Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości VAIO Phone oficjalnie

VAIO Phone oficjalnie

orson_dzi 12 Marca 2015 12:03

1 0

vaio phone Spekulacje na temat smartfonu VAIO, marki będącej obecnie w 95% własnością Japan Industrial Partners, stały się faktem. Smartfon trafia na rynek japoński.



VAIO Phone zaoferuje 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720p, czterordzeniowego Snapdragona 410 taktowanego zegarem 1,2 GHz, 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia jej kartami microSD. Główny aparat wykona zdjęcia w rozdzielczości 13 Mpix, z kolei przedni o rozdzielczości 5 Mpix. Całość została zamknięta w obudowie o wymiarach 141,5 x 71,3 x 7,95 mm i masie 130 gramów. Smartfon pracuje pod kontrolą Androida 5.0 z dodatkami od VAIO i zasila go akumulator o pojemności 2500 mAh.




Od 20 marca VAIO Phone będzie dostępny w japońskiej sieci b-mobile w abonamencie za 400 jenów miesięcznie (33 dolary) lub w cenie 51 tys. jenów (420 dolarów).

Osoby mające już styczność ze smartfonem VAIO widzą w nim kopię modelu Panasonic Eluga 2. Główną różnicą jest jednak rozdzielczość ekranu, która w Panasonicu wynosi 1080p.

Źródło tekstu: engadget; wł     

Dodaj do:

Tagi: vaio phone | vaio

w sumie: 15
  • 0

    1.  2015-03-12 12:23:22

    Prawnicy z Sony chyba coś sknocili przy sprzedaży praw do znaku towarowego, bo wygląda na to, że komórki SONY będą konkurować z komórkami VAIO. I to w dodatku w samej Japonii.

  • -2

    2. ~klimass  2015-03-12 12:35:29  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    @tof - przeciez Sony powiedzial juz ze wycofuje sie z mobile

  • -1

    3. ~Bolek z Lipinek Łużyckich  2015-03-12 12:36:26  host: 81.219.84.18

    Sony Vaio liderem wsrod wszystkich operatorow obecnie na rynku wtórnym

  • -1

    4. ~MarcinTygrysArkana  2015-03-12 12:36:31  host: 81.219.84.18

    Prawdziwy telefon dla prawdziwych ludzi, ciekawe jak to jest miec taki fajny telefon z androidem - polskim systemem znanym na calym swiecie. Ciekawe kiedy HTC to wprowadzi?

  • 1

    5. ~calm który rąbie drzewo  2015-03-12 12:44:54  host: user-94-254-193-29.play-internet.pl

    gdyby miał mniejszy ekran to chwytałbym juz go. nie potrzebuje patelni

  • 0

    6. ~JaCieee  2015-03-12 12:53:59  host: abvk228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z tyłu troszku orginalny przód że tak to ujme jest nie dojebany podsumowując nie podoba mi się, ale cóż o gustach się nie dyskutuje pzdr

  • 0

    7. ~zxc  2015-03-12 13:14:47  host: 89.174.81.114

    "marki będącą" marki będącEJ nie mozesz raz przeczytac tego tekstu przed wyslaniem?

  • -1

    8. ~vojtas  2015-03-12 13:21:51  host: proxy0.netia.pl

    "Wyświetlacz o rozdzielczości 720p" - na Boga, jaki ten wyświetlacz??

  • 0

    9.  2015-03-12 13:47:58

    @8- Rozdzielczość HD jak sama nazwa wskazuje.

  • 1

    10.  2015-03-12 14:04:23

    Słaby. Oby jednak wyszedł Z4C, bo zapowiadał się świetny model..

  • 2

    11.  2015-03-12 14:13:59

    Jak na specyfikacje to drogo jak diabli.

  • 0

    12.  2015-03-12 14:30:19

    HD przy 5 calach to średnio 300ppi. Nie wiem po co komu więcej? Chyba żeby ĺadować telefon dwa razy dziennie.

  • -1

    13. ~vojtas12  2015-03-12 17:45:39  host: 89-67-186-38.dynamic.chello.pl

    to "p" przy 720 to progressive scan i tyczy się ten zapisek kontentu, a nie wyświetlacza!!!
    Tu wyświetlacz ma rozdzielczość 1280x720.
    Skąd na Boga znalazło się tam to "p"?????

  • 0

    14. ~Darek  2015-03-13 09:32:31  host: apn-31-0-3-246.dynamic.gprs.plus.pl

    Ładny sprzęcik, ale rynku nie zawojuje, bo jest jednym z wielu podobnych.

  • 0

    15. ~gsmmaniak.pl  2015-03-13 09:34:07  host: 89-77-220-131.dynamic.chello.pl

    Smartfon VAIO to Panasonic Eluga U2

Dodaj swoją opinię