Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Usługi bankowe Orange i mBanku - znamy pierwsze szczegóły

Usługi bankowe Orange i mBanku - znamy pierwsze szczegóły

orson_dzi 1 Października 2014 16:55

3 4

Na 2 października została zaplanowana konferencja rozpoczynająca świadczenie przez Orange usług bankowych. Znamy pierwsze szczegóły oferty.



Oferta pod nazwą Orange Finanse zaoferuje rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Klienci indywidualni dostaną do wyboru cztery rodzaje kont, w tym konto oszczędnościowe (maksymalnie cztery dla jednej osoby). Będzie również możliwość założenia konta dla osoby niepełnoletniej, powyżej 13 roku życia. Wniosek o założenie konta będzie można złożyć zarówno w punktach Orange, jak również drogą internetową i telefoniczną. Obsługą oferty zajmie się odrębny dział mBanku. Możemy więc być przynajmniej po części spokojni o kompetencje konsultantów ;-) .

Do dyspozycji klientów zostaną oddane tradycyjne karty płatnicze, specjalny brelok do płatności zbliżeniowych, a także będzie istniała możliwość wypłaty gotówki w sklepach (do 300 zł).




Orange podpisało z mBankiem wieloletnią umowę o współpracy 19 marca. Umowa została zawarta do 2025 roku z możliwością przedłużenia jej o kolejne trzy lata.

Poniżej znajdziecie wykaz opłat i prowizji w ofercie Orange Finanse dla klientów indywidualnych. Więcej szczegółów już jutro po godzinie 12-tej.

Zobacz: Taryfa prowizji i opłat dla osób fizycznych w ramach Orange Finanse

Źródło tekstu: Orange; wł     

Dodaj do:

Tagi: mbank | orange | orange finanse

w sumie: 68
  • 0

    51.  2014-10-02 11:24:24

    Hmmm... Specjalnie w wyszukiwarce mBanku poszukałem wpłatomatów... Niestety wyszukiwarka nawet tych Euronetu ani w moim mieście ani w znanych mi lokalizacjach ich nie podaje :-) Wiec jedyne co mogę stwierdzić to, że nie wpłacę pieniędzy na konto w mBank we wpłatomacie Eurobanku...

  • 0

    52. ~Rico  2014-10-02 11:24:33  host: e1.zaba-gw.waw.supermedia.pl

    @wlo nie tylko w centrach handlowych wpłatomatów szukaj a na każdej głównej ulicy niemal

  • 0

    53. ~  2014-10-02 11:25:49  host: public-gprs514516.centertel.pl

    To co Ty wlo w Bieszczadach mieszkasz czy na Ukrainie? :D

  • 0

    54. ~Rico  2014-10-02 11:28:04  host: e1.zaba-gw.waw.supermedia.pl

    @wlo nie no Eurobank to całkiem obcy bank i to zrozumiałe że tam nie wpłacisz, szukaj mBanku lub euronetu zresztą tych drugich już cześć bankomatów też już przyjmuje i wpłaty.

  • 0

    55.  2014-10-02 11:29:57

    O! podali listę w excelu ;-) OK! Teraz już mam wpłatomat na liście ;-)

  • 0

    56.  2014-10-02 11:32:08

    ~Rico... Wiem gdzie mam w mieście wpłatomaty ;-) Euro bank ma jeden, mBank ma wcale. Pomijam wpłątomatu w oddziałach banków - ING np. czy Millenium czy gdzie tam jeszcze mają własne wpłatomaty...

  • 0

    57.  2014-10-02 11:32:25

    Euronet oczywiście ;-)

  • 0

    58.  2014-10-02 11:39:06

    53 - aż tak nie... Ale na prowincji owszem ;-) Chociaż Bieszczady lubię ;-)

  • 0

    59. ~pabloki original&unique  2014-10-02 11:41:07  host: public-gprs516848.centertel.pl

    wlo Ty chyba w bardzo małym mieście mieszkasz .

