Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Uwaga na "darmowe" rozmowy w Orange w Święta

Uwaga na "darmowe" rozmowy w Orange w Święta

WitekT 21 Grudnia 2007 22:59

0 0

Bliskość tworzy święta - tak reklamuje się sieć Orange, która w Boże Narodzenie zawiesza swoim klientom zniżki na rozmowy z bliskimi - informuje Dziennik.

Darmowe rozmowy, wybrane numery, przyjaciel z Orange czy zatrzymaj czas to promocje, którymi kusi 13 mln abonentów sieć Orange. Pozwalają na tańsze rozmawianie i SMS-owanie. Ale nie zawsze. Warunki umowy mówią jasno, że w Wigilię, w pierwszy, w drugi dzień Świąt, w Sylwestra i Nowy Rok promocje przestają obowiązywać.




Orange informuje o tym klientów SMS-ami od kilku dni. Jednak wielu z nich zasypywanych mnóstwem reklam tę ważną wiadomość może przeoczyć. A jeśli nie przeczytali dokładnie umów, może ich czekać niemiłe zaskoczenie.

Źródło tekstu: Dziennik     

Dodaj do:
w sumie: 185
  • 0

    166. ~neon  2007-12-25 01:01:54  host: w3cache.wignet.pl

    ~~~~jojo~~~~Sorry ale co ma PLAY do historii Polski XX-lecia międzywojennego???????????????? Wytłumacz mi tą centrale bo dalej nie wiem...

  • 0

    167. ~mati  2007-12-25 12:25:33  host: avh21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jojo fajna promocja

  • 0

    168. ~jojo  2007-12-25 20:29:32  host: efq222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    neon (165) odniosłem się po prostu do twojej wypowiedzi (90): "takie miasto na wschodzie polski dla twojej wiadomości". Po prostu Lublin, to jedno z większych miast, przed wojną leżało w centrum Polski - stąd nazwa "centrala", poza tym Lublin był dwukrotnie siedzibą władz centralnych (1918 rok, przełom lat 1944-45) i tyle. Wydawało mi się po prostu, że w takim mieście jak Lublin nie powinno być problemów z zasięgiem, zaważywszy na to, że Plus (z którego nadajników korzysta również Play) według mapki zasięgu, ma w tym mieście UMTS. A przecież Plus to "lyder technologiczny"... Pozdrawiam ;-)

  • 0

    169. ~harry  2007-12-26 00:22:02  host: acqi187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 165 ;=} uległeś magii reklam,za free można gadać po 16 ale ile??? przy 30zł/tylko 60min tj.2 min dziennie; 50zł/120min tj.4 min:!!! przy ofercie na karte masz minuty po 20gr(z pakietem za 5zł)lub przy doładowaniu za 50zł w Nowy or.GO po 30gr!! To tak jak z reklamą Neostrady za 9,90 lub 14,90 i laptopem za 1 zł przy mobilnym internecie

  • 0

    170. ~speedway'owiec  2007-12-26 01:12:39  host: host179-183.tvk.torun.pl

    polecam MIX PLUS - darmowy? numer za 10pln i tanie rozmowy do plusa i na stacjonarne po 16 i weekend'y -po 5gr, a cały grudzień i styczeń 10gr całą dobę

  • 0

    171. ~neon  2007-12-26 17:18:02  host: w3cache.wignet.pl

    ~~harry widzisz ja umiem liczyć i wiem że w Orange mi się opłaca. Dlaczego? Bo mam znajomych i rodzinę w Orange. Radzę dobrze poczytać stronę Orange i się dopiero wypowiadać. NIE UżYWAM żADNYCH PAKIETóW!!!!!!! magii reklamy nie uległem... LOL

  • 0

    172. ~Orange :)  2007-12-27 00:08:14  host: chello083144104149.chello.pl

    wyslij smsa do ery z internetu? :D dlaczego nad tym tak sie nie rozczulacie?? poprostu sie przyzwyczailiscie i tyle :)

  • 0

    173. ~  2007-12-27 10:10:10  host: 177.116.inds.pl

    Orżnij w pełnym tego słowa znaczeniu hue hue hue...

  • 0

    174. ~Pan Waclaw  2007-12-27 15:25:14  host: 80.54.108.11

    Jak zwykle Orange to badziewie tylko jak to sie stalo ze maja tylu abonentow ? Ludzie chyba sami nie wiedza co kupuja a jakosc sieci marna.

  • 0

    175. ~neon  2007-12-27 17:58:55  host: w3cache.wignet.pl

    Jednak się przekonałem do PLAYA naprawdę maja super ofertę. W marcu bye Orange... hehe :)

  • 0

    176. ~Aleekss  2007-12-28 13:58:26  host: dlz124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hehe, w sumie na świeta tak nie wysylam duzo smsow... a ilosc darmowych po epropozycji wystarcza i nawet wszysktich nie wykorzystuje. Moim zdanem ragedii nie ma :)

  • 0

    177. ~smyq  2007-12-28 15:44:28  host: host-81-190-159-62.olsztyn.mm.pl

    Czy ktos ma jakied dane odnosnie tego do kiedy trwa ta promocja w NOG w ktorej mozna zgarnac do 240min za doladowanie? W regulaminie jest "do odwolania". mam jeszcze sporo kasy na koncie i pare tygodni terminu, wiec wstrzymywalbym sie z doladowaniem jak najdluzej, z drugiej strony boje sie, ze nagle odwolaja promocje i przepadna mi 4 darmowe godzinki :S PS. Nie wiecie przypadkiem czy do tej promocji wlicza sie doladowanie z telefonu z rachunkiem czy tylko karty-zdrapki ?

  • 0

    178. ~neon  2007-12-28 19:02:43  host: w3cache.wignet.pl

    ~~smyq tylko TELEZDRAPKA!! :)

  • 0

    179. ~M  2007-12-28 22:29:08  host: epn173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mi w salonie powiedzieli że do 15 stycznia, ale oni się tam tak znają w tych salonach że lepiej się tym nie sugerujcie :)

  • 0

    180. ~nightfire007@interia.pl  2007-12-29 14:46:26  host: 212.160.172.70

    NIE WIEM KTO TO NAPISAŁ ALE TO NIE PRAWDA!!! od 17 do 31 grudnia nie można włączyć Darmowych Godzin, ale można z nich korzystać!!! Natomiast pozostałem usługi nie działają zgodnie z regulaminem!!!!!!! PRACOWNIK SALONU ORANGE

  • 0

    181. ~Baska  2007-12-30 16:40:31  host: 87-205-180-200.adsl.inetia.pl

    Reklama reklamą, jak ktoś regulaminów nie czyta to źle. Ale jeszcze gorzej, jak ktoś wymyśla jakies bzdury, bo z darmowych godzin korzystałam całe święta i nic mi za to nie policzyli, a sprawdzalam specjalnie stan konta. Poza tym w regulaminie nie ma słowa o tym, że wyłączą usługę. Dziennikowi z okazji Nowego Roku życzę rzetelniejszych dziennikarzy...

  • 0

    182. ~  2007-12-31 08:47:58  host: 082139047065.ski.vectranet.pl

    tak czy inaczej podsumowująć Orange=dno:)

  • 0

    183.  2007-12-31 09:52:22

    jako ciekawostka - korzystam z wybranych numerów i wszyscy w orange; według regulaminów obie usługi powinny być w święta i wigilię nie aktywne, tymczasem wg bilingu rozmowę z wybranym numerem rozliczono mi z minut z usługi wszyscy w orange (24 i 25 grudnia...) - więc tylko jedna nie działała...

  • 0