Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Użytkownicy iOS ubóstwiają... Androida

Użytkownicy iOS ubóstwiają... Androida

orson_dzi 7 Sierpnia 2015 15:32

10 5

Twórcy kanału Dat is normaal w serwisie YouTube udowodnili, że użytkownicy iOS tak naprawdę woleliby używać Androida.



Panowie z Dat is normaal postanowili trochę ponabijać się z zażartych i co ciekawe, holenderskich, fanów systemu iOS. Do tej pory takie rzeczy oglądaliśmy głównie z udziałem Amerykanów. Jednak po kolei. Przypadkowi przechodnie dostali do ręki smartfon wyglądający jak Apple iPhone 6, ale posiadający system Android. Bohaterowie materiału usłyszeli, że jest to najnowsza wersja systemu iOS. Jak można się domyślać, Android okazał się systemem idealnym.




Zobacz: inne filmy z kategorii Śmieszne


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: ios | android

w sumie: 23
  • 0

    4.  2015-08-07 15:42:30

    Niemieckich fanów?

  • 6

    5. ~user_delete27  2015-08-07 15:42:39  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    To właśnie świadczy o fanatyzmie wyznawców Apple, wszystko co wypuści ich "Book" jest lepsze od poprzedniego. Jak widać nawet android jest lepszy od ios o ile działa na podróbce iphone'a ;)

  • 1

    6. ~f643  2015-08-07 15:48:19  host: 212.160.172.87

    @2 moja Z3 odpukać ma już 7 miesięcy i nic nie laguje. Masz "czysty" system czy z nakładką/brandem operatora?

  • -1

    7. ~  2015-08-07 15:51:10  host: dslb-188-107-068-170.188.107.pools.vodafone-ip.de

    Podejrzewam, ze w druga strone byloby tak samo. Wiec czym sie podniecac... Kazdy wybiera co lubi.

  • 0

    8.  2015-08-07 15:51:41

    @4 Przymiotnik, niemieckich. Nie Niemcy, Niemców, a niemieckich właśnie.

  • 2

    9.  2015-08-07 15:53:34

    @4 Ok, dobra, już wiem, rozumiem. Faktycznie nie niemieckich. Poprawione.

  • 2

    10. ~dav  2015-08-07 16:08:28  host: host-52-67.compi.net.pl

    czysty android 5.1 na moim Nexusie 5 działa od roku jak burza, zainstalowałem już setki aplikacji i nic a nic nie zamula ani nie zwalnia... po prostu system doskonały, bez badziewnych nakładek szajsungów i syfiastych brandów operatorów

  • 1

    11. ~Pprz  2015-08-07 16:27:12  host: aih54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co to za telefon na nagraniu?

  • -1

    12.  2015-08-07 16:51:45

    Do "10. ~dav ": to ciekawe, że Android 5.1 działa u ciebie jak burza. Jeszcze bardziej ciekawe jest to, że działa tak od roku. Ten system ujrzał światło dzienne w połowie marca 2015...

  • 2

    13. ~rrrrr  2015-08-07 18:55:33  host: host-89-230-177-101.gdynia-laczpol.mm.pl

    Prawda jest taka że po zainstalowaniu gołego androida (u mnie 5.1.1) , gappsów , zablokowaniu reklam i wgraniu tego co nam potrzebne , wszystko śmiga jak burza nawet na starszych telefonach, no ale jak ktoś lubi 20 reklam na minutę i 15 nieprzydatnych aplikacji działających w tle ... cóż jego wybór

  • 4

    14. ~JustMe  2015-08-07 20:17:56  host: cpc22-wolv14-2-0-cust115.wolv.cable.virginm.net

    Dobre , jak to pisal wiele razy Applefan: SWIADOMI UZYTKOWNICY IPHONE....
    Matolyi tyle....Cala ta pierdFirma jest tyle warta ile jego wypociny

  • -2

    15. ~Dede  2015-08-08 08:55:21  host: ip-081030140249.metro-networks.pl

    Panowie Nudy

  • 2

    16. ~12345  2015-08-08 09:18:04  host: 194.126.221.7

    MNIE BAWI BARDZIEJ FAKTŻE NIE ROZPOZNALI PODRÓBKI

  • -4

    17.  2015-08-08 14:43:52

    Orson, już wiemy, że nie lubisz iOS ale nie musisz tego przelewać na telepolis.

  • 3

    18.  2015-08-08 16:00:51

    @17: ten news jest praktycznie na każdym branżowym portalu, więc według Ciebie "obiektywnym" byłoby nie pisanie, bo orson nie lubi iOS? :-)

  • -1

    19.  2015-08-08 22:46:09

    Mam iOS, Androida i Windowsa i stwierdzam, że teza postawiona w artykule to zwykła bzdura.

  • 2

    20. ~Joey  2015-08-09 10:08:01  host: 81.219.84.18

    jak od zawsze używają apple'a to nawet nie wiedzą że tak wygląda android, z resztą jakby zaczeli używać przez jakieś pół roku to nawet i "nowy" iOS by im przestał odpowiadać

  • 0

    21. ~rabin  2015-08-09 14:34:20  host: n09-10-07.opera-mini.net

    Treść wiadomości. do wszystkich
    Przeciez znacie rozne systemy, rozne urzadzenia, co najwazniejsze- rozni operatorzy je obsluguja - kazdy z nich bedzie mial racje. Narzucania sila swoich racji mija sie z celem.

  • 0

    22.  2015-08-10 09:43:08

    Kompletna bzdura!

  • 2

    23. ~Darek  2015-08-10 20:53:01  host: 195.116.187.216

    Niezły teścik, ale jak widać u ludzi bierze górę Logo, a nie zdrowy rozsądek..

Dodaj swoją opinię