Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Użytkownicy Windowsa chcą Pokemonów

Użytkownicy Windowsa chcą Pokemonów

orson_dzi 13 Lipca 2016 20:07

5 15

Pokemonowy szał rozkręcił się na dobre. Każdy chce złapać je wszystkie, posiadacze urządzeń z Windows 10 Mobile też. Dlatego napisali oni petycję.



Z rozgrywki w Pokemon GO cieszą się miliony użytkowników Androida i iOS na całym świecie. Liczba graczy rośnie praktycznie z godziny na godzinę, a do osób wpatrzonych w ekrany smartfonów, biegających po ulicach miast, chcą dołączyć użytkownicy smartfonów z Windows 10 Mobile.




W tym celu została stworzona specjalna petycja. Liczba osób, którzy ją podpisali, podobnie jak liczba graczy Pokemon GO, rośnie w oczach. Obecnie podpisało ją już ponad 51 tys. osób. Do celu pozostało niecałe 24 tys. podpisów.

Petycja jest dostępna pod tym adresem.

Zobacz: Pokemon Go ma miliony pobrań dziennie

Źródło tekstu: Winbeta; wł     

Dodaj do:

Tagi: pokemon go | windows 10 mobile

w sumie: 31
  • 1

    12.  2016-07-13 22:36:06

    Jedno jest ważne w tym newsie - dowiedziałem się, że po raz kolejny, aplikacja NIE jest dostępna na Windowsie. I jak z początku, gdy Win startował, byłem pozytywnie nastawiony, tak obecnie, jako były posiadacz Lumii 820, nie chcę mieć z Windows Phonem nic wspólnego :)

  • 0

    13. ~asdad  2016-07-13 22:38:11  host: 85.195.110.35

    @8. ~pabloki
    gość złapał swojego pokemona. Ona za dużo grała, a on jeszcze do tego etapu nie doszedł.

  • 1

    14. ~asdad  2016-07-13 22:41:31  host: 142.0.201.36

    A swoją drogą jako użytkownik windws 10 i windows phone 8.1 wcale nie czekam na tą grę. W ogóle nie gram na smartfonie.

  • 0

    15. ~Pockemon  2016-07-13 22:57:24  host: public-gprs360866.centertel.pl

    Widzial ktos tu mojego Pockemoa?

  • 1

    16.  2016-07-13 23:02:07

    @Red_PL (11), właśnie trudno mi pojąć fakt, że w dzisiejszych czasach ludziom tak trudno spontanicznie wyjść na świeże powietrze, chociażby dla zdrowia i własnej satysfakcji (zresztą jedno nie wyklucza drugiego). Trzeba w tym celu wymyślać jakąś grę. A potem takie zombi wpadnie na pasach pod auto, bo bożego świata poza wielkim amoledowym ekranem swojego smartfona nie zobaczy.
    Za to dziś np. słyszałem w radiu przegięcie pałki w drugą stronę. Podobno jakiś gość z Australii rzucił robotę, bo "przeszkadzała" mu w pokemonowej zabawie. To jest normalne?

  • 1

    17.  2016-07-13 23:05:05

    Gra bardzo robrze zareklamowana a rzeczywistość jest taka, że młodzi ludzie jak barany i owce biegają gdzie im maszyna wskaże. Czas się zastanowić nad tym wszystkim kto lub co nad kim, czym panuje

  • 1

    18.  2016-07-13 23:19:11

    Nie gram w pokemony, niemal w ogóle nie gram na komórce, ale wq___a mnie brak niektórych aplikacji pod Windę więc petycję podpiszę.

  • -3

    19.  2016-07-13 23:30:48

    co za zalosni userzy i ich zalosny system. Chwala go a to taki badziew

  • -1

    20. ~tux  2016-07-13 23:40:22  host: n14-10-02.opera-mini.net

    Petycję podpisało 10 osób.

  • 1

    21.  2016-07-14 00:00:26

    Nie wiem o jakim pokemonowym szale piszecie? Ze wszystkich znanych mi osób nikt w to nie gra.

  • 0

    22.  2016-07-14 00:28:13

    Wczoraj chodziłem przez 2 godzinki, łapałem pokemony i w zasadzie tyle. Dzisiaj już nie mam ochoty. Gra szybko się nudzi.

