Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Usługi PlusBanku dostępne w sieci sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu

Usługi PlusBanku dostępne w sieci sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu

sirmark 7 Kwietnia 2014 15:33

8 4

plusbank Plus i Cyfrowy Polsat uruchamiają drugi etap programu smartDom, który zapewnia klientom obydwu operatorów dodatkowe korzyści za korzystanie z konta PlusBanku. Jednocześnie usługi PlusBanku zostają zaoferowane w blisko 1200 punktach sprzedaży obydwu operatorów.



Program smartDom umożliwia oszczędzanie przez dodawanie kolejnych usług - klienci otrzymują rabat w wysokości 10 zł miesięcznie na każdy kolejny produkt, na który podpisują umowę. Obejmował on dotychczas usługi telewizji, dostępu do Internetu i telefonii. Teraz abonenci korzystający z Konta Plus w PlusBanku mogą dodatkowo:
  • obniżyć abonament wybranej usługi o 5% za każde 500 zł wydane kartą debetową lub kredytową oraz naklejką MasterCard PayPass lub
  • zyskać 5% do wartości doładowania dla telefonu Plus Mix lub Plus na Kartę.

W sieci sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu będzie można również skorzystać z kredytu gotówkowego.




Zobacz: Plus: Pakiet usług PlusBanku i do 50% rabatu na abonament

Dla wygody korzystania z usług bankowych przygotowana została także aplikacja mobilna plusbank24, która dostępna jest na smartfony z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. W ramach aplikacji można:
  • wykonać dowolne przelewy (krajowe, do US i ZUS, zlecenia stałe),
  • sprawdzić stan konta,
  • sprawdzić historię transakcji kartą debetową lub kredytową,
  • doładować on-line telefon komórkowy,
  • założyć lokaty, a także nimi zarządzać (zakładanie lokat także w sposób zdalny, bez konieczności wizyty w oddziale banku),
  • zarządzać kredytami, kartami oraz e-fakturami.

Klienci Plusa i usługi internetowej Cyfrowego Polsatu nie ponoszą opłat za transmisję danych, korzystając z aplikacji na terenie Polski.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: cyfrowy polsat | plus | plusbank | smartdom

w sumie: 33
  • 0

    14.  2014-04-07 18:00:55

    100 zł = 1 procent no to chyba jakiś kawał ze strony Plusa, mam nadzieję że się myle

  • 1

    15. ~Safari  2014-04-07 18:06:56  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    @14 - tak, bo lepiej, żeby żadnej promocji nie było, wtedy byłoby poważnie, a nie takie żarty ;)

  • 0

    16.  2014-04-07 18:10:21

    5 - co do nju z rachunkiem 19zł za rozmowy do komórek 9 zł za smsy i mmsy do wszystkich internet 1, 4 giga za 14 zł = 42 zł taką dostaniemy fakturę

  • 0

    17. ~  2014-04-07 18:13:08  host: aeah101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    11, ale takich limitów zwyczajnie nie ma. I tyle. Trzeba było się dokształcić przed wyskoczeniem z idiotycznym "pewnie jest jakiś limit". A "wiem, ale nie powiem" to bardzo głupie zachowanie w dyskusji, więc bez odbioru, bo szkoda na ciebie czasu.

  • 0

    18.  2014-04-07 18:22:29

    Konto jest za darmo. 6 zł kosztuje karta - chyba, ze dokonamy operacji bezgotówkowych na kwotę min. 500 zł i na konto wpłynie nam 1000 zł. Spełnienie tego warunku daje też darmowe wszystkie bankomaty (normalnie za darmo tylko własne i euronet). Zakłądac konto dla bonusów to - jak dla mnie - głupota. Natomiast jeśli są - to czy 5% czy 100 to zawsze jest korzyść. Jeśli ktoś oczekuje że mu dopłacą konkretną kasę, musi niestety poszukać lepszego banku ;-) A jak znajdzie - mógłby się podzielić tą wiedzą ;-)

  • 0

    19. ~pabloki  2014-04-07 18:27:32  host: 37.30.67.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @17 w nawiązaniu do podsytawy podatku moneybacku UOPDOF 2014 na 1 .04.2014 art 30 a ust 1 pkt 3 .Co do wymienienia banków jest to zbyt głeboko " zagoglane" a to jest portal telekomunikacyjny.

  • -1

    20. ~mirekb  2014-04-07 21:41:45  host: 178.181.76.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    od 11.2011 tj statu avocado z plusem było git,na 2 iplusy bywały miesiace ze bylo 0 do zaplaty..nawet 2% zlikwidowali od 1.04.ale konto za max6zl/mies (bez wplywów i transakcji)..patrzac na to co obecnie oferuje zygmunt nigdy bym sie nie zdecydował.jego kredyty to niech spłaca

  • 0

    21.  2014-04-08 07:58:47

    mirekb - konto w Plus Banku też maks. 6 zł kosztuje (karta właściwie) ;-) Co ma kredyt człowieka do usług nie najmniejszego wcale banku albo całkiem potężnej firmy telekomunikacyjnej? Jak idę do klienta, to uważasz, ze powinienem wypytać go o kredyty jakie ma? Ma bo ma sporą firmę - a im większa, tym lepiej, bo mam więcej roboty i większe wynagrodzenie za pracę... Bez kredytów nie byłoby tej firmy.

