Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości V Ogólnopolska Konferencja "iNET-meeting" dla firm branży ISP

V Ogólnopolska Konferencja "iNET-meeting" dla firm branży ISP

WitekT 29 Kwietnia 2010 23:10

0 0

11. maja w Centrum Konferencyjnym Stok w Wiśle odbędzie się V spotkanie firm z branży ISP. Konferencja została przygotowana przez iNET group, Ogólnopolską Grupę Internetową, która zrzesza ponad 170 providerów.

Konferencja organizowana jest z myślą o osobach decydujących i odpowiedzialnych za wdrożenie nowych rozwiązań sieciowych w małych i średnich firmach ISP. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość zapoznania się z aktualnymi trendami w budowaniu nowoczesnych sieci. Zostaną przedstawione interesujące prezentacje na tematy związane ze sposobem budowania sieci dla klienta końcowego.

Formularz rejestracyjny oraz wszystkie niezbędne i najbardziej aktualne informacje związane z konferencją znajdują się na stronie inet-meeting.pl.
TELEPOLIS.PL jest patronem medialnym tego spotkania.

inet logo

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-17-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet