Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości V Kongres Technologiczny częściowo otwarty dla publiczności

V Kongres Technologiczny częściowo otwarty dla publiczności

WitekT 21 Listopada 2006 13:43

0 0

Otwarty dzień dla publiczności, nowatorska prezentacja najnowszych osiągnięć światowej teleinformatyki, premiery i nowości producentów telefonii komórkowej, panele i seminaria na najważniejsze tematy dla branży teleinformatycznej i jej klientów - to wszystko elementy V Kongresu Technologicznego, organizowanego przez Plusa w dniach 24-25. listopada w gmachu Politechniki Warszawskiej.

Pierwszy dzień, 24. listopada zarezerwowany jest dla partnerów i klientów korporacyjnych Plusa. W tym dniu odbędą się seminaria i panele na takie tematy, jak: telemedycyna, mobilne usługi finansowe czy cyfrowa telewizja w telefonie komórkowym. Z wybranych seminariów transmisje przeprowadzi telewizja interaktywna itvp.pl.




Natomiast drugi dzień, 25. listopada, przeznaczony jest dla wszystkich entuzjastów mobilnych technologii. Od godziny 10. do 17. w gmachu Politechniki Warszawskiej przy Pl. Politechniki 1 będzie można obejrzeć najnowsze rozwiązania, nowe modele telefonów zaprezentowane w unikatowy sposób. Nie będzie stanowisk poszczególnych producentów, ale produkty zostaną zaprezentowane w czterech zainscenizowanych "środowiskach": w domu, w pracy, w podróży i w czasie wolnym.

Więcej informacji na stronie www.kongrestechnologiczny.pl.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~szalony  2006-11-21 13:53:53  host: asc246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niech lepiej Plus w koncu w Lodzi da mi edge bo pojade do warszawy awanture zrobic i pokarza mnie w TVN :-)w 3 kwartale dzial planowania sieci odpowiedzial mi ze mam "dostac" edge - do dzis 21.11 cisza a gprs wciaz tylko jest :((( powoli sie zalamuje i mysle ze Plus dal mi odpowiedz dla swietego spokoju :/// niech glupi sie cieszy a edge i tak nie dodtanie !!! ps Czy ktos z Was dostal odpowiedz odnosnie edge plusa na danej lokalizacji i faktycznie go "dostal" ??? Bo moze niepotrzebnie panikuje i sie obawiam ale skoro powiedzieli ze bedzie to bedzie ? Na powaznie to szkoda ze nie moge do warszawy jechac bo lubie takie "wystawy" :)

  • 0

    2. ~mirekb  2006-11-21 15:08:00  host: bjt24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    widze szalony ze wytrwale walczysz..dobrze.nalezy nam sie.pisalem do, plusa ostatnio o umts.4dni bez odpowiedzi-niech jednym z tematow na kongresie bedzie szybkosc odpowiedzi..pozdr

  • 0

    3. ~Szalony  2006-11-21 15:19:44  host: hugehosting.com

    Mirekb- no walcze by bylo normalnie w tym kraju :) a Plus z edge w mojej okolicy chyba zapomnial co jest normalne :/ zreszta nie tylko w mojej ... Ja na odp. Plusa czekalem 3tygodnie i to jeszcze co chwila ich meczylem bo by wogole mi nie dali pewnie odpowiedzi . A na emaila to chyba wogole nie odpowiadaja bo daja formule-dziekujemy za list twoje email zostal przekazany do odpowiedniej komorki a potem amba fatima i nima :-) i na emaila wogole nie dostalem odpowiedzi :/

  • 0

    4. ~Barek  2006-11-21 15:38:23  host: apn-238-75.gprsbal.plusgsm.pl

    U mnie w niewielkim miescie Plus nie mial edga tylko na nadajniku kolo mnie, i czasami wogóle gprs nie działał,wiec kilka razy (3 lub 4) dzwoniłem do ich działu technicznego że sie nadajnik spitolił, no i po 3 miesiącach przyjechali na 1 dzień wyłączyli go, coś poprzestwiali w antenach i najważniejsze teraz mam w domu edga :) i nadajnik sie juz nie psuje i ciut mocniejszy zasięg w domku

  • 0

    5. ~Szalony  2006-11-21 15:53:04  host: hugehosting.com

    Najgorsze jest to ze na tych "moich" nieszczesnych 2 bts 1166,3933 od lat nic sie nie psuje :/ bo pewnie jakby cos na nich walnelo to tez edge by dali a tak przez lata tylko ogrodzenie pomalowali nic wiecej :( W okolicach Zielonego Romanowa i Aleksandrowa buduje sie duzo segmentow i malych "willi" Developerzy powinni w reklamach dac haslo- chcesz czuc sie wyjatkowo-poczuc jakosc techniczna Plusa i jego gprs to zapraszamy do Zielonego Romanowa i Aleksandrowa - wrazenia z lacznosci bezprzewodowej - gwarantowane :-):-):-)

  • 0

    6. ~~Szalony  2006-11-21 16:40:48  host: hugehosting.com

    Jak w Lodzi okolo marca 2007 bedzie Intertelekom to napewno tam pojade i pierwsze co to na stanowisko Plusa polece - pewnie beda Iplusa promowac - a ja wtedy sie spytam czy z gprs powinnem byc zadowolony do uslugi Iplus :) Znajac marketingowcow to powiedza ze tak :/

  • 0

    7. ~  2006-11-21 17:46:42  host: gaja.tpnet.pl

    "telewizja interatywna" :)

  • 0

    8.  2006-11-21 18:24:52

    a ja będę na Kongresie Technologicznym :)

  • 0

    9. ~max  2006-11-21 18:29:01  host: ablr138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *szalony -i co im powiesz skoro tam beda zwykle hostessy nie majace wiekszego pojecia o produkcje, albo osoby nie majace zadnych mozliwosci dzialania.Jak ci sie nie podoba podziekuja zarzadowi tej firmy, oraz "nieruszalnej" ekipie dyr B.... p.o. dyr B... Skoro udowadniaja ze dzieki oszczedzaniu mozna sie rozwijac ....

