Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Usługi obniżające koszt połączeń w Heyah Mix

Usługi obniżające koszt połączeń w Heyah Mix

WitekT 21 Października 2010 15:11

0 0

Heyah wprowadziła specjalne oferty dla abonentów Heyah Mix. Tańsze lub darmowe połączenia oraz paczki SMS-ów - klienci mogą wybrać jedną z czterech propozycji.



Przebieraj. Wybieraj to cztery odrębne usługi skierowane do abonentów Heyah Mix:
Wybrany Numer - to możliwość wykonywania darmowych połączeń i wysyłania SMS-ów na wybrany numer w Heyah. Usługę można aktywować kodem *110*6*9-cio cyfrowy nr telefonu,
Taniej do Heyah - to możliwość wykonywania tańszych połączeń na numery Heyah i numery stacjonarne w Polsce w cenie 9 groszy za minutę. W ofercie tej niższy jest również koszt SMS-ów wysyłanych na numery Heyah i wynosi 3 grosze. Usługę uruchomić można kodem *110*5#,
Tanie Gadanie do Wszystkich - to możliwość wykonywania połączeń na numery stacjonarne i numery krajowych sieci komórkowych w cenie 29 groszy za minutę, z wyłączeniem Play i Polsatu Cyfrowego. Aby uruchomić usługę należy wysłać kod *110*8#,
300 SMSów do Wszystkich - to możliwość wysłania do 300 SMS-ów na numery krajowych sieci komórkowych. Aktywacja usługi kodem 110*7#.




W zamian za aktywację wybranej usługi, klient będzie miał podwyższoną kwotę stałą miesięcznego doładowania o 10zł. Oznacza to, że w przypadku aktywacji danej opcji standardowa kwota zobowiązania zostanie powiększona odpowiednio do 40 lub 60 zł. Całą kwotę doładowania można przeznaczyć na inne usługi Heyah. W chwili rezygnacji z wybranej usługi Przebieraj. Wybieraj Kwota miesięcznego obowiązkowego doładowania wyniesie ponownie 30 lub 50 zł.

Abonent w każdej chwili może sprawdzić, z której usługi korzysta wysyłając kod *110*10# lub może zlecić jej dezaktywację *110*10*1#.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    30.  2010-10-24 15:03:44

    29 - Przecież można by zrobić np. pakiet za 10 zł, a w nim 35 minut (ważny 30 dni, z możliwością wykupienia jednorazowo kilku pakietów i przedłużenia ważności kolejnym pakietem)... Dla Ciebie OK, natomiast moim zdaniem, to gorsze rozwiązanie.

  • 0

    31. ~  2010-10-24 16:42:35  host: public-gprs61639.centertel.pl

    @30, ale wtedy oferta przestała by być taka prosta i przejrzysta, bo trzeba by wprowadzić inne stawki za pakiet smsów do wszystkich sieci, inne za pakiet do Heyah i na stacjonarne (tu stawka za minutę jest różna)... Oczywiście pakiety z określoną liczbą danych usług pewnie też by się sprawdziły.

  • 0

    32.  2010-10-24 16:50:57

    31 Wiem, ze byłą by mnie j przejrzysta. Ale za to każdy miałby możłiwośc skorzystania z niej. A Tak nie każdy zdecyduje się aby dopłacać do tego, co (nawet w mixie) powinno być już dawno w cenniku. I w rezultacie rozmawiający mniej, będą "karani" wyższą stawką. Żadne z rozwiązań, ani te przy którym Ty optujesz, ani te zaproponowane prze zemnie nie jest idealne, najlepsza byłaby po porstu stawka 29 gr w cenniku.

  • 0

    33.  2010-10-25 17:25:38

    Jak to karani? Przecież od początku wiedzieli jakie są stawki w mixie, a teraz pojawiła się możliwość obniżenia kosztów, więc każdy, kto uzna, że jest mu to potrzebne będzie mógł z niej bez problemu skorzystać.