  • 0

    60.  2014-10-02 11:47:43

    Małym, ale bardzo małym nie - kilka "galerii" mamy ;-) Nawet ze dwa chińskie markety ;-D Oddziałów (w tym takich kilkuosobowych punktów bankowych) różnych (!) banków kiedyś 18 naliczyłem... Więc oferta jest szeroka ;-) Niestety mBank nawet tego punktu swojego w żadnym centrum bankowym nie ma u nas ;-)

  • 0

    61.  2014-10-02 11:48:27

    Centrum handlowym oczywiście ;-) Dajcie popracować!! ;-)

  • 0

    62. ~  2014-10-02 11:51:49  host: public-gprs514516.centertel.pl

    Zależy od banku. U mnie np (miasto 250tys) PKO BP ma tylko jeden jedyny wpłatomat. Masakra.

  • 0

    63.  2014-10-02 11:53:48

    A może w punktach Orange mBank zrobi teraz swoje placówki? W naszym lokalnym centrum finansowo-telekomunikacyjnym (wszyscy operatorzy, z 8 banków w promieniu 50-100 m) to zdecydowane oszczędności by były ;-)

  • 0

    64.  2014-10-02 11:56:23

    62 - wpłatomaty to nie coś standardowego przecież. Teraz banki zaczęły wprowadzać wpłątomaty dopiero. Millenium odkąd pamiętam miał wpłatomat, ING też długo. Euronet... Poza tym taki BZWBK chyba do dzisiaj w regulaminie o wpłatomatach nie wspomina, chociaż wiem, ze niebawem będą u mnie mieli własny...

  • 0

    65. ~Klient lepszej sieci  2014-10-02 12:29:17  host: 213.158.222.10

    Znając wysoki poziom jakości obsługi w pomarańczowej sieci mam poważna obawę, czy po podpisaniu umowy o konto, gdy wrócę do salonu będzie mnie obsługiwać jeszcze ten sam pracownik. Czy tez zastąpi już go kolejna osoba z plakietkę "uczę się". Zróbcie na telepolis lepiej artykuł na temat rotacji pracowników w salonach, niech operatorzy opowiedzą co nieco o swojej polityce kadrowej.

  • 0

    66.  2014-10-02 13:08:59

    65. - ja załatwiam swoje sprawy w byłym salonie Tepsy (bo tylko tepsowskie usługi mam tak naprawdę). Pracują tam osoby te same od lat. Kompetentne i - co może być dla wielu dziwne - bardzo pomocne. Tyle ile w nieszablonowy sposób spraw tam załatwiłem (w tym kwestie nie całkiem regulaminowe) nawet nie będę mówił ;-)

  • 0

    67.  2014-10-02 13:10:35

    Ale też byłem świadkiem jak klienci na nich psy wieszali i karczemne awantury robili... Tyle, ze sami byli winni tym sytuacjom a nie operator czy w szczególności konsultanci.

  • 0

    68. ~kormo  2014-10-02 15:05:36  host: 89-67-186-248.dynamic.chello.pl

    Już lecę zakładać konto w orange. jeszcze się po poprzedniej traumie nie otrząsnąlem. http://tlp.is/2ll

  • 0

    69.  2014-10-02 16:57:11

    ~kormo - ale tak jest wszędzie! Ty myślisz, że gdzieś indziej Ci się uda? Ja kilka lat temu tylko raz zmieniłem taryfę na inna niż w planie taryfowym miałem (zresztą najwyższą, więc i tak ruchu nie miałem w ramach planu). Później nigdy się nie udało. Oczywiście mówimy o wyższej taryfie cały czas ;-)

  • 0

    70. ~proszący  2014-10-11 20:25:10  host: ip-84-39-173-175.free.aero2.net.pl

    Prośba do moderatora o usuniecie opinii innych niż wlo .Po co chłopu przerywać w słowotoku

Dodaj swoją opinię