Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Usługa Orange Travel z ubezpieczeniem

Usługa Orange Travel z ubezpieczeniem

sirmark 29 Czerwca 2013 00:23

1 1

Orange Travel to usługa łącząca ubezpieczenie podróżne oraz możliwość wykonywania tańszych połączeń i SMS-ów w roamingu.

Usługa Orange Travel z ubezpieczeniem to pakiet podróżny, przygotowany we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń Europa, łączący ubezpieczenie podróżne z możliwością rozmawiania i SMS-owania w roamingu (w Strefie 1) w takiej cenie, jak w kraju.

Usługa jest dostępna dla klientów ofert: Delfin, Pelikan, Pantera w Orange, Delfin II, Pelikan II, Pantera II w Orange, Orange Free, Rozmowy Bez limitu, Smart Plan Halo, Smart Plan Multi.
Opłata za 7 dni wynosi 18 zł. Z pakietu można korzystać wielokrotnie.

Aby skorzystać z oferty należy wysłać SMS o treści UBEZ pod numer 80015. Pakiet działa na terenie Unii Europejskiej i Rosji oraz Islandii, Liechtensteinu, Norwegii, Gibraltaru, Gujany Francuskiej, Gwadelupy, Martyniki i Reunion.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | roaming | ubezpieczenie

w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2013-06-29 06:36:01  host: user-5-173-27-163.play-internet.pl

    szkoda że oferta nie jest dostępna dla abonentów njubuzz. Wtedy można by za dodatkowe 18zł mieć na 7dni nielimitowane rozmowy do wszystkich w UE łącznie z ubezpieczeniem. A tak to lipa bo abonamenty w orange są bardzo drogie...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-27-243.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet