: e-przelewy w serwisie online

Vectra: e-przelewy w serwisie online

Q! 31 Stycznia 2012 11:39

1 0
Vectra uruchomiła w swoim serwisie online możliwość płatności za fakturę za pomocą e-przelewu. Mogą z niej skorzystać wszyscy klienci, którzy wybrali elektroniczną fakturę.

Po zalogowaniu się do internetowego biura obsługi i wybraniu przycisku Zapłać, użytkownik zostaje przekierowany na stronę serwisu płatności elektronicznej. Koszt wykonania płatności to 1,5 zł.

Partnerem realizującym usługę jest spółka Blue Media S.A.

Wcześniej podobny system płatności dla swoich klientów uruchomiła Netia. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Vectra, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 1

    1. ~  2012-01-31 11:54:09  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    1,5zł??!! :O

  • 1

    2. ~Maciek  2012-01-31 12:19:48  host: 89-76-148-197.dynamic.chello.pl

    A to 1.5 to za co?

  • 1

    3.  2012-01-31 12:43:58

    Za prowizję dla banku-nadawcy :) Zabijają w ten sposób usługę e-przelewu. Tak się kończy nadmierna chciwość. Allegro jakoś dogadało się i nie dopisuje prowizji do e-przelewów.

  • 0

    4. ~pawgaw  2012-01-31 12:57:46  host: gtd11.internetdsl.tpnet.pl

    Vectra niech w końcu zacznie szanować swoich uzytkowników. Odkąd przejęła lokalną TV w Nowym Sączu, bez przerwy pojawiają się awarie. A ddzwonić się do kogokolwiek to przynajmniej 15 minut czekania.

  • 0

    5. ~  2012-01-31 13:11:13  host: ozu30.internetdsl.tpnet.pl

    @3: alegro za to potrąca odbierajacym przelew.

  • 0

    6.  2012-01-31 13:40:53

    A po co robic przelew w ten sposob. Ja tam robie przelew przez bank i jest dobrze. Oczywiscie bank internetowy.

  • 1

    7. ~ROCH57  2012-01-31 15:08:18  host: 078088251209.wroclaw.vectranet.pl

    Sam robię przelew internetowy i to za darmo ,więc nie dla mnie ta usługa.Złodziejstwo.

  • 0

    8. ~wosq  2012-01-31 15:28:36  host: user-164-127-193-223.play-internet.pl

    Vectra to kompromitacja. Nie oferują Polsat News

  • 0

    9. ~tiaa  2012-01-31 15:49:43  host: 095160107098.warszawa.vectranet.pl

    :O Vectra zachowuje się jak Tusek, niedługo klienci V. zapłacą podatek od opodatkowanego już podwójnie podatku od zapłaconego podatku. 1,5zł co za bzdura..

  • 0

    10. ~  2012-01-31 17:30:08  host: 77-253-170-124.adsl.inetia.pl

    To i tak taniej niż 2,5zł na poczcie a do tego dochodzi koszt drukowania faktury.

  • 1

    11.  2012-01-31 19:37:09

    *10 - no proszę Cię daj spokój, przelewy są za free z kont internetowych, więc ten ich e-przelew to śmiech na sali. Ciekaw jestem ilu klientów się na to złapie. ta firma z roku na rok schodzi na psy i to zarówno z ofertą jak i z obsługą klienta, a także z jakością. Wcale nie służy im pozyskiwanie nowych klientów, sieć im się zapycha i nie wyrabia przy większej ilości podłączeń.

  • 1

    12.  2012-01-31 23:26:19

    sam zrob przelew i jeszcze za niego plac? ;) .. frajerow szukaja?

  • 0

    13.  2012-02-01 08:58:47

    Vectra niech się lepiej nie birzez za sprawy "księgowe"... Pojęcia o tym nie mają ;-) Mówię to ponieważ nie potrafią właściwie faktury wystawić, doręczyć jej klientowi, natomiast widzą doskonale ujemne sado na koncie ;-) Wiedzą jak zaksięgować notę odsetkową, której nie doręczono klientowi... Tak - w tym są dobrzy ;-)

  • 0

    14.  2012-02-01 08:59:34

    A! Są też dobrzy w nieinformowaniu klienta o istniejących nadpłatach i powodu ich wystąpienia ;-)

  • 0

    15. ~  2012-02-01 15:06:01  host: blr135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Odbiorca zdefiniowany w mBanku i 50 groszy za przelew. I niech się Netia i Vectra wypchają.

  • 0

    16.  2012-02-01 18:51:07

    15 - 50 groszy w mBanku? No ostatnio kolega mnie przekonywał, ze za darmo ma wszystko w mBanku...

  • 0

    17. ~  2012-02-01 18:56:14  host: ip-78-30-111-212.free.aero2.net.pl

    to ile mnie kosztuje zwykły przelew jednorazowy z mBanku na inny bank w necie?

  • 0

    18. ~kakaka  2012-05-10 17:50:43  host: 093105067224.legnica.vectranet.pl

    W jakim banku ma VECTRA konto prosze o szybka odpowiedz

Dodaj swoją opinię