  • 0

    34.  2010-10-25 22:25:34

    Semnom (33), normalnie! Dobrze, "karani". Może tak lepiej? Ale co mają do tego stawki w mixie, na które godzili się podpisując umowę? Ja nie zawracam uwagi na nie, a na tą konkretną promocję, którą wprowadzono teraz. Samo to, że w ogóle pojawiła się jakaś promocja, nie oznacza jeszcze, że jest korzystna. I ta właśnie oferta moim zdaniem nie jest korzystna. Sama twierdzisz, że: "Jeśli ktoś dużo dzwoni", to jest to sensowne rozwiązanie. A nie każdy będzie dopłacał, skoro świadomie zobowiązał się doładować konto za określoną kwotę, przez określoną ilość miesięcy. I teraz, żeby móc rozmawiać taniej ma jeszcze dopłacać do zobowiązania? Mnie to się nie podoba. Tobie tak. I tym się różnimy.

  • 0

    35.  2010-10-25 23:41:33

    Uważam po prostu, że operator daje użytkownikom możliwość wyboru i opcję obniżenia kosztów- jeśli komuś to pasuje to weźmie pakiet, jeśli nie to nie, ale przynajmniej Heyah wychodzi na przeciw potrzebom swoich klientów.

  • 0

    36.  2010-10-25 23:50:44

    Ja patrzę na to w ten sposób. Mnie nie wystarczy, że operator zaserwuje mi setkę "jakichś" promocji. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie należy wręcz walczyć o każdego klienta, jest to przecież w interesie danej sieci. Mnie interesuje np. jedna, dwie, a dobre. Maksymalnie korzystne. A ta co prawda daje pewne możliwości ale też posiada spore wady.

  • 0

    37.  2010-10-25 23:54:27

    A niektórzy uważają, że jest dobrze, bo sieć "X" ma już "tyyyllleee" promocji w swojej ofercie, lub po prostu za to, że "w ogóle" wprowadziła jakąś kolejną promocję. I tylko to ma sprawić, że trzeba się o niej dobrze wypowiadać. Ja jestem innego zdania.

  • 0

    38. ~przechodzień  2010-10-27 16:36:00  host: 114-48.echostar.pl

    jojo, ale jakbyś miał mixa i dostał taką propozycję to byś nie wybrał sobie jednej z nich? ja 300 smsów do wszystkich brałbym bez wahania. do wykorzystania przez miesiąc, więc akurat. Mixy zresztą rządzą się swoimi prawami, dlatego w tej kwestii powinno się to rozpatrywać. HeyahMix i tak ma najbardziej konkurencyjne stawki pośród stabilnych, polskich operatorów, jedynie Play coś tam próbuje, reszta jak widać odpada.

  • 0

    39.  2010-10-28 14:35:33

    przechodzień (38), jasne, że gdybym nie miał innej możliwości, to zapewne bym się zdecydował.

  • 0

    40. ~  2010-10-28 15:30:22  host: dpo137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pod względem smsów to chyba nie ma co dyskutować- 300 smsów za 10 zł to bardzo atrakcyjna propozycja @jojo, jeśli sieć wprowadza nowe promocja i daje ich dużą ilość to chyba zwiększa możliwości modyfikowania ofert. Masz spory wybór i dostosowujesz promocje do swoich potrzeb, Chyba lepiej tak, niż miałoby ich w ogóle nie być. Dla mnie w tym roku pod tym względem przodowało dość wyraźnie orange. Mam na myśli wprowadzenie nowych taryf zwierzęcych (z podziałem na smsujących, rozmawiających i korzystających z neta), nowościach telefonicznych, obniżkach neta stacjonarnego i mobilnego, wprowadzenie nowego pre-paida. Możliwości dobierania dodatkowych usług typu populacja, orange world etc. Przynajmniej masz pewność , że operator nie skupia się tylko na jednej ofercie ,a dba o wszystkie. Jest to szczególnie wygodne jak ktos ma np; dwie karty- jedną na abo, a druga w pre-paidzie.

