Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Uwaga dla korzystających ze "Zbieraj Minuty" w Play Karcie

Uwaga dla korzystających ze "Zbieraj Minuty" w Play Karcie

WitekT 30 Stycznia 2008 11:42

0 0

Od 10. lutego zmienia się promocja Zbieraj Minuty w Play Karcie. Zmiana jest mała, teoretyczne (i praktycznie) nic nie znacząca, o ile nie przegapi się tej daty.

Aby dalej korzystać z promocji i otrzymywać minutę połączenia do wszystkich za dwie minuty przychodzących połączeń z innych sieci, należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści i na numer określony w wiadomości informacyjnej, która rozsyłana jest właśnie do użytkowników.




Usługa będzie dalej bezpłatna. Celem - najprawdopodobniej - jest reklama usługi, podwyższenie świadomości użytkowników, że taka promocja istnieje i przypomnienie zasad jej funkcjonowania.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~marnet  2008-01-30 11:58:21  host: ano34.internetdsl.tpnet.pl

    To jest jakiś bezsens! Aktywować usługę, która wpisana jest w cenniku od początku istnienia i operator nie może jej wyłączyć ot tak!

  • 0

    4.  2008-01-30 12:01:42

    "nic nie znacząca, o ile nie przegapi się tej daty. " no właśnie, o ile nie przegapi...wystarczy,że sms nie dojdzie,albo ktos np. nie wzial telefonu na zagraniczny wyjazd (a ferie trwaja) i co? darmowej usludze mowimy bye? troche dziwne...

  • 0

    5. ~  2008-01-30 12:03:38  host: host-89-167-45-50.pronet.lublin.pl

    tniemy koszta, zawsze parę milionów minut zaoszczędzone

  • 0

    6. ~djfafa  2008-01-30 12:04:12  host: eht162.internetdsl.tpnet.pl

    Witku o abo nic nic mówili?

  • 0

    7.  2008-01-30 12:05:01

    WitekT - dzięki za tzw. czujność klasową i szybkie info w myśl popularnego kiedyś hasła: "Bądź czujny wobec wroga Narodu".W tym przypadku telekomunikacyjnego:)

  • 0

    8. ~jojo  2008-01-30 12:05:40  host: eea119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moim zdaniem zmiana jest praktycznie ZNACZĄCA.

  • 0

    9.  2008-01-30 12:06:58

    @marnet - a gdzie jest napisane, że tej usługi operator wyłączyć nie może? Jest to usługa dodana w ramach oferty tak jak kilka innych i operator przecież może z nimi sobie robić, co chce.

  • 0

    10.  2008-01-30 12:09:47

    A jak ktoś nie dostał żadnego smsa to co wtedy? Mam czekać w niepewności następnego dnia? Może wyłączą a może nie. A poza tym, to mam nadzieje, ze dalej będzie usługa funkcjonowała tak jak poprzednio a nawet lepiej ;)

  • 0

    11.  2008-01-30 12:14:04

    Jojo - raczej "DOŁUJĄCA" bo wprowadzająca niepotrzebne komplikacje;)

  • 0

    12. ~Th0mas  2008-01-30 12:24:30  host: arn203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No ja przed chwilą dostałem takiego smsa i od razu na niego odpisałem. Wiadomość jest następującej treści: "Aby nadal korzystać ze Zbieraj Minuty, wyslij SMS o tresci T pod bezpl nr 1155. Jesli nie odpowiesz do 18.02 usluga zostanie wylaczona. Wiecej www.playmobile.pl". Po wyslaniu smsa otrzymalem takie potwierdzenie "Dziekujemy za zgloszenie. Usluga Zbieraj Minuty pozostaje aktywna. Play".

  • 0

    13. ~marnet  2008-01-30 12:29:02  host: ano34.internetdsl.tpnet.pl

    #9. Wg rozumowania, które prezentujesz, operator może wyłączyć usługę np. wykonywania rozmów i kazać ją aktywować SMSem... w imię podwyższenia świadomości użytkowników, że taka usługa istnieje.

  • 0

    14.  2008-01-30 12:34:49

    @marnet - "zbieraj minuty" to usługa dodana, a nie podstawowa. Polecam lekturę cennika usług Play.

  • 0

    15. ~glodek  2008-01-30 12:38:29  host: host-179-100.ksknet.pl

    @1 - zbierasz minuty dopiero jak polaczenie przychodzace jest =>2min, ponizej 2 minut nie dostajesz nic

  • 0

    16.  2008-01-30 12:41:16

    **Golfiarz masz rację :) o tym zapomniałem.

  • 0

    17. ~  2008-01-30 12:55:34  host: hpr35.internetdsl.tpnet.pl

    To jest rpomocja, nie usluga i moze ja wylaczyc ot tak!

  • 0

    18. ~marnet  2008-01-30 12:58:09  host: ano34.internetdsl.tpnet.pl

    14. Usługa to usługa. Polecam zdrowy rozsądek.

  • 0

    19. ~marnet  2008-01-30 12:59:35  host: ano34.internetdsl.tpnet.pl

    #17. To jest usługa dodana wpisana do cennika!!!

  • 0

    20. ~Aster  2008-01-30 13:01:22  host: pxgot1.srv.volvo.com

    *Tomek_19 - operator bez zgody abonenta nie może zmieniać treści umowy (również cennika) - oczywiście dotyczy to abonamentu.

  • 0

    21.  2008-01-30 16:08:51

    tutaj jest wszystko opisane: http ://web.playmobile.pl/pl/play-karta/ promocje/ zbieraj-minuty/ - bez spacji ;) Po tym terminie Klienci będą mogli aktywować usługę na kilka sposobów....

  • 0

    22.  2008-01-30 17:15:48

    #15 glodek: nie masz racji, w erze sumuje sie czas wszystkich rozmow przychodzacych z dokladnoscia do sekundy, w playu dostajesz 1 minute za kazde 2 minuty odebranych polaczen, czyli za 1:58 dostaniesz 0 a za 3:58 tylko 1.

Dodaj swoją opinię