Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Vectone Mobile rozsyła startery

Vectone Mobile rozsyła startery

Piszemy o tym pierwsi orson_dzi 10 Kwietnia 2015 13:22

5 12

Wydawało się, że rozsyłane wczoraj wiadomości z prośbą o potwierdzenie danych pogrążyły Vectone Mobile. Jednak jeden z naszych czytelników otrzymał dzisiaj starter.

Wygląd na to, że po wielu perypetiach Vectone Mobile w końcu rozpocznie swoją działalność. Po długich oczekiwaniach, zmianach oferty i regulaminu, a w końcu kompletnie niezrozumiałych prośbach o potwierdzenie danych, w końcu ruszyła wysyłka starterów.

vectone mobile starter vectone mobile starter vectone mobile starter vectone mobile starter




Starter podobno nie był zbyt wykwintnie zapakowany - kredowa kartka złożona na pół i sklejona w trzech punktach. Ale liczy się wynik końcowy i fakt, że wysyłka starterów Vectone Mobile w końcu ruszyła.

Operator musi chyba jeszcze trochę popracować nad platformą obsługującą sieć, ponieważ stan konta jest wyświetlany w euro.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: vectone mobile

w sumie: 189
  • 0

    181. ~znow ja  2015-05-16 11:27:27  host: 46.22.174.138

    a, odkryłem. trzeba było wejść w telefonie w vectone services i wybrać: w polsce. następnie restart sieci i mam moje 4,82!

  • 0

    182. ~ja  2015-05-16 11:50:01  host: 46.22.174.138

    jeszcze tylko: jak wyłączyć pocztę głosową, ##002# nie bangla

  • 0

    183. ~ostatni raz ja  2015-05-16 12:25:32  host: 46.22.174.138

    okazało się że ##002# jednak zadziałało mimo komunikatu że nie. Już mogę przenosić główny nr do nich.

  • 0

    184. ~A6  2015-05-29 12:35:02  host: host-89-229-27-97.torun.mm.pl

    Czy niewykorzystane minuty po mieśiącu przepadają?

  • 0

    185. ~Ja  2015-06-02 22:42:31  host: 89-66-152-92.dynamic.chello.pl

    Ja zamówiłem na początku maja starter i...To wszystko pic na wode!! owszem doladowałm konto wlaczyłem pakiet i!!!!Jakos na numery niemecie nie mozna sie połaczyc

  • -1

    186. ~Oszukana!!!  2015-06-06 17:19:34  host: 212.160.172.85

    Chcialabym przestrzec przed ta siecią!!!Infolina pracuja tam buraki ktore ani sie nie przedstawiaja i sa wredni. Dzwonilam z 20 razy ze nie moge sie polaczyc do Angli to na bezczelnego twierdza ze!!Albo mam stary numer komórkowy gdzie nie mam mozliwości wybierania np 10 liczb!! Badz zle wpisuje numer telefonu!! Na stronie i uslugi VECTONE są pieknie pieknie ladnie opisane a tak naprawde pic na wode!!

  • 1

    187. ~pabloki  2015-06-06 18:20:58  host: 46.204.151.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @186 fakt że vectone nie działa idealnie ale twój host wiele mówi.

  • 0

    188. ~adamus  2015-06-16 12:33:30  host: 37.30.104.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Czy jest szansa, że karta sim z sieci Vectone zadziała w telefonie z założona blokada simlock sieci era/t-mobile?

  • 0

    189. ~  2015-06-21 16:33:07  host: deo38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rewelacyjnie niskie stawki podstawowe 9gr/minuta ! Pakiet wszystko w jednym za 10 zł rewelacja , myślę że nie do pobicia. Do tego zasięg najlepszy z możliwych po antenkach TMobile. Kończę z Plusem i przechodzę.

  • 0

    190. ~fredi  2015-06-30 16:33:56  host: ip-37-152-19-227.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Ta sieć to jakaś parodia ,jeden i ten sam czop siedzi i robi za biuro obsługi. Wielo godzinne przerwy na łączach sieci,braki w zasięgu,przerywany rególarnie kontakt z BOK........BIG SHIT !!!!! ODRADZAM !!!!!!SAME NERWY!!!!!

  • 0

    191. ~piter  2015-07-02 00:00:13  host: 185.13.106.74

    Widzę wpisu cebulakow ta sieć to parododia biznesu ale powodzenia w przenoszeniu numeru do tych amatorow

  • 0

    192. ~CRL  2015-07-03 08:55:21  host: int-gw.wco.pl

    Niepoważni, nieodpowiedzialni, niedziałający. Jeśli ktoś toleruje takie podejście to niech przenosi numer, będzie miał na co zasłużył. Wejście na konto klienta na ich stronie działa w mniej niż połowie przypadków. Co rusz błędy.

  • 0

    193. ~wal  2015-07-21 22:39:25  host: user-31-175-49-216.play-internet.pl

    a ile kosztuje minuta na kom do Rosji?

  • 0

    194. ~kasmar6  2015-07-23 16:03:32  host: user-5af485f5.sqy145.dsl.pol.co.uk

    Ma ktoś num centrum wiadomosci ?

  • 0

    195. ~mardoc  2015-07-23 20:10:43  host: 93-181-146-132.internetia.net.pl

    otrzymałem kartę , dziś doładowałem za 10 zł ,dodzwonić w kraju się idzie ,ale sms-y nie dochodzą a kasa z konta ubywa NIE POLECAM !!! JAK NA RAZIE KICHA

  • 0

    196. ~mardoc  2015-07-23 20:15:19  host: 93-181-146-132.internetia.net.pl

    centrum wiadomości +48739199990 ale nie działa chyba bo moje wiadomości nie dochodzą

  • 0

    197. ~mardoc  2015-07-23 20:19:29  host: 93-181-146-132.internetia.net.pl

    do Rosji min n komórki 39 gr ,stacjo 5gr , sms-y 29 gr

  • 0

    198. ~mardoc  2015-07-23 20:47:16  host: 93-181-146-132.internetia.net.pl

    188. ~adamus 2015-06-16 12:33:30 host: 37.30.104.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
    Czy jest szansa, że karta sim z sieci Vectone zadziała w telefonie z założona blokada simlock sieci era/t-mobile?

    działa na sim-loku era t-mobile

  • 1

    199. ~Funio  2015-07-24 07:26:23  host: 77-255-82-41.adsl.inetia.pl

    Starter otrzymałem,po wielu perypetiach nawet udało sie doladowac 10 pln i było hurrraa bo "działa".Działanie oczywiscie krótko chwilowe,rano nastepnego dnia zdziwko"brak sieci",nie pomaga przeszukiwanie sieci.Startery widocznie sa wysyłane byc moze tylko dla kolekcjonerów:).Prawdopodobnie w/w siec zakonczy żywot jak Lebara w Polsce.

  • 0

    200. ~  2015-08-22 16:18:53  host: 178.113.18.196.wireless.dyn.drei.com

    a guwno działa ten kod

Dodaj swoją opinię