Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Uzupełnienia Era TT w serwisie BPH

Uzupełnienia Era TT w serwisie BPH

WitekT 3 Listopada 2004 13:52

0 0

Bank BPH, we współpracy z Blue Media, poszerzyły swoją dotychczasową ofertę adresowaną do użytkowników konta Sez@m o możliwość uzupełnienia kont pre-paid telefonów Era TAK TAK w trybie on-line, bezpośrednio w serwisie internetowym banku.

Bank BPH dostarcza swoim klientom kolejne nowoczesne rozwiązanie, charakteryzujące się optymalnie uproszczoną procedurą. Klient Bank BPH może uzupełnić konto Era TAK TAK za pomocą bezpiecznej usługi Płatności w ramach konta Sez@m. Po podaniu numeru telefonu do uzupełnienia w serwisie www.bph.pl oraz dokonaniu płatności, klient otrzymuje SMS na podany numer telefonu, potwierdzający podwyższenie stanu konta Era TAK TAK.

Obok korzyści takich jak dostępność 24/7, wygoda i szybkość realizacji uzupełnienia konta, istotną zaletą rozwiązania jest system identyfikacji transakcji. W rejestrze zdarzeń pojawia się informacja wraz z numerem referencyjnym, który ułatwia bezpośredni kontakt z operatorem.
Mając na uwadze bezpieczeństwo dokonywanych uzupełnień konta Era TAK TAK, wprowadzono zabezpieczenia transakcji, oparte na nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązaniach stosowanych w bankach. Cały proces zarówno zakupu, jak i autoryzacji odbywa się w połączeniu szyfrowanym SSL i nikt poza stronami realizującymi zlecenie nie ma do nich dostępu.

Uzupełnienia kont Era TAK TAK on-line realizowane są we współpracy z istniejącą od ponad pięciu lat firmą Blue Media, zajmującą pozycję lidera na rynku zaawansowanych usług mobilnych dla sektora finansowego.

Źródło tekstu: bluemedia, bph     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-198-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet