Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Użytkownicy iPhone'a masowo ściągają Operę Mini

Użytkownicy iPhone'a masowo ściągają Operę Mini

WitekT 15 Kwietnia 2010 11:37

0 0
W pierwszym dniu obecności Opery Mini w AppStore, ściągnięto ją ponad milion razy.

Opera Mini zajmuje w tej chwili pierwsze miejsce pod względem popularności w AppStore w 22 krajach.

Szerzej o Operze Mini na iPhone’a pisaliśmy w tej wiadomości.





Źródło tekstu: Opera, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • -2

    1.  2010-04-15 12:02:13

    Pytanie na ile jest to faktyczne zapotrzebowanie, a na ile ciekawość. Ja też ją ściągnąłem, zainstalowałem, ale raczej używać jej nie będę- brak pinch to zoom mnie denerwuje, a z internetu korzystam w 95% po WiFi, więc oszczędność transferu danych mnie nie interesuje...

  • 3

    2.  2010-04-15 12:06:11

    Ja już miałem sprzedać iPhone ze względu na brak Opery Mini, zwłaszcza że dużo używam netu poprzez GSM/3G. Tak więc powiem tyle: NARESZCIE! Ściągnąłem ją natychmiast, jak dowiedziałem się, że jest, czyli zaraz jak wstałem rano. :-P

  • 3

    3. ~  2010-04-15 12:12:52  host: 77-254-14-23.adsl.inetia.pl

    U mnie na telefonie Opera Mini działa 2-3 razy szybciej niż Safari na filmiku. Widocznie to magia Apple :)

  • 0

    4.  2010-04-15 13:07:26

    nie tylko szybkość się liczy , jakość stron wyświetlanych w operze pozostawia wiele do życzenia

  • 1

    5. ~a_lex  2010-04-15 13:42:16  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    I nic dziwnego ...

  • 0

    6.  2010-04-15 13:45:03

    Zapomnieliście dodać linka, bo to fajnie wygląda jak się tam wejdzie: http://www.apple.com/euro/itunes/charts/apps/top10appstorefree.h tml (Polski nie ma na liście)

  • 2

    7. ~  2010-04-15 14:05:46  host: t14-09.opera-mini.net

    Ja wlasnie korzystam z opery.i powiem ze jest jak do tej pory bardzo dobra. Do uzywania w sieciach 3g/ gsm idealna a jesli komus zalezy na jakosci szybko moze przeskoczyc na safari.mozliowisc zapisywania stron to duza zaleta szkoda tylko ze zmieniajac ustawienie telefonu w poziomie trzeba odswierzyc strone ale coz to nie przeszkadza az tak bardzo.nareszczie do przegladania internetu w sieciach gsm iphon tdetronizuje wszystko no moze htc hd i hd2 nie ale sa teraZ sobie rowni.oby apple bardziej otworzyl sie na oprogramowanie konkurencji bo instalujac je na iphone sam zyskuje na popularnosci.

  • 2

    8.  2010-04-15 14:20:22

    Mini to juz chyba tylko z nazwy , ktora mha ustalona renome na rynku mobilnych przegladarek. Ani nie na telefony z ograniczonymi zasobami i malymi ekranami , ani nie napisana w Javie jak protoplasta. To juz bardziej Mobile z trybem Turbo , ale jak zwal tak zwal , jakkolwiek na codzien korzystam z Mini w Nokii , od czasu do czasu biore sobie iPhona i Mini na nim to pierwsza klasa , szybkosc i komfort uzytkowania. Bardzo dobry ruch Apple z punktu widzenia uzytkownika , popularnosc przekladajaca sie na liczbe sciagniec mowi sama za siebie.

  • 2

    9. ~  2010-04-15 14:31:15  host: 209.118.181.16

    nie bez przyczyny najpopularniesza przegladarka na swiecie:P na 2g/3g i tak wiekszosc sprawdza podstawowe informacje, maila, ulubione strony, dlatego zalezy im na jak najmniejszym transferze. Ja na razie uzywam skyfire na symbianie. Gdyby jeszcze bylo wiecej opcji,lepsza kompresja i wylaczenie flasha...

  • 0

    10.  2010-04-15 20:27:59

    Ja tez zainstalowalem Opere ale uzywam Safari. Sila przyzwyczajenia. Nie zalezy mi na oszczedzaniu kb. Na Safari jednak strony ladniej wygladaja. Opere mialem zawsze gdy uzywalem telefonow Nokia. Na iPoo zdecydowanie wole Safari. Pozdrawiam.

  • 0

    11.  2010-04-15 20:52:37

    Bardzo ładnie operka chodzi.

Dodaj swoją opinię