  • 1

    22. ~badyl  2014-04-08 09:32:22  host: 217.98.1.98

    Współczucia konsultantom salonów Plusa i CP :)

    "Dzień dobry, chciałem mixa"
    Dzień dobry - mam dla Pana fantastyczną ofertę z kredytem i ubezpieczeniem, bla bla bla

  • 0

    23. ~  2014-04-08 09:59:05  host: apn-37-7-63-222.dynamic.gprs.plus.pl

    Współczuję sprzedawcom, którzy muszą truć d*pę dodatkowymi pierdołami każdemu kto wejdzie do salonu...

  • 0

    24. ~  2014-04-08 10:03:07  host: apn-37-7-63-222.dynamic.gprs.plus.pl

    Dodać jeszcze, że Zygusiowi z Investbankiem nie wyszło, kilka lat temu próbował to sprzedawać i było to totalnie żałosne jak ta jego telefonia. Kupił se Plusa to sprzedaje Plusa, a teraz znowu chce wmuszać kredyty ludziom zainteresowanym wyłącznie telekomem... Smród i zgnilizna, trzymać się od tego jak najdalej!

  • 0

    25.  2014-04-08 11:39:58

    24 - może z marką mu nie wyszło, ale to ciągle jest ten sam bank ;-) Działa. Do tego właśnie mi "zapłacili" za korzystanie (rabat na abonamencie) z telefonu. Nie chciałem tam konta zakładać, ale po prawie godzinie oczekiwania w kolejce (za ścianą) w ING, zrezygnowałem i poszedłem (bardzo impulsywnie, na przekór w sumie, chociaż to śmieszne) do znacznie mniejszego pomieszczenia po sąsiedzku i w 10 minut wyszedłem z umową i pełną informacją co mnie czeka i za ile ;-)

  • 0

    26. ~  2014-04-08 12:15:39  host: apn-37-7-63-222.dynamic.gprs.plus.pl

    @25, no ale co się sprzedaje jak nie znana marka? Nie wyszło z bankiem, nie wyszło z telefonią, to podszył się pod znane marki i dalej próbuje rzeźbić. Dla mnie to żałosne, bo nie jest w stanie zaoferować nic co mnie interesuje tylko dorabiać na jeleniach.

  • 0

    27.  2014-04-08 12:49:13

    26 - masz problem? To czemu mu jeszcze dodatkowo portfel zasilasz? Bo wydaje się, ze jednak coś Ci zaoferował co Cię zainteresowało?

  • 0

    28. ~Centurion  2014-04-08 13:54:56  host: n07-03-05.opera-mini.net

    Po znaczącym pogorszeniu Orange Open teraz to Plus oferuje najlepsze rabaty wynikające z połączenia kilku usług od jednego operatora.

  • 0

    29.  2014-04-08 19:54:58

    cyfrowy polsat i bank? przecież opłacając z ich strony abonament muszę oddać jeszcze bodajże 99 groszy dla blue media... niezły i nowoczesny twór ;) hehe

  • 0

    30. ~  2014-04-10 20:15:46  host: ip-94-42-230-153.multimo.pl

    Wlo jak zwykle broni Plusa jak lew.

  • 1

    31.  2014-04-10 20:26:03

    30 - nikogo nie bronie, bo mi nie zależy - nie mam akcji tej firmy ;-) Natomiast mogę powiedzieć, bo właśnie dostałem mailem fakturę za ostatni miesiąc - o 15,99 zł obniżona z tytułu korzystania z Plus Banku ;-)

  • 0

    32. ~gościuuuuu  2014-04-10 20:33:50  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    wlo - i co z tego jak 30 wie wszystko lepiej
    24 - jest to normalne łączenie ofert różnych firm w ramach jednej korpo (normalka nie tylko u Zygmusia)
    26 - w biznesie przejęcie firmy jest normalne (widac że dla ciebie to nowość)

  • 0

    33. ~mroko  2014-04-22 20:48:07  host: CMPC-089-239-116-084.CNet.Gawex.PL

    Nad czym tu się zastanawiać , jakby mi nic nie dał to i tak bym kupił PLUSA czy może lepiej niemieckiemu TM czy francuskiemu Orange dać zarobić? Cali Polacy dać zarobić na wszystkim obcym a potem to już to co umiemy najbardziej narzekać, że nie mamy. Przeczytajcie jeszcze raz forum od początku i co tak naprawdę jest żenujące, dają rabat- źle, nie ma limitów- źle, chce zarobić- niedobry.

Dodaj swoją opinię