  • 0

    10. ~szalony  2006-11-21 18:54:43  host: apn-99-42.gprspla.plusgsm.pl

    Max wiem że to co otwarte to będą tylko miłe panie co ładnie wyglądają :) Jakbym miał uderzyć to w dzień zamknięty dla "wtajemniczonych" ale przecież wiadomo że tak tylko piszę bo może Plus w końcu zrobi mi prezent na gwiazdkę - a jak nie i nadal będzie Plus przez oszczędności się rozwijał między innymi kosztem zasięgu edge to na 100% w nowym roku wezmę Ery blue :) Bo to jest chore by się rozwijać przez oszczędności !!! Jeśli firma ma kasę i zysk i wiadomo że musi inwestować a tego nie robi do powiem wprost ja mam gdzieś taką firmę i nie będę jej płacił za coś co ona myśli że jest oczywiste. Dla mnie wolny gprs jest oznaką słabości sieci i tyle . I moja cierpliwość do Plusa "lidera technologicznego" się kończy.

  • 0

    11.  2006-11-21 20:45:47

    7: dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione! :)

  • 0

    12. ~observator  2006-11-21 21:53:04  host: nat-39.wolomin.net

    A ja mam zaproszenie na piątek i się wybieram jako klient. Szalony, czy nie myślałeś o leczeniu? Bo jak widzę masz poważny problem mentalny. To się nazywa choroba psychiczna. Pod każdym postem piszesz jak Ci to źle z tym Plusem. To idź w cholerę do Orangutana albo zdziEry i spokój będziesz miał ducha wielki. Albo jak mój dobry kolega z dużej gazety będziesz klął na transmisję orangutanową (jest zasięg , jest edge tylko transmisji brakuje, bo brak zasobów sieci) i tak w połowie Warszawy i okolic :-) Na pewno blue connect cudowny jest i lepszy ;-) Wylecz się , proszę dla dobra Telepolis i czytelników.

  • 0

    13.  2006-11-21 22:04:54

    Observator- widzę że nerwy cię zjadają ;) bądź spokojny :) ja korzystam z Plusa nie tylko w jednym miejscu i w sumie jestem zadowolony ale jest to ale że w miejscu gdzie jestem bardzo często jest tylko gprs i nie jest to jak to ktoś już wcześniej napisał "zadupie" więc będę Plusa męczył :) jak coś tobie się nie podoba to nie czytaj i tyle :) bo jakbyś dokładnie czytał to byś wiedział że w sumie Era i Orange u mnie też nie są za dobre i dlatego ciągle jestem w Plusie takie mniejsze zło i tyle . I będę pisał o edge zasięgu Plusa póki nie będzie w miarę normalny i sensowny a dobrze wiesz że obecnie tak nie jest. Jeśli w tej kwesti się także ze mną nie zgadzasz masz takie prawo ale proszę Cię nie staraj się mnie atakować tylko zrozumieć.

  • 0

    14.  2006-11-21 23:53:17

    Observator- jakbyś był tak dobry i w piątek spotkałbyś osobę co ma wpływ na rejony w których powstanie edge Plusa to byłbym Ci naprawdę wdzięczny i dłużny jakbyś napomknął o rejonie łodzi-romanowa,aleksandrowa i zgierza ;) i nie piszę tego dla żartów tylko serio bardzo bym był zadowolony jakby w tych rejonach wkońcu choć edge było. I nie bądź tak źle do mnie nastawiony bo zapewniam Cię że jakby tobie Plus tylko gprs często serwował także byś nie był zadowolony , a przecież obaj wiemy że Plus jakościowo ma najlepszą transmisję edge/umts dlatego pomimo narzekań ciągle z niego korzystam i mam nadzieję że Plus swoim postępowaniem a raczej jego brakiem nie zmusi mnie do przejścia do Ery. Pozdrawiam.

  • 0

    15. ~observator  2006-11-22 06:27:14  host: nat-39.wolomin.net

    Szalony, mnie po prostu zadziwia twoje rozdwojenie jaźni. Dlatego współczuję i sugeruję wybrać się do lekarza, to się leczy, naprawdę :-)

  • 0

    16.  2006-11-22 06:59:16

    Observator widzę że ty wogóle mnie nie rozumiesz i ciągle tylko jakieś głupie docinki w stosunku do mnie piszesz :/ sam idź do lekarza . Nie pozdrawiam.

  • 0

    17. ~Estcreew ;-)  2006-11-23 00:03:58  host: host-81-190-99-142.gdynia.mm.pl

    Witam i co Ja tu czytam, wiedzę że koledzy narzekają na iPlusa, to nie do grania, ani sciagania duzej ilości plików tylko z ograniczeniem. Dla osób, które ściągają poczte i przeglądają strony, więc GPRS do tego wystarcza na dobrą sprawę. Jażeli chodzi o pisanie do POLKOMTEL o rozszerzenie EDGEa to nie wiem czy wasze listy coś pomogą nawet do B...;-) dziwie sie ze w Łodzi go nie ma a w Białym Stoku bedzie UMTS, nie wiem jak z zasięgiem blue c... ale mają już TurbiUMTSa;-). Hihi i zawitam na Kongres Technologiczny, ale żałuję że nie w piątek. Pozdrawiam

Dodaj swoją opinię