  • 0

    41.  2010-10-28 15:39:52

    40, widzisz nie zgodzę się z Tobą, bo ja jednak "bym dyskutował". 300 SMS-ów, ale W RAMACH zobowiązania (np. poprzez wykupienie pakietu, ze środków z doładowania), nie PONAD zobowiązanie. Ewentualnie chociażby możliwość wyboru pomiędzy tymi dwiema możliwościami. O, to by mi pasowało. Jeżeli przedstawiasz sprawę w ten sposób - "małe jabłuszko albo nic", to się zgodzę. Tylko nie wiem, co mają do powyższej wiadomości, tyczącej się oferty mix, Twoje wtrącenia, o całej palecie (swoja drogą też gorszych i lepszych) propozycji Orange?

  • 0

    42.  2010-10-28 23:10:50

    Masz rację, mogłaby być taka opcja, że środki na pakiety schodzą z doładowania, ale z ty nie możemy polemizować. Można się co najwyżej zastanowić,który pakiet będzie najkorzystniejszy.

  • 0

    43. ~  2010-10-29 22:03:03  host: public-gprs107658.centertel.pl

    @41, tylko że w Heyah Mix nic nie wykupujesz PONAD zobowiązanie, tylko w okresie korzystania z wybranej opcji wzrasta o 10zł kwota zobowiązania.

  • 0

    44.  2010-10-29 22:15:36

    43, na jedno wychodzi, ponieważ MUSISZ doładować konto (w celu skorzystania z wybranej usługi), PONAD kwotę, którą zobowiązałeś się doładowywać konto co miesiąc. A więc choćbyś nawet RAZ skorzystał z powyższych promocji, nie zamkniesz się w kwocie zobowiązania.

  • 0

    45.  2010-11-04 00:11:33

    44 jojo, wzrasta Ci kwota zobowiązania o 10 złotych, ale te 10 zł też możesz wykorzystać na całą resztę, czyli w efekcie masz korzystny dla siebie pakiet + 40 zł na wykorzystanie na co tylko chcesz. źle?

  • 0

    46. ~robson  2010-11-04 19:53:34  host: dsm211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wie może ktoś kiedy będą darmowe sms'y do wszystkich sieci w Nowej Heyah ? Coś kiedyś czytałem, że miałoby to tak wyglądać- doładowanie 10zł-100sms, 20zł-300sms, 30zł-500sms i 50zł-1000sms. Pamiętam, że zanim pojawił się Play to właśnie Heyah zadebiutowała m.in. darmowymi sms'ami do wszystkich sieci.Może warto być 2 siecią po Play z darmowymi sms'ami ?

  • 0

    47.  2010-11-05 18:45:51

    @ 46. Może pomyliłeś oferty robson.. W Nowej Heyah owszem, masz smsy do wszystkich, ale w sieci po każdym doładowaniu. W Heyah Pakietowej otrzymujesz 300 smsów do wszystkich sieci po doładowaniu za min. 30 zł bez opłaty aktywacyjnej. Albo doładowujesz za mniej i za 5.90 możesz sobie włączyć ten pakiet :) http://www.heyah.pl/#/na-karte/taryfa-pakietowa/oferta-cenowa

  • 0

    48.  2010-11-05 21:04:11

    przechodzeń (45), echh... :-/ Nie, samo to, że te 10 zł też mogę wykorzystać na całą resztę, czyli w efekcie mam korzystny dla siebie pakiet + 40 zł na wykorzystanie na co tylko chcę "złe" nie jest. "Złe" natomiast moim zdaniem jest to, o czym już pisałem wcześniej i nie mam zamiaru się powtarzać, bo widzę, że sensu większego zresztą nie ma.

  • 0

    49.  2010-11-08 17:44:15

    jojo (48.) uczepiłeś się strasznie tego naliczania sekundowego. Masz Heyah i korzystasz z tanich połączeń międzynarodowych? Ja mam i widzę jaka to jest oszczędność. Może mam fuksa, że nie rozłączam się przy 3:01 a zawsze bardziej pod koniec minuty, ale jak Semnom powiedział/a w artykule dot. pakietu minut, jak dzwoni się za granicę to już po to, żeby dłużej pogadać.. zazwyczaj, nie zawsze, ale wiesz chyba o co mi chodzi.

Dodaj swoją opinię