Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UWAGA! Zmiana adresu redakcji

UWAGA! Zmiana adresu redakcji

WitekT 11 Stycznia 2010 09:45

0 0
Wraz z nowym rokiem zmienił się adres naszej redakcji. Wszystkich kierujących do nas przesyłki prosimy o zmianę danych w swoich bazach.

Nowy adres to:

TELEPOLIS.PL
ul. Okopowa 47 lok. 14
01-059 Warszawa




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21.  2010-01-11 14:22:44

    #13: ta, "kryzys", my ass :>

  • 0

    22. ~  2010-01-11 14:27:17  host: public57419.cdma.centertel.pl

    dzieki Witek za odp, a skoro juz wspomniales o testerach.... to jak mozna dolaczyc do tego szacownego grona??

  • 0

    23.  2010-01-11 14:31:52

    22: pisać ładne testy i publikować je na forum. ;-)

  • 0

    24. ~  2010-01-11 14:44:09  host: public57419.cdma.centertel.pl

    Witek a czy podasz kontakt do siebie bo chcialbym na powaznie zadac Ci kilka pytan:)

  • 0

    25.  2010-01-11 14:46:03

    24: zadawaj tutaj.

  • 0

    26. ~  2010-01-11 14:56:00  host: public57419.cdma.centertel.pl

    ok co do testera, poza tym ze trzeba pisac ladne testy to trzeba miec co testowac, czyli redakcja zalatwia mi telefon a potem biore sei do dziela :)

  • 0

    27.  2010-01-11 14:57:15

    26: napisz test tego, co używasz bądź używałeś - to Ty się masz wykazać, jeżeli pretendujesz do miana testera...

  • 0

    28. ~  2010-01-11 15:05:26  host: public57419.cdma.centertel.pl

    ok a po zaliczeniu tego "testu" moge sie stac wspoltworca Waszego serwisu? moge napisac test omnii, a raczej ciag dalszy testu ktory ukazal sie jakis czas temu na telepolis pt.: omnia rok pozniej.... :)

  • 0

    29.  2010-01-11 15:07:16

    28: nic nie gwarantuję. Zrób, napisz, ocenimy i jak uznamy, że to ten czas i ta osoba, to się odezwiemy.

  • 0

    30.  2010-01-11 15:11:13

    Jeszcze dodam, że testerzy są rekrutowani głównie z użytkowników forum z zacnym dorobkiem postów, pozwalającym ocenić wiedzę i język osoby.

  • 0

    31. ~  2010-01-11 15:15:39  host: public57419.cdma.centertel.pl

    ok postaram sie cos stworzyc:) w sumie fajnie by bylo dolaczyc do Was, pozdrawiam.

  • 0

    32. ~  2010-01-11 15:21:34  host: public57419.cdma.centertel.pl

    czyli trzeba sie zarejestrowac i potem byc aktywnym jak: jojo, simplusowiec, piokuk, rcicho, kwistas, thonka i kilka innych osob?

  • 0

    33. ~robbo2k  2010-01-11 15:50:28  host: prx01.tktelekom.pl

    @32 kurcze w tym tygodniu zamierzam nakrecic test. Nowe zycie Omnii ... czyli rok po sukcesie. Oczywiscie o Omnii z WM6.5 i TouchFlo

  • 0

    34. ~  2010-01-11 16:40:55  host: 88.220.105.186

    @32: Sorry, ale niektórzy przez ciebie wymienieni to... szkoda gadać. Ważne jest nie tylko Co się pisze, ale i JAK się pisze...

  • 0

    35. ~ja  2010-01-11 17:30:48  host: v06-06.opera-mini.net

    @34 a zajrzales o Dariuszu chociaz raz na forum telepolis czy sprzedaz twojej astry i pisanie peanow na temat plusa calkowicie przeslonilo Ci umysl?

  • 0

    36. ~  2010-01-11 18:53:53  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    @35: Ja na Plusa? Nie wiem co wąchasz, ale dobre, dobre :-) Jakiej astry? Hę?

  • 0

    37. ~  2010-01-11 19:43:48  host: ip-94-42-45-38.multimo.pl

    Na jaką umowę zatrudniacie takiego testera?

  • 0

    38. ~  2010-01-12 19:57:10  host: public18774.cdma.centertel.pl

    Witku, czy podpisujecie jakieś umowy z takimi testerami? chyba tak bo np: taka nokia n900 to średnio 2 wypłaty zwykłego zjadacza chleba, niestety, więc może napisz co i jak. 33- widzę ze jesteś fanem omnii, ja niestety nie, może jutro pozbędę się tego "sprzętu".

  • 0

    39.  2010-01-12 20:20:42

    38: o wszystkim rozmawiamy z osobami, którym proponujemy pracę dla nas, każdy przypadek jest indywidualny i nie ma sensu o tym rozmawiać z nikim oprócz zainteresowanych osób (czyli z tymi, których my wybieramy).

  • 0

    40. ~  2010-01-15 13:02:25  host: public553.cdma.centertel.pl

    widze ze redakcja powiekszyla sie o jedna osobe:)

Dodaj swoją opinię