Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Użytkownicy Androida częściej sięgają po starszego iPhone'a

Użytkownicy Androida częściej sięgają po starszego iPhone'a

orson_dzi 20 Stycznia 2017 18:27

2 7

iphone sprzedaz
Sprzedaż poszczególnych modeli w różnych okresach fiskalnych

W okresie świątecznym użytkownicy smartfonów z Androidem częściej zamieniali je na iPhone'y 6s niż iPhone'y 7.

iPhone'y 7 zaliczyły lepszy okres świąteczny w 2016 roku niż najnowsze modele Apple'a w poprzednich latach. W 2015 roku najnowsza generacja stanowiła 68% sprzedanych iPhone'ów, w 2016 roku już 72%.




iphone sprzedaz Z czego wcześniej korzystali nabywcy iPhone'ów

Jeśli w grudniu 2016 roku użytkownik Androida decydował się na zakup iPhone'a, jego wybór dwukrotnie częściej padał na iPhone'a 6s lub 6s Plus niż iPhone'a 7 lub 7 Plus. Oczywiście częściej po smartfony Apple sięgali posiadacze starszych generacji. Stanowili oni ponad 80% nabywców najnowszej generacji oraz modelu SE oraz ponad 60% modeli 6s.

Źródło tekstu: Consumer Intelligence Research Partners; wł     

w sumie: 28
  • 0

    9.  2017-01-20 20:24:48

    @LuIN dzięki, nie pytam dlaczego - ale nie jest to dobra wiadomość, dla Was.

  • 0

    10.  2017-01-20 20:28:49

    @9, mlb - Witek sam jeden najlepiej wie. Ale też troszkę Go rozumiem. Tyle ile się dało na Telepolis osiągnął, czas na nowe wyzwania. Ale dodam, że obiecał pojawiać się nadal na Telepolis i uczestniczyć w dyskusjach. Telekomunikacja to Jego konik, no a gdzie jeśli nie na Telepolis ma szukać dobrych kompanów do rozmowy :)

  • 0

    11.  2017-01-20 20:34:25

    7). Włączyłeś mi logowanie non-stop to jestem już rekordowo długo
    :-D
    PS. Nie posiadam super modeli, ot, tani android, ale daje radę.

  • 0

    13.  2017-01-20 20:42:29

    12). mówisz o czarnym??? a tak, to bęcwał.

  • -3

    14. ~isia  2017-01-20 22:06:15  host: 85.237.212.4

    Ja ze swoim chłopakiem spałam pod sklepem w namiocie przez 5 dni to musi być najlepszy.

  • -4

    15. ~Calm7  2017-01-20 23:39:42  host: n16-03-05.opera-mini.net

    dla witka na odchodne proponuje szpic buta w zad. i niech więcej tu się nie pojawia

  • 2

    16.  2017-01-21 00:42:08

    15). Cham

  • -3

    17. ~marek  2017-01-21 04:37:19  host: n24-02-09.opera-mini.net

    at16
    ty swirze już sam ze sobą wymieniasz głupie teksty.czas na leczenie u psychiatry

  • 1

    18.  2017-01-21 08:09:42

    17). Tak? Ok. Tyle, że ja bez ciebie mogę w nocy spać spokojnie, a ty beze mnie, jak widać - nie
    :-D

  • 0

    19.  2017-01-21 12:41:17

    Witam może zrobić temat jakie telefony posiadają komentatorzy teleolis wtedy zobaczymy co w kieszeni piszczy

  • -1

    20. ~  2017-01-21 12:52:57  host: public-gprs351246.centertel.pl

    Tylko raz miałem Iphona ale specjalnego wrażenia na mnie nie zrobił, ot normalny smartfon jak inne tylko znacznie droższy.
    Dzisiaj mam Huawei Honor 8 i jestem zadowolony

  • 0

    21. ~Calm7  2017-01-21 14:00:07  host: user-94-254-128-161.play-internet.pl

    osobiscie wole nokie 6020 od tych iphonów. gdyby tylko moja nokia miałą telewizorek w srodku to nigdy bym sie z nia nie rozstał. babcia i ja lubimy wiadomosci o 19.30 ogladac. jestesmy bowiem swiadomymi uzytkownikami a nie jak inni seriale lubia

  • 0

    22.  2017-01-21 14:01:24

    Ja sięgam czasami po starę Lumie.

  • 0

    23. ~Dzorsz  2017-01-21 14:46:47  host: komp-95-171-218-62.protonet.pl

    Pierdoly

  • -1

    24.  2017-01-21 16:56:11

    No ja już podziękowałem Apple. Kupiłem starszego Iphone co mulił gorzej jak mój stary Galaxy Ace 2 z CM11. Iphone był z IOS 9.3.5 i potrafił się sam zawiesić. Dodatkow pieprzyc się zitunes zeby muzykę wrzucic. Nigdy wiecej apple. Zaden smartfon z Androidem nie napsuł mi tyle krwi co przez tydzien sprzęt od Apple.

  • 0

    25. ~  2017-01-21 21:25:23  host: host942312116.microchip.net.pl

    Menażeria jakaś się roi ostatnio na komentarzach. Jak nie atak kundli politycznych wnoszących swój ferment, to wzajemne podgryzanie się lub pisanie bez sensu o SWOIM najlepszym "ogonku", systemie, telefoniku etc.
    Jeżeli nowy Zarząd ma zamiar utrzymać poziom i użytkowników merytorycznych, może czas na regularne sprzątanie. Nawet chwilowo kosztem "pajdokracji" i "kliklaności'.

  • 0

    26.  2017-01-22 19:05:56

    @Zacksu22 a który iPhone?

  • 0

    27. ~Master Chief  2017-01-23 09:19:02  host: gny186.internetdsl.tpnet.pl

    Wcale mnie nie dziwią te wyniki, po prostu brak gniazda minijack i tyle w temacie, najgłupsze posunięcie na świecie.

  • 0

    28. ~Darek  2017-01-23 10:27:12  host: apn-31-1-128-127.dynamic.gprs.plus.pl

    Bardzo głupio brzmi pierwsze zdanie w tym artykule. Tytuł także. Można je zrozumieć że wszyscy użytkownicy Androida przesiadali się na IOS a przecież to nieprawda. Zdanie powinno raczej brzmieć " ... w okresie świątecznym użytkownicy KTÓRZY zdecydowali sie przejść na system IOS częściej wybierali IP 6 niż inne ... ". Droga Redakcjo, mam nadzieje, że ten zapis to nie Wasza twórczość tylko przedruk ze świata.

  • 0

    29. ~Calm7  2017-01-23 15:39:49  host: s23-09-01.opera-mini.net

    Ha ha ha ha a ja mam fon Vertu z platyny i mozecie mnie cmoknac w ZADEK ha ha

Dodaj swoją opinię