  • 1

    23.  2016-07-14 00:57:26

    @21 słoneczny - wyjdź z domu, pospaceruj (bez komórki jeśli tak lubisz) i zobaczysz co się dzieje. W maleńkim Zamościu co chwila mijały mnie dzisiaj osoby na rowerach prujące pomiędzy poke-stopami. A na plantach dziewczyny z daleka krzyczały między sobą "zobacz jakiego pokemona złapałam". Nie widziałem jeszcze aplikacji mobilnej, która by aż tak skutecznie młodzież wyciągała z domu. Był szał na Endomondo, teraz jest Pokemon Go. A przecież aplikacji jeszcze nawet nie ma oficjalnie w Polsce.

  • 0

    24. ~  2016-07-14 06:23:15  host: aeal82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Liczba osób, którzy ją podpisali? Cencjusz, pokemonie niegramatyczny...

  • 0

    25.  2016-07-14 08:29:18

    Ja nie chcę i nawet nie mam zamiaru szukać/dowiadywać się co zacz.

  • 1

    26. ~  2016-07-14 10:23:52  host: apn-31-0-66-252.dynamic.gprs.plus.pl

    Zobaczcie jak jedną aplikacją można manipulować milionami zachowań ludzkich. Czy nie o to właśnie chodzi? Aż strach pomyśleć, co będzie kiedy wypuszczą aplikację gdzie będzie trzeba do kogoś lub czegoś strzelać. Przypadki kiedy ktoś wyjdzie na ulicę, zabije innego człowieka i wróci do domu np oglądać telewizor i nawet nie będzie wiedział co zrobił to już nie science fiction. To zaczyna się dziać na prawdę.

  • 0

    27. ~  2016-07-14 12:18:44  host: 8.37.231.125

    @24 ogarnij się poncjuszu

  • -1

    28.  2016-07-14 13:25:10

    statystyczny użytkownik g... o nazwie win10 to właśnie taki pokemon. Gdyby nie ta ciągła pogoń za niczym do dziś bym chętnie używał win2k gdyby go dzisiejszy świat chciał jeszcze obsługiwać, najlepszy z windowsów bez dzikich węży i fontann. Obecnie patrząc dokąd to idzie pozostaje coraz mocniej zapoznawać się z linuxem.
    http://tlp.is/ajt

  • 1

    29.  2016-07-14 13:29:15

    @28, jedrek - no to się popisałeś przed "milionami słuchaczy". Nie dość, że zwyzywałeś użytkowników komputerowego Windowsa 10, to jeszcze nie zauważyłeś, że wiadomość jest o mobilnej wersji systemu.

  • 0

    30. ~jarek mik  2016-07-14 22:00:30  host: 83.137.1.205

    Ludzie, przecież to świetnie zorganizowana akcja marketingowa.
    Kto jest tak głupi że uwierzył iż nagle w serkach miast, tysiące ludzi wyszło na ulice ganiać pokemony.
    Za ten powyższy artykuł też zapłacono autorowi. Na bank.

    Przecież informacje o polowaniu na pokemony zalewają tv, Internet, prasę itp i TO JEST TAK NIENATURALNE ŻE AŻ SIĘ ŻYGAĆ CHCE!
    To nie jest prawdziwy ruch, jeno opłacony. Dzięki temu kilka milionów, zainreresowanych szumem medialnym, kupi tę aplikację/grę i za 2 dni ją skasuje, ale..... PIENIĄDZE ZAROBI PRPDUCENT, A APLIKACJA BĘDZIE JESZCZE POPULARNIEJSZA BO BEDZIE MIAŁA KILKA MILIONÓW POBRAŃ. Nic to, że gra do doopy, nic to że po zakupieniu gry rozczarowani klienci od razu ją kasują, nic to - ważne że efekt osiągniéto.

    Nie bądźcie bezmyślnymi lemingami.

  • 0

    31. ~Gamer  2016-07-19 16:40:15  host: 212.160.172.85

    Wielkie mi Pokemon Go, kiedyś wyszła gra polskiej produkcji "Modern Wizards" na androida i była o niebo lepsza niż pokemon Go tam było rozwijanie postaci, questy, zdobywanie formuł alchemicznych do czarów i czarowanie, oraz walki z potworami... Jeżeli Pokemon Go dogoni chociaż w 10% tą produkcję to z chęcią zagram...

Dodaj swoją opinię